کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

نامه ی کاپیتان تیم بانوان الکس اسکات به هواداران:
" همانطور که ممکن است اطلاع داشته باشید من تصمیم دارم این فصل را به عنوان آخرین فصل حضورم در آرسنال پس از گذشت 20 سال فعالیت در لباس قرمز این تیم معروف اعلام کنم."
 
"با تمام وجود این تیم را دوست دارم ، از روزی که این تصمیم را گرفتم با ایمان قلبی میدانم که این بهترین زمان برای پایان دادن به مسئولیت هایم در قبال یک کاپیتان و بازیکن و واگذاری آن به نسل جدید و با استعداد بازیکنانیست که در همین باشگاه داریم."
 
"از زمانی که به اینجا آمدم یعنی از 8 سالگی زمانی که ویک اکرز ارزش های بزرگ باشگاه آرسنال را در من بنیان نهان، آن زمان که برای اولین بار در سالن مرمر هایبوری قدم زدم همیشه میدانستم که وفاداری من کاملا به جایی که از آن شروع کردم ، خواهد ماند."
 
"من مدیریت کردم تا به عنوان یک بازیکن دستاوردهای زیادی در این باشگاه داشته باشم. اما بسیار افتخار میکنم به کارهایی که ما خارج از میدان فوتبال موفق به انجام آنها شدیم. و این کارها باعث شد که نام باشگاه بانوان آرسنال همواره در سراسر جهان شناخته شود و این "ما" هستیم که در آرسنال استانداردهایی را ایجاد کردیم که دیگر باشگاهها هم آنها را دنبال کنند."
 
"کریستی پیلینگ بازیکنی بود که پیش از من شماره ی 2 بانوان آرسنال را بر تن داشت. این الهام بخش من بود و به من شور و انگیزه داد تا تاثیر مثبتی روی نقش خود داشته باشم و من این را باور دارم شما همواره باید اطمینان داشته باشید که چیزی بهتر از آنچه تحویل گرفته اید باید تحویل دهید. هر انچه در توان داشتم به اجرا در آوردم و هر انچه میتوانستم پیروز باشم، بردم ، همه ی اینها را با عشق و علاقه برای جایی که همیشه خانه مینامیدمش انجام دادم."
 
"تا آخر فصل هر چه در توان دارم انجام خواهم داد همانطور که با همدیگر برای کسب عنوانی بهتر از دومی میجنگیم."
 
"از همه ی شما به خاطر حمایت فوق العادتان ممنونم و آرزو میکنم بسیاری از شما را در بازی هایی که تا ماههای آینده پیش رو داریم ببینم."
 
کاپیتان شما 
الکس اسکات دارنده جایزه ی 
MBE

ثبت نظر شما
11+1=

نظرات کاربران

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۱۳ گفت »
1
ارزوی موفقیت میکنیم براش در همه مراحل زندگی
Bahar در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۱۳ گفت »
2
بعضیا همیشه برامون خاص بودن و خواهند بود. گفتنیا رو خودت گفتی ویشکا جان، من الان فقط میخوام گریه کنم! گریه از سر شوق و سپاسگزاری برای همه این سال ها و از سر ناراحتی تصور تیم بدون کاپیتان اسکات :'(
Vishka در تاریخ ۱۳٩٦/۰۸/۱۳ گفت »
3
این یکی دو سال آخر اون الکس اسکات همیشگی نبوده و فیکسم نبوده چون خب هم سنش بالا رفته هم فعالیت های رسانه ای تمرکزو ازش گرفته ولی بعضی وقتا یه چشمه از اون درخششای دوران جوانیشو به رخ همه میکشه.

هیچوقت فراموشت نمیکنیم کاپیتان، همه کار برامون کردی هیچوقتم گل زیبات در فینال لیگ قهرمانان اروپا فراموشمون نمیشه. بازم دنبالت میکنیم امیدواریم که در فعالیت های رسانه ای موفق باشی :*

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی