کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

بعد از تابستان ۲۰۱۶ که ژاکا از تیم مونشن گلادباخ به آرسنال پیوست، حالا دیگر به زندگی در شمال لندن و بازی در لیگ جزیره عادت کرده است.

با وجود اعتقاد ونگر به ژاکا و اینکه در تمام ۱۹ بازی لیگ برتر در زمین حضور داشته، اما او هنوز نتوانسته دل هواداران را بدست آورد.ویلشر نیز پس از گذراندن یک فصل قرضی در بورنموث، بالاخره پس از مدتها در این فصل توانست به دلیل مصدومیت آرون رمزی به ترکیب ثابت آرسنال در لیگ جزیره برسد.اما پاتریک ویرا هافبک سابق آرسنال معتقد است آرسنال به هافبک های  جنگنده تری در این پست نیاز دارد.

پاتریک ویرا در مصاحبه با اسکای اسپورت عنوان کرده است:"آرسنال در گذشته یکی از بهترین تیم های لیگ در مرکز زمین بود، امانوئل پتی و من به دلیل قدرت بدنی و داشتن خلاقیت، تکنیک و جنگندگی هم زمان در مرکز زمین بود.اما حالا آرسنال با ویلشر و ژاکا بیشتر بازی تکنیکی در مرکز میدان دارد نه فیزیکی.که این مسئله در لیگ جزیره بسیار اهمیت دارد اما این قطعا ترجیح و انتخاب سرمربی بوده است."
 

ثبت نظر شما




12+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

چهار فصل اخیری که آرسنال و تاتنهام تا روز آخر با هم مبارزه کردند
آرسنال و تاتنهام یکی از شدیدترین رقابت‌ها را در انگلستان دارند و اکنون هر دو تیم در جدول لیگ شانه به شانه هم هستند. از آنجایی که هر دو تلاش می کنند در جمع چهار تیم برتر قرار گیرند، هر بازی برای هر دو تیم بسیار مهم است و ممکن است این نبرد دوباره به روز پایانی کشیده شود.
ادو تابستان شلوغی را پیش‌رو خواهد داشت
اکثر ما به بازیکنانی که می‌توانیم به تیم اضافه کنیم می‌پردازیم، درحالی‌که چالش‌های بسیاری درمورد خروجی‌های تیم پیش‌روی ماست.

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲٦ نوشت :
از اول فصل که بازیا رو دارم می بینم روز به روز بهتر میشیم. به نظرم اگه یه مهاجم شیش دانگ و یه هافبک دفاعی با خلاقیت بالاتر از ژاکا و یه دفاع راست بگیریم دیگه چیزی کم نداریم

مربوط به اودگارد و پارتی درخشان‌تر از همیشه
amin در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۱۲ نوشت :
کاش سالیبا فصل بعد بیاد
سه تا مدافع خوب داشتن خیلی خوبه گابریل وایت و سالیبا باشن تیم راحته خیال ما

مربوط به 7 بازیکن آرسنال که با میکل آرتتا اختلاف پیدا کردند
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰٦ نوشت :
همه می دونن مشکل تیم کرونکه و گروهش هستن ولی ول کن نیست

مربوط به کرونکه و سوپرلیگ
امیر در تاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۰۱ نوشت :
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۱۱/۲٦ نوشت :
به نظرم ما به دو مهاجم نیاز داریم. یوویچ مهاجم خوبیه و دیبالا هم می تونه پازل رو تکمیل کنه

مربوط به 7 مهاجم که آرسنال به جای دوسان ولاهوویچ می‌تواند به خدمت بگیرد
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی