کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

دو تیم چلسی و آرسنال امشب ،شنبه ساعت 21، در ورزشگاه استمفورد بریج  لندن، به مصاف هم خواهند رفت.

ادن آزارد که در ترکیب ابتدایی چلسی در خلال پیروزی 3-0 هفته اول تیم مقابل هادرزفیلد، حضور نداشت ولی به عنوان بازیکن جانشین به بازی آمد و عملکرد خوبی داشت.کواچیچ که در روز آخر فصل نقل و انتقالات به چلسی پیوست نیز، به گفته مائوریتزیو ساری، هنوز کاملا آماده نیست تا 90 دقیقه در بازی حضور داشته باشد.

ساری در این باره گفت: " درحال حاضر او آمادگی کامل را ندارد اما در بازی روز شنبه شاید سی دقیقه ابتدایی یا سی دقیقه انتهایی مسابقه، بازی کند. من درباره خرید او، بسیار اصرار کردم، زیرا من او را بازیکن خوبی میدانم و بنظرم جای پیشرفت زیادی دارد. من فکر میکنم او می تواند در سه پست مختلف در خط هافبک،هافبک مرکزی، هافبک چپ و راست بازی کند. او در طی دو سال حضورش در رئال مادرید، پیشرفت بسزایی کرده است."

آرسنال در اولین بازی فصل مقابل منچسترسیتی، با نتیجه 2-0 در ورزشگاه امارات، شکست خورد. اما به گفته امری پیتر چک با وجود انتقادات فراوان از عملکردش در بازی اول، در بازی با چلسی نیز درون دروازه آرسنال قرارخواهد داشت.
امری در این باره گفت: "تصمیم گیری درباره شنبه آسان است. پیترچک همچنان درون دروازه تیم می ایستد .من به او اعتقاد دارم و حتی اگر در بازی اول نیز عملکرد خوبی نداشته باشد، باز من به او اعتقاد دارم."

🔹 اخبار دو تیم
هافبک چلسی، سسک فابرگاس به علت آسیب دیدگی جزئی در بازی فردا مقابل آرسنال غایب است، البته ساری بسیار امیدوار است که هفته آینده، او به تمرینات تیم بازگردد و این مصدومیت را بسیار غیرمنتظره اعلام کرد. او گفت: "فابرگاس در ناحیه اطراف زانویش مصدومیت دارد."
 آرسنال نیز نایلز را بدلیل ترک جزئی از ناحیه استخوان پا در بازی مقابل منچسترسیتی، دو ماه در اختیار نخواهد داشت.در پست دفاع چپ، با وجود در دسترس نبودن نایلز، اما ناچو مونرال آماده بازی شده است. دنی ولبک نیز به تمرینات بازگشته است. اما سئاد کولاسیناچ( مصدومیت از ناحیه زانو)، لورن کوشیلنی ( مصدوم از ناحیه آشیل) و کارل جنکینسون ( مصدوم از ناحیه مچ پا)، غایبان بازی فردا خواهند بود

🔹 پیش‌بینی پل مرسون
هفته گذشته چلسی نتیجه خوبی گرفت و در عوض آرسنال ناامیدکننده بود. من از صفت ناامیدکننده استفاده می کنم اما من دقیقا نمیدانم که هواداران چه توقعی از این تیم در این برهه دارند؟ اولین بازی مربی جدید در لیگ بود و آنها انتظار داشتند که منچسترسیتی را قاطعانه شکست دهند؟؟در بازی فردا، من شانس برد را به چلسی میدهم، زیرا هنوز آرسنال راه زیادی برای رسیدن به شرایط آرمانی خود دارد.

پیش بینی پل مرسون: 2-1 به سود چلسی
 

ثبت نظر شما
8+5=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

منچستریونایتد 0 آرسنال 2 The Fa WSL
هفته ای خوب برای بانوان آرسنال و ویویان میدیما سپری شد
 آرسنال 3 کوگ 0 (دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
به یک چهارم نهایی نزدیک و نزدیک تر شدیم
تاتنهام 1 آرسنال 1 The Fa WSL
گل دقیقه نودی میدیما توپچی ها را نجات داد اما بلاخره آرسنال در لیگ امتیاز از دست داد ...

آخرین نظرات

همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۲۷ نوشت :
تیم داره تکمیل میشه.ببینم بهانه دیگه ای داری؟هرچند بردیم ولی بازی اصلا جذاب نبود.ما فوتبال آرسن ونگر رو می خوایم

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
مرتضی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۱۳ نوشت :
سرمربی فاجعه است!خیلی زود بود سرمربی گری براش!اونهم آرسنال!هیچ طور دیگه نمیشد اینقدر خوب فاتحه آرسنال رو خوند! یک سرمربی خوب نیاز داره اقعا! اگر پیدانشد آرسن ونگر رونمیدونم چرا اخراج کردند!البته سرمر...

مربوط به مروری بر لیست خروجی های آرسنال در ددلاین
حاج مهدی آرسنالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۸ نوشت :
متاسفم برای این مربی
هر سال بد و بدتر

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
محمد در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۷ نوشت :
آرسنال خیلی وقته که تبدیل به یه تیم معمولی شده
بنظرم دیگه هوادار این تیم بودن یه خوش خیالی مفرطه

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
به جز این حرفای بیخود کار دیگه ای هم بلدی آقای آرتتا؟چرا خودت نمی ری؟
Arteta out

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی