کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مسوت اوزیل بازیکن خلاق آرسنال با درآمد ۳۵۰ هزار پوند در هفته بیشترین دستمزد را در آرسنال می‌گیرد، به عقیده امانوئل پتی اوزیل انگیزه خود را از دست داده است چرا که دستمزد سنگین می‌گیرد و قهرمان جام جهانی را هم قبلاً تجربه کرده است و انگیزه‌ای برای ادامه کار ندارد.

امانوئل پتی اسطوره‌ی آرسنال در مورد این موضوع گفت: "اوزیل انگیزه‌اش را از دست داده است، انگار فقط منتظر است تا بازنشسته شود، اینکه یک بازیکن انگیزه‌اش را از دست بدهد، زیاد رخ می‌دهد، ما که ربات نیستیم، بعضی اوقات فصل جدید را در حالی شروع می‌کنید که همه چیز مثل سابق نیست، خیلی سخت است که یک بازیکن همیشه در یک سطح بازی کند، به خصوص اگر درآمد زیادی داشته باشد، جام‌های زیادی هم در دوران حرفه‌اش برده باشد یا از همه مهم‌تر مشکلاتی در زندگی خصوصی‌اش پیدا شده باشد، من که نمی‌دانم در زندگی‌اش چه می‌گذرد اما آنچه درون زمین اتفاق می‌افتاد را می‌بینم و به نظرم زبان بدنش می‌گوید که اوضاع و احوالش خوب نیست، تأسف‌بار است، امیدوارم بالاخره یک کاری بکند، نه تنها برای خودش بلکه برای باشگاه آرسنال، او بازیکن فوق‌العاده‌ای است و نیاز دارد که دوست داشته شود.

الان در ماه ژانویه هستیم و دو هفته دیگر پنجره نقل و انتقالاتی بسته می‌شود، فکر نمی‌کنم او از آرسنال جدا شود، اوزیل کجا می‌خواهد برود؟ چین؟ صادقانه بگویم، واقعاً کسی هست که بخواهد پایان فوتبال اوزیل را در چین ببیند؟! مشکلی با چین ندارم، اما برای بازیکنی فوق‌العاده‌ای مانند اوزیل نباید چنین اتفاقی رخ بدهد، باشگاه آرسنال به اوزیل نیاز دارد، او هم باید این موضوع را درک کند و برای ناامیدی و عصبانیتش فائق آید و تا آخر بجنگد، شاید این‌گونه غرورش را حفظ کند، اتفاقی که در تیم ملی برای او افتاد تأثیر زیادی روی او گذاشت.

من خبرهای مربوط به مسوت اوزیل را هفته‌ها در رسانه‌های ترکیه و آلمان دنبال می‌کردم و با خودم فکر می‌کردم دیگر از حد گذشته‌اند، بعضی‌ها به خود شخصیت اوزیل حمله نمی‌کردند و کاری به وجه فوتبالی او نداشتند، این زندگی یک ورزشکار مدرن امروزی است، اما او باید بجنگد، من نمی‌خواهم او از آرسنال جدا شود، می‌خواهم برگردد و کاری که بابت آن پول می‌گیرد را انجام دهد."
 

ثبت نظر شما
15+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت
 آرسنال4 تاتنهام 0 The Fa WSL
شمال لندن همیشه به رنگ قرمز
مارکیز، هورتیگ و کی روش به آرسنال پیوستند
تیم بانوان آرسنال بیشتر فروشنده بود تا خریدار

آخرین نظرات

محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
میلاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ نوشت :
ونپرسی و آدبایور درسته موقع رفتن آنری در تیم بودن ولی بعد از رفتنش اینا شکوفا شدن
همچنین بازیکنی مثل الکسیس هم باید تو این لیست قرار میگرفت

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ نوشت :
گابریل پاعولیستا
بلا استثنا تو هر بازی تیمو ب فنا میداد یک تنهمربوط به رتبه بندی 10 خرید بد آرسنال
vahid در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ نوشت :
چفچنکو هم میتونست تو این مقاله باشه


مربوط به 9 مورد از بدترین قراردادهای تاریخ فوتبال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی