کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

ما مفتخریم که اعلام کنیم لوته ووبن موی بازیکن جوان و ملی پوش انگلیسی پس از دو سال دوری از توپچی ها مجددا به آرسنال پیوسته است
 
لوته سال 2013 به آکادمی آرسنال پیوست و دو سال پس از آن موفق شد به تیم اصلی راه یابد. در اولین بازی مقابل ناتس به عنوان یار تعویضی به میدان امد و آرسنال آن دیدار را 2-1 برد. این مدافع مرکزی توانایی بازی در پست هافبک را هم دارد و13 بار با پیراهن آرسنال به میدان رفت و پس از آن برای پیشرفت به آمریکا رفت و سال 2017  به تیم دانشگاه کارولینای شمالی پیوست و در طی دوران حضورش در این تیم چندین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی و نایب قهرمانی شد. 
 
 
این ماه لوته برای اولین بار به اردوی تمرینات تیم ملی بزرگسالان انگلستان دعوت شد. 
 
لوته پس از انتقال به آرسنال گفت: واقعا خوشحال هستم که حالا به صورت رسمی بازیکن آرسنال شدم. حضور در آرسنال در سطوح بالای فوتبال و دیدن اینکه توپچی ها چطور در کنار پایبندی به سبک اصیل خودشان به موفقیت میرسند همان چیزیست که مرا مجذوب این باشگاه کرده است. مشتاقم که در این اتفاقات سهیم باشم. 
 
این یک رویاست. من مدتی پیش با پدر و مادرم در مورد آرسنال حرف زدم و برای من دوران کودکی و زمانی که خاله ام سرودهای آرسنالی را برایم میخواند یادآوری شد. فرآیند آرسنالی شدنم خیلی زود رقم خورد و خوشحالم که از امروز رسما یک توپچی حرفه ای ام و این خیلی هیجان انگیز است. از 7 صبح که در آمریکا از خواب بیدار میشدم تا در خوابگاه  بازی های آرسنال را در پریمرلیگ ببینم و توییتر را مدام چک میکردم تا از اخبار این تیم آگاه شوم اینها بخشی از زندگی من در آن کشور بود. قطعا کار من تمام نشده است. من دختری از لندنم و آرسنالی خواهم ماند. باور اینکه به لندن بازگشتم سخت است. امیدوارم که بتوانم به خوبی کارم را به پایان برسانم.
 
آرسنال باشگاهی است که با سبک بازی خاص خودش در سطح جهان شناخته شده است و به همین دلیل توانسته تعدادی از بهترین ها را جذب کند. من هم بازیکن جوانی هستم که به دنبال شوق و عطشم برای یادگیری بیشتر جذب آرسنال شدم. من در زمان حضور بازیکنانی چون کیسی استونی، فارا ویلیامز، جردن نابز و حتی بازیکن جوانی چون لیا ویلیاسمون در آرسنال بازی میکردم. همه ی اینها بازیکنان بزرگی بودند و هیچ یک خودشان را از دیگران جدا نمیدانستند بلکه با همه در تعامل بودند و همکلام میشدند. این درسی است که از آنها گرفتم و از این بابت خوشحالم. اینکه من به عنوان یک بازیکن از یک تیم دانشجویی به اینجا آمدم خیلی هیجان انگیز است زیرا میتوانم به فرآیند یادگیری خود ادامه دهم و بازی خود را پیشرفت دهم. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ثبت نظر شما
15+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی