کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تیم بانوان آرسنال دیشب در ورزشگاه خانگی وستهم موفق شد این تیم را گلباران کند. این بازی که پس از مدتها انتظار با حضور تماشاگران برگزار شد 10 گل به همراه داشت. 
 
دقایق ابتدایی بازی رقابت بسیار سخت بود و بازی از طرف وستهمی ها بسیار درگیرانه و خشن دنبال میشد و حتی منجر به مصدومیت کتلی و تعویض اجباری او با کیتی مک کیب شد اما در ادامه توپچی ها توانستند کنترل بازی را بدست گیرند و در دقیقه 23  با یک ارسال عالی توپ از مک کیب برای جیل رورد در محوطه ی جریمه آرسنال به گل اولش رسید. 
 
چند دقیقه بعد دالی از اشتباه ولتی نهایت را استفاده کرد و با شوتی زیبا و دقیق گل تساوی را به ثمر رساند اما خوشحالی وستهمی ها ده دقیقه بیشتر طول نکشید که مید نزدیک دروازه پاس خوبی را برای میدیما فرستاد و او هم دومین گل آرسنال را به ثمر رساند. 
 
زمانی که جیلی فلهرتی کارت زرد دوم را از داور گرفت شرایط برای وستهمی ها بدتر شد. کیم لیتل هم موفق شد شوت دقیقی را روانه ی دروازه ی میزبان کند و آرسنال را 3-1 پیش بیندازد. 
 
در ادامه  بث مید این بار پاس گل نداد و خودش از پشت محوطه ی جریمه با شوتی زیبا کنج دروازه ی وستهم را هدف گرفت تا آرسنال در دقیقه 42 به چهارمین گل خود 
 
در نیمه ی دوم از این گل آرسنال دست از حملاتش برنداشت. از دقیقه ی 52 تا 56 آرسنال سه بار دروازه ی وستهم را گشود. جیل رورد به موفقیت دروازه ی میزبان را هدف گرفت. دو دقیقه ی بعد میدیما با جا گذاشتن مدافعان وستهم دومین گلش در این بازی را به ثمر رساند و باز هم دو دقیقه ی بعد رورد با گشودن دروازه ی حریف موفق شد همانند بازی گذشته هت تریک کند و آرسنال را به گل هفتم برساند.
 
پس از این گلها این بار نوبت به مدافع محبوب تیم یعنی لیا ویلیامسون رسید تا گوشه ی چپ دروازه وستهم را باز کند و در نهایت برای به ثمر نشستن گل نهم لیسا اونز از خودگذشتگی کرد و در محوطه ی جریمه در حالی که دروازه بان وستهم تک تک شده بود به کیتلین فورد پاس داد و او نیز دروازه ی میزبان را باز کرد.
 
با این حساب توپچی ها تنها در 2 بازی ابتدایی لیگ تا بدین جا 15 گل زده اند و تنها دو گل خورده دارند و با قاطعیت صدرنشین سوپرلیگ هستند.
 
بازی بعدی آرسنال 26 سپتامبر با تاتنهام در جام حذفی خواهد بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ثبت نظر شما
2+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی