کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

امروز بعدازظهر تیم بانوان آرسنال موفق شد علاوه بر کسب نهمین پیروزی متوالی مجوزحضور در لیگ قهرمانان اروپا در فصل 2021/22 را بدست آورد. 
 
با اینکه یک هفته به پایان لیگ باقی مانده اما با وجود پیروزی یاران شیاطین سرخ و اختلاف سه امتیازی دو تیم به دلیل تفاضل برتر زیاد یاران توپچی ها که به عدد 27 می رسد عملا تیم منچستری توان صعود به رتبه سوم را نخواهد داشت.
 
آرسنال با تغییراتی به میدان رفت. فورد مهاجم نوک آرسنال بود و ویویان میدیما در نقش بازیکن شماره 10 توپچی ها قرار داشت. زینسبرگر به جای ویلیامز در دروازه حضور داشت و لیا ولتی به جای ووبن موی در قلب دفاع جای گرفت. 
 
یاران اورتون تا دقیقه 22 آرسنال را تحت فشار زیادی گذاشتند اما روی یک ضربه ایستگاهی موقعیت گلزنی برای یاران آرسنال ایجاد شد. در محوطه ی جریمه مک کیب بود که توپ را پیدا کرد و با یک چیپ زیبا دروازه ی تیم میزبان به راحتی باز شد.در ادامه بث مید نیز یک فرصت خوب گلزنی داشت اما موفق نشد برای بار دوم دروازه ی اورتون را باز کند و این نیمه با همان تک گل کیتی مک کیب به پایان رسید. 
 
اما در نیمه دوم اورتونی ها شرایط سختی را برای آرسنال ایجاد کردند. با پاس خوب کریستینسن و شوت فینیگان بازی به تساوی 1-1 رسید. با کسب تساوی برای آرسنال تکلیف تیم صعود کننده به لیگ قهرمانان سال آینده در بازی آخر مشخص میشد. 
 
5 دقیقه به پایان بازی توپچی ها یک لحظه فشار روی دروازه ی اورتون را کم نکردند. آنها که فقط می خواستند برنده این دیدار باشند حملات متعددی روی دروزاه ی تیم میهمان داشتند که در یکی از همین حملات یاران اورتون پشت محوطه ی جریمه خطا کردند. مک کیب پشت این توپ ایستاد و با پاس به کاپیتان لیتل این بازیکن اسکاتلندی را در شرایط گلزنی قرار داد اما شوت او در دستان دروازه بان اورتون قرار گرفت.
 
 لحظاتی بعد و روی حمله ی بعدی روی مک کیب در محوطه ی جریمه خطا شد. با اعلام خطای پنالتی به نفع آرسنال کیم لیتل پشت توپ ایستاد و به زیبایی توپ را راهی دروازه ی اورتون کرد. با این حساب در دقیقه 92 آرسنال موفق شد هم اورتون را شکست داده و هم به لیگ قهرمانان فصل بعد صعود کند. 
 
دیدار بعدی توپچی ها در سوپرلیگ روز 9 می مقابل استون ویلا خواهد بود. این بازی در زمین اختصاصی توپچی ها یعنی میدوپارک برگزار خواهد شد.
 

ثبت نظر شما
19+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آرسنال 2-1 چلسی (دوستانه)
روزی تلخ و شیرین برای بانوان آرسنال
با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی