کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

تیم بانوان آرسنال که هفته گذشته با تثبیت شدن جایگاهش در رتبه سوم سهمیه اولیه حضور در چمپیونزلیگ سال آینده را کسب کرده بود دبروز در آخرین دیدار خود در سوپرلیگ در زمین خود مقابل استون ویلا متوقف شد
 
روند بازی دیروز برای تیم مونتمورو که موفق شده بودند 9 پیروزی متوالی را کسب کنند بسیار خسته کننده بود. آنها در نهایت موفق شدند با 48 امتیاز و تنها یک امتیاز بیشتر از منچستریونایتد مقام سوم را از آن خود کنند. 
 
تیم بانوان با 4 تغییر نسبت به دیدار گذشته خود مقابل اورتون به میدان آمد. ویلیامز، ووبن موی، مایر و رورد به ترکیب اصلی تیم بازگشتند. نابز به عنوان وینگر چپ به میدان رفت و استف کتلی هم که دوران مصدومیت خود را پشت سر گذاشته بود دقایقی به میدان رفت و عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشت. 
 
در طول بازی یاران استون ویلا بازی تدافعی و سرسختانه ای را از خود نشان داده و دل به ضد حملات بستند. پس از اینکه یاران آرسنال به سختی توانستند توسط مید موقعیت گلزنی ایجاد کنند شوت ویو میدیما توسط دروازه بان ویلا مهار شد و این موقعیت خوب توپچی ها در نیمه نخست از دست رفت. 
 
نیمه دوم کتلی جای مایر را در پست دفاع چپ گرفت. در این نیمه باز هم یاران ویلا به خوبی از دروازه ی تیمشان دفاع کردند چون برای بقا در لیگ نیاز به کسب امتیاز داشتند. کیم لیتل، رورد و ووبن موی بارها تلاش کردند برای آرسنال گلزنی کنند ولی موفق نشدند. همچنین ویویان میدیما هم تلاش کرد با گلزنی کفش طلا را از آن خود کند اما نیاز به 3 گل داشت که در نهایت موفق نشد و این عنوان به سم کر مهاجم چلسی رسید. کر در این فصل 21 گل به ثمر رساند و میدیما با 18 گل زده دومین گلزن برتر این فصل سوپرلیگ شد. در آخراین بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. 
 
فصل 2020/21 با قهرمانی چلسی به پایان رسید. یاران چلسی 57 امتیاز کردند. منچسترسیتی با 55 امتیاز دوم شد و همانطور که ذکر شد آرسنال با 48 امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت و آخرین سهمیه چمپیونزلیگ را کسب کرد.
 
دیدار بعدی آرسنال یکشنبه هفته آینده در دور پنجم جام حذفی و مقابل کریستال پالاس خواهد بود. مونتمورو در این بازی برای آخرین بار روی نیمکت توپچی ها خواهد نشست. 

ثبت نظر شما
4+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی