کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

زمانی که به لندن به این شهر بزرگ، پرخطر که فوتبالی بسیار حرفه ای دارد آمدم فکر میکردم برای محیط اینجا شخصیت ساده لوح و آماتوری دارم.
 
من در ایرلند بزرگ شدم و آنجا در سطح آماتور بازی میکردم اما به عنوان یک بازیکن سعی کردم از تک تک لحظات کارم در جهت رشد و پیشرفت خود استفاده کنم. قبل از اینکه با تیم آرسنال قرارداد ببندم 5 روز در هفته با تیم پسرها تمرین میکردم و سه روز هم با تیم خودم راهنی یونایتد بودم و روزهای یکشنبه هم بازی میکردم. این تمام چیزی بود که میخواستم انجام دهم. 
 
اما زمانی که اولین قراداد حرفه ای خود را با تیم آرسنال بستم خب توضیحش سخت است که چقدر تغییر بزرگی برای من بود و اگر اما برن نبود نمیدانم الان کجا می توانستم باشم. 
 
از آن لحظه که مرا به باشگاه برد تا آنجا در سخت ترین لحظات زندگی ام دستش را دور گردنم انداخت و به من مشاوره داد تا حتی همین لحظه! او یک اسطوره واقعیست. وقتی که به باشگاه آمدم او با میچی (اما میشل) هم اتاقی بود و من پیش از آن میشل را ندیده بودم اما او در یکی از اولین شب هایی به لندن آمده بودم مرا در خانه اش نگه داشت و این شروع اتفاقی بزرگ بود. آنها دو بازیکنی بودند که از زمان ورودم از من به خوبی نگهداری کردند. فارا ویلیامز هم همینطور.
 
از لحاظ فوتبالی فکر میکردم پیشرفت در کیفیت کارم مضحک خواهد بود. این یک جوک واقعیست. من از دوبلین مستقیما به وارد ترکیب تیمی شدم که بازیکنانی چون اما برن، جردن نابز، دنیله کارتر، کیسی استونی، الکس اسکات و کلی اسمیت را داشت. کلی اسمیت! او یک منحنی یادگیری واقعی برای من بود زیرا میتوانستم خودم را با او مقایسه کنم و ببینم که چقدر از نظر یک بازیکن برای پیشرفت با او فاصله دارم و به چه چیزهایی نیاز دارم تا به آن سطح برسم. 
 
ازلحاظ زندگی در لندن تا 6 ماه فکر نمیکنم که سنت آلبانز را ترک کرده باشم. از نظر ذهنی  فکر میکردم به اینجا آمده ام تا فوتبال بازی کنم نه برای گشت و گذار در لندن. هنوز هم زیاد در شهر نمیگردم. صادقانه بگویم همچنان پافشاری میکنم تا در سنت آلبانز بمانم نه اینکه برای من یادآور خانه باشد چون با دوبلین خیلی متفاوت است اما حالا اینجا هستم و دوستش دارم.  
 
 
 
ادامه دارد 
 

ثبت نظر شما
13+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی