کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

خوشحالیم از اینکه این خبر را اعلام میکنیم. سیمون سورنسن بوی از بایرن مونیخ به آرسنال پیوست
 
این مدافع 29 ساله کارش را از تیم دانمارکی جرنولسه آی آعاز کزد و سال 2012 به دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو رفت. در آنجا برای تیم رودرانرز بازی کرد پس از سپری کردن دوره ای در آمریکا به لیگ کشورش دانمارک بازگشت. 
 
سال 2013 به تیم بروندلی آی اف پیوست. در این تیم در پست مدافع مرکزی بازی کرد و  سابقه حضور در لیگ قهرمانان اروپا را هم دارد. او کاپیتان تیمش هم بوده است. 
 
سال 2014 سیمون به عنوان بازیکن سال دانمارک انتخاب شد. 
 
پس از اینکه او مدتی برای روزنگارد تیم سرمربی فعلی ما یوناس ایدوال بازی کرد به بایرن مونیخ پیوست و 32 بار با لباس این تیم به میدان رفت.
 
سیمون بوی پس از امضای این قرارداد در مصاحبه با سایت رسمی آرسنال گفت: " از اینکه اینجا هستم احساس خوبی دارم. به یک شروع جدید نیاز داشتم و خیلی خوشحالم که آرسنال مرا جذب کرد. برای شروع هیجانزده هستم. مدتیست که اینجا هستم بنابراین برای شروع کارم مشتاقم. البته که آرسنال باشگاه بزرگیست. یکی از بزرگترین باشگاههای انگلیس. آنها ساختار خوبی دارند. تیم خیلی خوب و حرفه  ایست." 
 
"ایدوال انرژی زیادی دارد. یکسال در روزنگارد با او کار کردم و فکر میکنم او واقعا مربی خوبی است. هیچ حرف بدی درباره او ندارم بزنم. از نظر فنی بسیار خوب است. فکر میکنم او بازیکنان و اطرافیانش را تحت فشار میگذارد که این را واقعا دوست دارم. اینکه ببینیم او اینجا چه خواهد کرد هیجان انگیز خواهد بود." 
 
" او همیشه توپ را میخواهد، مالکیت توپ را میخواهد. حفظ توپ و قوی بودن را میخواهد. فکر میکنم هدف اصلی او همین است. او همچنین علاقه به مسائل جزئی هم دارد." 
 
" من هم واقعا  حفظ توپ را دوست دارم. دوست دارم هافبک ها و مهاجمان را پیدا کنم. دوست دارم از سرم استفاده کنم ورهبر باشم. دوست دارم وقتی کار سخت میشود جلو بروم." 
 
یوناس ایدوال هم درباره جذب این بازیکن گفت: سیمون بازیکنی باتجربه است که نگرش و ذهنیتی قوی به فضای خارج و داخل تیم اضافه میکند. مطمئنم که او برای ترکیب تیم بسیار مناسب است و برای شروع کار با او بسیار مشتاقم."
 
 

ثبت نظر شما
17+3=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت آخر)
فکر نمیکردم عاشق دفاع کردن شوم ...
ردینگ 0 آرسنال 4 The Fa WSL
٦ بازی و ٦ برد برای تیم یوناس ایدوال
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
اولین برد آرسنال در فصل جدید رقم خورد
شش شروع بد آرسنال در یک فصل از لیگ برتر
آرسنال بدترین شروع خود در یک فصل از لیگ برتر را پشت سر گذاشته است و در هر سه بازی ابتدایی خود شکست خورده است.ما به شش بدترین شروع آنها در لیگ برتر قبل از فصل ۲۰۲۱/۲۲ نگاهی انداخته ایم تا ببینیم در ادامه چه اتفاقی برای آن‌ها افتاده است
اسلاویاپراگ 0 آرسنال 4 (بازی برگشت دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا)
توپچی ها به دور گروهی لیگ قهرمانان صعود کردند ... میدیما در لباس آرسنال صد گله شد

آخرین نظرات

مرتضی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۱۳ نوشت :
سرمربی فاجعه است!خیلی زود بود سرمربی گری براش!اونهم آرسنال!هیچ طور دیگه نمیشد اینقدر خوب فاتحه آرسنال رو خوند! یک سرمربی خوب نیاز داره اقعا! اگر پیدانشد آرسن ونگر رونمیدونم چرا اخراج کردند!البته سرمر...

مربوط به مروری بر لیست خروجی های آرسنال در ددلاین
حاج مهدی آرسنالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۸ نوشت :
متاسفم برای این مربی
هر سال بد و بدتر

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
محمد در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۷ نوشت :
آرسنال خیلی وقته که تبدیل به یه تیم معمولی شده
بنظرم دیگه هوادار این تیم بودن یه خوش خیالی مفرطه

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
به جز این حرفای بیخود کار دیگه ای هم بلدی آقای آرتتا؟چرا خودت نمی ری؟
Arteta out

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
بعد از تقریبا دو فصل با این مربی، بازیکنان نمی تونن چهارتا پاس به هم بدن توپ را ببرن تا محوطه حریف. تو 90 دقیقه بازی با منچسترسیتی یه توپ نبری تا محوطه حریف واقعا شاهکاره و فقط از دستان توانمند این م...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی