کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


در مورد شناور بودن بازی آرسنال


معتقدم در مجموع همواره در حمله خوب ظاهر شدیم. ولی بلکپول هم زمانی که 11 نفره بودند به گونه ای ظاهر شدند که توانایی خلق خطر را دارند. آنها سعی کردند بازی مثبتی ارائه دهند. زمانی که توپ را پس می گرفتیم بسیار خطرناک بودیم و معتقدم به پختگی کامل رسیده ایم زیرا زمانی که در پایان نیمه ی اول 0-3 جلو بودیم ، بازی را رها نکردیم. همانگونه که می خواستیم به بازی ادامه دادیم و در مجموع به یک پیروزی راحت رسیدیم.


در مورد پختگی تئو والکات


او از هر زمان دیگری سرحال تر است زیرا از لحاظ بدنی در شرایط خوبی قرار دارد. از اینکه در بازی امروز توپ ها و ضربات نهایی را خوب زد خوشحالم. این همواره نشانه ای از پختگی بازیکن است. فراموش نکنیم که او اینکار ها در سرعت بسیار بالایی انجام می دهد به همین خاطر گرفتن بهترین تصمیم ، همیشه کار ساده ای نیست ولی معتقدم در بازی امروز ، او در یک سوم نهایی اکثر تصمیم ها را درست اتخاذ کرد.


در مورد سودی که از استراحت تابستان برده است


او پس از مدت بسیار بسیار زیادی امسال توانست آماده سازی خوبی برای فصل داشته باشد. بدون مشکل پیدا کردن با مصدومیت یا بازگشت دیر به تیم. شما می توانید این نکته را مشاهده کنید. دو یا سه هفته است که می بینیم که او از لحاظ بدنی آماده و سرحال است و این به خاطر آماده سازی خوب برای فصل جدید است.


در مورد واکنش او به از دست دادن جام جهانی


او پسری مصمم است و زندگی را مثبت می بیند. او همواره نیمه ی پر لیوان را در نظر می گیرد. بنابراین نرفتن به جام جهانی را به عنوان یک رقابت دید و این همان خصلت فوق العاده ی تئو است. او 21 سال سن دارد. او تازه در مرحله ای است که خیلی از بازیکنان تازه شروع می کنند. نمی توانید بگویید که او در اوج دوران بازیگری خود وجود دارد زیرا از او چیزهای بسیار بیشتری خواهید دید. دو نکته ی مهم وجود دارد: اول باید این انگیزه و نگرش را با خود حفظ کند و دوم اینکه باید از مصدومیت فاصله بگیرد زیرا این مسئله نیز بسیار مهم است.


در مورد بازگشت روسیچکی به اوج


او هم یکی از بازیکنانی بود که آماده سازی خوبی برای این فصل داشت. او 18 ماه مصدوم بود به همین خاطر بازگشت به دوران آمادگی زمان زیادی می گیرد و زمانی که به آن برسید ، با مشکلات کمی روبرو خواهید شد. معتقدم زمانی که او به عنوان یار تعویضی در بازی با لیورپول به زمین آمد ، تاثیر زیادی بر بازی گذاشت. او از لحاظ فیزیکی نیز سرحال و آماده به نظر می رسد.


در مورد پنالتی و کارت قرمز


از جایی که من ایستاده بودم ، خطا بیرون از محوطه بود ولی فکر می کنم تصمیم از کمک داور بود. صحنه را دیدم ، ولی از روی نیمکت. شما را هم دعوت می کنم که به آنجا بیایید ، دیدن اینکه خارج محوطه بوده یا داخل واقعا سخت است. متاسفانه داور انتخاب دیگری نداشت زیرا خطای بدی نبود و بازیکن نیت بدی نداشت. ولی گرفتن موقعیت گلزنی از تیم حریف کاملا واضح است. احساس می کنم دادن یک کارت زرد هم کفایت می کرد.


در مورد نحوه ی بازی بلکپول


بر این باورم که آنها دو بازی خارج از خانه برابر ویگان و آرسنال داشتند. اگر به آنها می گفتید با دست پر از اینجا بر می گردند ، مطمئنا از همان ابتدا با آن موافقت می کردند. فکر می کنم تصمیم آنها برای بازی کردن ، درست بود.


در مورد تاثیر مارونه شماک


معتقدم او همچنان در حال عادت کردن به سیستم بازی ماست ولی اگر به تاثیر او بر بازی نگاه کنید... او پنالتی را گرفت ، باعث اخراج بازیکن حریف شد ، گل زد و بر روی گل هفته ی پیش نیز تاثیر داشت. او بازیکن کارامدی است و هنوز در حال عادت کردن به سبک بازی ماست. ولی بسیار مطمئنم وقتی که ضربه ی سر امروز او را ببینید ، گل های او در بازی ها بزرگ بسیار حیاتی خواهند بود.


در مورد چگونگی حضور او با رابین ونپرسی


آنها می توانند با یکدیگر نیز بازی کنند ولی در آن صورت سیستم باید 2-4-4 شود. شرایط را بررسی خواهیم کرد ، کمی بستگی دارد ، یکی از آنها می تواند در گوش ها بازی کند و به عمق بزند. ولی در حال حاضر ، بزنم به تخته برای حمله انتخاب های زیادی داریم.


در مورد خرید بازیکنان جدید


مطمئنم که حداقل یک بازیکن دیگر جذب خواهیم کرد و شاید هم یک به علاوه ی یک!! پیش بینی کردن اینگونه مسائل سخت است زیرا بازار بسیار راکد است ولی می دانم که در پنج روز آخر بسیار شلوغ می شود و اوضاع کاملا عوض می شود.


در مورد شایعات پیرامون مارک شوارزر


بهتر است که ما کارهایی که می کنیم را نگوییم آنها ( فولهام) هم کارهایی که می کنند را اعلام نکنند. معتقدم اینگونه مسائل باید تا حد امکان بی سر و صدا انجام شود. ما همواره به تصمیم باشگاه ها مبنی بر نفروختن بازیکنانشان احترام می گذاریم. نیازی نیست که آنها بدین شکل مسائل را در مطبوعات و رسانه ها پخش کنند. اگر نخواهند بفروشند به ما می گویند و ما به تصمیم آنها احترام می گذاریم. این رفتار با همه همینگونه است.

تگ ها

ثبت نظر شما
17+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی