کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


در مورد پیروزی 1-4


در مجموع بازی بسیار فشرده بود و ما بر آن مسلط بودیم و موقعیت های زیادی خلق کردیم ولی زمانی که با بولتون بازی می کنید ، تا زمانی که نتوانید کار را تمام کنید ، آنها می توانند گل بزنند. می توانید 80 درصد مالکیت داشته باشید ولی باز هم مقابل بولتون بازنده باشید زیرا سانتر ها ، اوت ها و ضربات ایستگاهی می توانند بسیار خطرناک باشند و آنها همچنین در میانه ی زمین نیز بازیکنان خوبی دارند. آنها به سختی ما را تحت فشار گذاشتند و این امر باعث شد تا بازی فیزیکی شود. البته آنها بازی خوبی از خود ارائه کردند.


در مورد سبک بازی بولتون


اوون کویل از نقاط قوت تیمش استفاده می کند. الماندر و دیویس در هوا بسیار قوی هستند. همچنان معتقدم که آنها ترکیب خوبی بین بازی روی زمین و هوا دارند و همچنین نقاط قوت خود را حفظ کردند. برای مدافعان مرکزی ما محک خوبی بود و آن ها از آن سربلند خارج شدند. در مجموع از عملکرد تیم راضی هستم.


در مورد اینکه بولتون می توانست بیشتر از یک اخراجی داشته باشد


می توانست بازیکنان اخراجی دیگری هم وجود داشته باشد. قضاوت کردن سخت است ولی باید صحنه را دوباره ببینید . معتقدم تکلی که بر روی دیابی زده شد خطرناک بود ، او وضعیت مناسبی ندارد. آنها با تعصب بازی می کردند ولی ما باید صبور می بودیم تا تکنیک و پاس هایمان بر حریف غلبه کند و من مطمئن بودم که این اتفاق می افتد. بسیار مهم بود که اشتباه دومی نکنیم.


در مورد مصدومیت دیابی


یا قوزک است یا ساق پا. در حال حاضر نمی تواند پایش را تکان دهد بنابراین در آینده وضعیتش را بررسی خواهیم کرد.


در مورد بازی هایی که آرسنال در گذشته با مشکل روبرو می شد


ما دو بازی داشتیم ، مقابل بلکبرن و بولتون که دو سال پیش از آنها 6 امتیاز نمی گرفتیم.


در مورد لوران کوشلنی و سباستین اسکیلاچی


فکر نکنید که آنها 18 یا 19 بازی خانگی اینچنینی نصیبشان خواهد شد! آزمایش خوبی برای آنها محسوب می شد و از این مسئله خوشحالم که به عنوان مثال زمانی که به سر کوشلنی ضربه وارد شد ، به بازی برگشت و تک تک ضربات سر را پیروز شد. اینکار برای بازیکنی که از لیگ فرانسه آمده نشانه ی خوبی است.


در مورد نشان دادن تعهد فابرگاس به باشگاه توسط نمایش تحسین برانگیزش


از فابرگاس بازی های خوب دیگری هم دیده ام بنابراین مقایسه کردن سخت است.منکر این قضیه نمی شوم که ماجرایی در مورد بارسلونا وجود داشته ولی همواره متقاعد شده بودم که او واقعا عاشق آرسنال و عاشق فوتبال بازی کردن است.ما همان سبکی بازی می کنیم که او دوست دارد و بازی حول محور او می چرخد. او در این تیم بزرگ شده و اگر بتواند با این تیم به پیروزی برسد ، برای او بزرگترین دستاورد نسبت به هرچیز دیگری است.


در مورد از ابتدا بازی کردن کیرن گیبس


به دلیل برتری او نسبت به کلیچی نبود زیرا گائل بسیار خوب بازی کرده است ولی ما وارد دو ماهی می شویم که هر سه روز بازی خواهیم کرد به همین خاطر گاهی اوقات یک یا دو بازیکنان را عوض می کنم. می خواهم گیبس به شرایط آرمانی بازگردد. این بازی اولین 90 دقیقه ی کامل او بود.


در مورد عملکرد جک ویلشر


او شانس زیادی برای بازی کردن در این فصل دارد. او 18 ساله است و من او را به عنوان بازیکن تیم اول حساب می کنم. زمانی که در زمین است ، کاملا بر بازی متمرکز است. من دیابی ، کلیچی و سانیا را استراحت دادم . همچنین دنیلسون و نصری هم بازی نکردند.

تگ ها

ثبت نظر شما
8+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی