کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندو دیدار پیاپی با تیم های اول و دوم جدول لیگ برتر در مسابقات اتحادیه، محکی چنان جدی بود که کلاغ های نیوکاسل را از دور رقابت ها خارج کند. نیوکاسل که در دور پیش چلسی را از دور رقابت ها بیرون کرده بود، دیشب در خانه ی خود تن به شکست 4:0 برابر توپچی ها داد و یکی از بهترین شانس های کسب جام در این فصل را از دست داد.

کریس هیوتون سرمربی نیوکاسل معتقد است تیمش شایسته ی چنین شکست سنگینی در این مرحله نبوده و این نتیجه را در برابر عملکرد بازیکنانش ناعادلانه می داند. هیوتون در پاسخ به سوالی که به نظرش نتیجه نا ملایم نبوده است، گفت:«فکر می کنم همین طور بود. ما در برابر یک تیم درجه اول از آرسنال بازی کردیم.
در نیمه ی اول سیستمی داشتیم که کمی می توانستیم جلوی آن ها را بگیریم و مطمئنا شانس های کمی برای آن ها بدست آمد. تقریبا موقعیت نیل رنجرز، بهترین موقعیت در نیمه ی اول بود. ولی چیزی که شما نمی توانید روی آن تاثیر بگذارید، مغلوب شدن در زمانی است که ما برایمان اتفاق افتاد، درست پیش از استراحت بین دو نیمه و این چیزی بود که باعث شد آن ها با کمی برتری از زمین خارج شوند.»

«درباره ی گل دوم باید بگویم که فکر میکنم آفساید بود و واضح تر از آن اگر آفساید هم نبود، به نظر ما از حرکت مایک ویلیامسون جلوگیری شده بود.
البته که در 2:0 شما باید کمی بازی خود را بازتر کنید تا بتوانید شانس هایی برای بازگشت بدست آورید و دیگر چیزی که از دست شما خارج است جلوگیری از اشتباهات ابتدایی بازیکنانتان است. متاسفانه ما این کار را کردیم و آن ها کیفیت این را داشتند که آن اشتباهات را به سرمایه ای برای خودشان تبدیل کنند.
ولی ما روحیه ی بالایی از خود نشان دادیم. این یک تیم جوان بود، یک تیم متفاوت و بدون شک ما راه را تا پایان خواهیم رفت و شانس های خودمان را کسب می کنیم.»

تگ ها

ثبت نظر شما
2+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی