کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

در مورد اینکه آیا شکست شبیه بازی با وست بروویچ بود...
فکر می کنم در بازی برابر وست بروم ما غرور داشتیم اما امروز این طور نبود .در حالت واقع بینانه دو تیمی که ما را شکست دادند تیم های خوبی بودند . این موضوع را آن ها قبلا نشان داده اند و همینطور وقتی با ما بازی کردند . باور دارم امروز ما در جریان بازی خوب نبودیم . ما برابر تیم خوب نیوکاسل قرار داشتیم که در تیم مردانی بودند که از لحظا فیزیکی وضعیت خوبی داشتند .درباره کیفیت و عملکرد تیم...
در مجموع باور دارم ما بسیار بد شانس بودیم که بازی را باختیم . آن ها یک شوت در چهار چوب داشتند و آن نیز گل شد . جدای آن آن ها به خوبی دفاع کردند و ما به اندازه کافی برای ضربه زدن به آن ها شاداب نبودیم . کمی بد شانس بودیم چرا که دو یا سه بار توپمان به دیرک خورد و دروازبان آن ها نیز یک واکنش خیلی خوب داشت . ما خود را درست قبل از اتمام نیمه اول در وضعیت بدی قرار دادیم و بعد از ان در زمان هایی شکست خوردیم .


درباره تاثیر لوکاژ فابیانسکی در گل به ثمر رسیده...
او کار خیلی زیادی امروز برای انجام دادن نداشت و من فکر می کنم او مطمئن بود که توپ را دفع خواهد کرد و انتظار نداشت که وارد یک چالش شود . این یک اشتباه تکنیکی نبود و این مشکلی بود که در زمان بندی وی و حضور در رقابت بر سر توپ وجود داشت . این به نگاه از بیرون و دورتر وی بر میگردد .


درباره عملکرد اندی کارول...
کارول بسیار زبر دست است . باور دارم هر دو مدافع وسط ما مهاجمان آن ها را خوب مهار کردند و همینطور باور دارم آن ها بهترین بازیکنان امروز ما بودند چرا که به خوبی کار کردند .


درباره اخراج لوران کوشلنی...
این صحنه اخراج نداشت چرا که این صحنه کاملا گل نبود و همینطور او آخرین نفر نبود و اسکیلاچی می توانست او را پوشش دهد و فکر نمی کنم کارت قرمز نیاز بود .

در مورد بازي هاي خانگي آرسنال...

بازي هاي خانگي ما يك نگراني است چرا كه در مقابل وستهم و بيرمنگام به سختي به پيروزي رسيديم. هر تيمي به اينجا مي آيد خيلي سفت و سخت بازي ميكند و وقتي كه ما كاملا روي فرم نيستيم . سراسر براي عبور از اين خطوط دچار مشكل مي شويم. وقتي شما گل اول را مي زنيد همه چيز خوب است چرا كه آنها به جلو مي آيند.اما وقتي كه ما داراي كل قدرتمان نيستيم براي مدتي طولاني وقتي آنها دفاعي بازي مي كنند. ما در عبور از آنها دچار مشكل مي شويم .

در مورد آمادگي فابرگاس...

سسك من فكر ميكنم او امروز هنوز هم كمي محدود بازي ميكرد او واقعا دردي حس نمي كند اما من احساس ميكنم هنوز مقداري تحت تاثير آن است.

بازگشت رابين...

اين مثبت است اما شما مي توانيد ببينيد كه او آماده نيست ما او را خيلي زود در تركيب قرار داديم چرا كه من مي خواستم چيز هايي را عملي كنم  شما مي توانستيد ببينيد كه خيلي براي ما سخت بود تا به گل برسيم وهميشه در ضربات ايستگاهي ضربات آزاد سانتر ها و كرنر ها او مي تواند تفاوت ايجاد كند.

در مورد از دست دادن فرصت براي نزديك شدن به چلسي...

فرصت این را داشتیم که به دو امتیازی آن ها برسیم اما به آن دست نیافتیم . بی شک برای ما این مسئله امروز باعث افسوس است . امروز شاداب نبودیم و هیچ گاه وضعیت و فرم خود را پیدا نکردیم . هیچ گاه نتوانستیم به یک مرحله بهتر از وضعیت بازی برسیم .


درباره آمادگی و وضعیت سمیر نصری...
سمیر یک مشکل در ماهیچه ساقش دارد که باید فردا بررسی شود . فکر می کنیم مشکل کوچک باشد.

تگ ها

ثبت نظر شما
16+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی