کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانبا وجود پیشرف در بازی نوس دنیلسون همچنان این بازیکن جوان برزیلی مورد انتقادات زیادی قرار گرفته و در بازی هایش متهم به تمرکز پایین و ارائه اشتباهات مهم در بازی است .
به هر صورت وی می تواند نقش مهمی در بازی های به ویژه سبک تر آرسنال در این فصل ایفا کند و این بازیکن نیز اماده است .
البته این نکته که دنیلسون مدت زیادی از ابتدای فصل را به دلیل مشکل مصدومیت از دست داده نباید فراموش کرد و حالا این بازیکن 22 ساله می تواند برابر براگا نیز بدرخشد .
نوس دنیلسون با مصاحبه با تلویزیون آرسنال درباره خود گفت :

" احساس خوبی حالا دارم .
در پاره این از فصل مشکلی با کشاله ام داشتم که وقتی از آوریل سال قبل برابر تاتنهام داشتیم شروع شد و حدس می زدم برای ماه هایی بیرون باشد . اما حالا اماده ام . کاملا اماده ام و از بازی کردن لذت می برم و مشغول تمرین هستم و فکر می کنم در این مرحله و پست خوشحال هستم و آماده برای کمک به تیم .
این درست است که برای به دست آاوردن شادابی دوباره خود نیازمند زمان بود و بعد از بازگشت همیشه باید صبور می بودم چرا که بازیکنان آماده زیادی در آن پست وجود دارند . من منتظر شانس خود هستم تا بازی کنم . رئیس همیشه درباره مسائلی که پیش می روند با من صحبت می کند و مهم ترین نکته ایت است که آماده باشم . فکر می کنم به خوبی پیش مسائل پیش می روند و من در تیم هستم و از مسابقات لذت می برم . از اینکه برابر براگا یا بازی کارلینگ کاپ برابر تاتنهام بازی کنم . من روی موقعیت حساس این فصل تمرکز کرده ام .
همینطور درباره مسائلی که در گودیسون پارک گذشت شادمانم . مربی به من گفته بود در میانه میدان که میرم به بازی و باید لذت ببرم . پاس کاری کنم و به مدافعان و هافبک ها کمک کنم . برخی اوقات وقتی شما شخصی را اینجا نداشته باشید کار سخت می شود . مهم است که فرصت داشته باشم تا خود را به رویس و هواداران نشان دهم .
چیزی که مهم است این است که با هم کار کنیم و همدیگر را حمایت کنیم . برای مثال اگر الکس به جلو برود من عقب می مانم . با ترکیبی که ما داریم چه من چه الکس و چه جک ویلشر می توانیم به جلو برویم و بقیه در عقب زمین باقی بمانند .
همیشه در حال تغییر هستیم و این بستگی به اینکه در چه شرایطی از بازی و توپ قرار داشته باشی دارد . بنابراین صحبت درباره اینکه چه کسی کجا برود وجود دارد و اگر در حال صحبت نباشید می تواند اشتباهاتی رخ دهد .
در حال حاضر احساس تجربه بیشتری می کنم و این بسیار مهم است . از بازی های خود اطلاعات بیشتری دارید . همیشه صد در صد خود را می گذارم و امیدوارم بتوانم کمکی کرده باشم .
همیشه به آرسن ونگر که به تما بازیکنان و همینطور من فرصت هایی می دهد مدیونم چزا که او مربی کامل و با تجربه ایست و برای من بهترین در جهان است . او برای هر کس مانند پدر است . او همیشه با ما صحبت می کند و این مسائل در باشگاه های دیگر سخت است . اگر این فصل عنوانی را برنده شویم من به سمت وی خواهم رفت چرا که او مرد برتر است . "

تگ ها

ثبت نظر شما
15+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
آنالیز تاکتیکی اتلتیک از عملکرد چشم‌گیر آرسنال در شاخص کانترپرسینگ در فصل پیش‌رو...
 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت
 آرسنال4 تاتنهام 0 The Fa WSL
شمال لندن همیشه به رنگ قرمز

آخرین نظرات

علی ساقی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ نوشت :
خیلی عالی جواب داده و خیلی ممنون از شما بابت ترجمه

مربوط به کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
Saiedmahdi در تاریخ ۱۴۰۱/۰٩/۰۴ نوشت :
سلام.اسمم توی لیسته ولی چرا خبری نشده؟اصلا میرسه به دستمون یا نه؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Hamed در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ نوشت :
این چه سمیه! همش اخبار بانوان تو سایته

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی