کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانسومین برد پیاپی و مهم ترین آن ها برای اسپورتینگ براگای پرتغال رقم خورد تا براگا که شاید شانس آخر گروه به نظر می رسید تنها با اختلاف در تفاضل گل پایین تر از آرسنال قرار گیرد؛ با شرایط بوجود آمده بجز پارتیزان هر سه تیم دیگر گروه H لیگ قهرمانان شانس صعود به مرحله ی حذفی را برای هفته ی آخر باقی نگه داشته اند.

دومینگوس پاچینسیا که نتیجه ای ارزشمند و خاطره انگیز برای باشگاهش کسب کرد در مصاحبه ی خود پس از دیدار دیشب، شجاعت نیمه ی دوم شاگردانش را ستود. «احساس می کنم نگه داشتن توپ برای تیم [در نیمه ی اول] بسیار برایش سخت بود. می دانستیم بازی کردن در مقابل تیمی مثل آرسنال آن هم وقتی بخواهد بازی را کنترل کند مشکل است ولی به هر حال زمانی که موقعیت مالکیت توپ نصیب مان می شد سعی می کردیم فضاها را پیدا کنیم، کار سختی بود.»

«همه ی این ها در نیمه ی دوم عوض شد؛ تیمم آرام تر بود و ترس و فشار خارج از زمین را فراموش کرده بود و در این زمان سعی کردیم بسیار موثر عمل کنیم. این نکته ی کلیدی بازی بود. هر دوی ما، تیم و هواداران شایسته ی این[موفقیت] بودیم. امیدوار بودم از همه نظر شبی متفاوت برایمان باشد و خوشبختانه همین طور هم بود.»

سرمربی جوان قرمز و سفید های پرتغالی درباره ی شرایط تیمش برای صعود ادامه داد:«حالا خواهیم دید چه خواهد شد، هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. می دانیم که دو نتیجه ی بد در شروع کار در آرسنال و مقابل شاختار در همین جا داشتیم ولی خوب بود که امشب تیم خوب مان را نشان دهیم.»

براگا در بازی آخر خود در دور گروهی در اوکراین به مصاف صدر نشین گروه می رود تا در دونتسک به دنبال شانس صعودش بگردد.

تگ ها

ثبت نظر شما
17+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

مهمترین اتفاقات تیم بانوان آرسنال در سال 1401
قهرمانی، حق خوری، لیگ قهرمانان...
تیری آنری پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی زنان فرانسه را رد کرد
تیری آنری منتظر جایگاه سرمربی تیم ملی فوتبال آمریکاست و پیشنهاد فرانسه را رد کرده تا گزینه های خود را زنده نگه دارد
آرسنال چگونه با جنگ سوریه مقابله می کند
در دوازدهمین سالگرد شروع جنگ سوریه، برنامه‌ای به نام "مربیگری برای زندگی" که یک برنامه فوتبال محور است...
لیا ویلیامسون : باید بی رحم باشیم.
لیا ویلیامسون در پی برتری فوق العاده تیم ما در مسابقه ای عالی مقابل ردینگ در شب یکشنبه، عملکرد تیممان را تحسین کرد.

آخرین نظرات

بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
ترجمه ضعف های فراوانی دارد ولی از این بابت که بخش مهمی از باشگاه یعنی تیم زنان آرسنال را تا حدی معرفی میکند مطلبی بسیار مهم است. سهم مطالب مربوط به باشگاه زنان آرسنال باید بسیار بیشتر از این باشد.

مربوط به کاپیتان کیم لیتل درباره انگیزه هاش می گوید
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
انتقاد دارم از مدیران سایت. مطلب ضدزنی که کاربر محترم منتشر کرده نه تنها نباید منتشر بشه بلکه باید به نویسنده تذکر جدی داده بشه. فکر میکنم ادمین سایت به خوبی می دونه در خیلی از کشورها انتشار چنین دید...

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
به نظرم میشد ترجمه بهتری ارایه کرد. و لازم بود منبع ذکر بشه. جزییات زیباشناختی فکر نمی کنم معادل مناسبی باشه برای چیزی که نویسنده میخواد منتقل کنه. البته در کل مطلب خوبی بود. ترجمه کردن به هیچ وجه سا...

مربوط به می‌توان مارتینلی را از فوتسال جدا کرد، اما فوتسال از او جدا نمی‌شود
بهنام باقری در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ نوشت :
آرسنال چند ساله در خرید و فروش بازیکنان خوب عمل نکرده. و حتی امسال که نیاز شدیدی در نیم فصل به خرید بازیکنان و تقویت اسکواد داشت فقط تروسار و جورجینیو رو خرید و نتونست مهاجم نوک خوبی بخره. امیدوارم آ...

مربوط به آیا ادو فروشنده خوبی خواهد بود؟
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی