کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراننبرد سخت دو تیم آرسنال و استون ویلا با شکست 2-4 تیم میزبان پایان یافت. مصافی که آن قدر برای تماشاچیان ویلا سخت بود که حتی در پایان نیمه ی اول بازی، تیم خود را هوو کنند.

ژرارد هولیه، سرمربی استون ویلا پس از اولین شکست خانگی خود به خبرنگاران گفت:«در مجموع نیمه ی اول را از دست دادیم؛ ما ضعیف بودیم. نمی دانم، شاید به خاطر این بود که زیاد آن ها را برای خود بزرگ کرده بودیم، شاید به خاطر تجربه ی کم مان بود و شاید هم به اندازه ی کافی توپ را در جلو زمین نگه نداشتیم.
اصلا" به نظر نمی رسید که بازی را شروع کرده باشیم و بعد از نیم ساعت هم که کمی به خود جنبیدیم و می خواستیم دست به کار شویم، بلافاصله گل خوردیم.»

«گل اول را روی نا هماهنگی و عدم برقراری ارتباط بین دو بازیکن مان خوردیم و گل دوم درست پیش از پایان نیمه، که با شکل و شمایل نیمه ی نخست کاملا شایسته ی آن بودند.
پس از آن در نیمه ی دوم توانستیم به بازی برگردیم و تیمی متفاوت بودیم. انرژی، تفکر مثبت و خطر پذیری بیشتری داشتیم و جسورتر بازی کردیم. می خواستیم چیزی بدست بیاوریم.
وقتی گل اول را زدیم شرم آور بود که نتوانستیم کمی بیشتر، برای 10 دقیقه ی پس از آن، گل مان را زنده نگه داریم و در واقع به ثمر رسیدن گل سوم آن ها نقطه ی محوری این بازی برای من بود.»

«اگر بخواهیم عادلانه قضاوت کنیم حقیقت این بود که ما به تیمی باختیم که بهتر از ما بود، به همین سادگی.
اگر بخواهید دلیل بیاورید، خب می توانید این و آن را بهانه کنید و دلایل کوچکی هم وجود داشت، _از بازی با منچستر یونایتد دو بازیکن را به دلیل بیماری در اختیار نداشتیم،_ ولی جدا از این مساله باید بگوییم آن ها بهتر بودند و شایستگی بردشان را داشتند.»

«بهترین کار این است که از بازی درس بگیریم و بیش از حد به آن فکر نکنیم. ما باید به سمت بازی بعد برویم که برای مان بسیار مهم است.
نکته ی مثبت بازی برای ما واکنش خوب و بازگشتمان در نیمه ی دوم بود. آرزوهای بزرگتری از خود نشان دادیم و به نظر می رسید پس از نیمه تازه رها شده بودیم.
به نظر می رسد در حال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات انفرادی هستیم ولی در چنین موقعیتی شما نیاز دارید در کنار هم بمانید و با آن ادامه دهید.»

تگ ها

ثبت نظر شما
15+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی