کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

 

آرسن ونگر بر روی قابلیت های بازیکنانش در این مقطع فشرده و شلوغ از فصل ریسک نخوهد کد. به خصوص بازیکنانی که از قبل مستعد مصدومیت هستند.

 

آرسنال در میانه راه مقطع فشرده لیگ برتر قرار دارد که باید در طی 9 روز چهار بازی انجام دهد. و  آرسن ونگر از تمام بازیکنان تاثیر گذار تیمش استفاده کرده است و ایجاد هشت تغیر در سفر چهارشنبه برای بازی با ویگان بیانگر این موضوع است.

 

در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی در روز جمعه ونگر توضیح داد که چرا ممکن است که در بازی روز شنبه مقابل بیرمنگام نیز این کار را تکرار کند و با کنایه به ان نکته اشاره کرد که مسلما بازیکنان خاص و منحصر به فرد نیاز به محافظت بیشتری نسبت به دیگران دارند.

 

مرد فرانسوی تصدیق کرد : " به طور طبیعی در حال حاضر من مجبورم که کمی در مورد ونپرسی و جورو محطاتانه و عمل کرده و از آنان محافظت بیشتری کنم"

 

" آنها به تازگی از مصدومیت برگشته اند. جورو برای 9 ماه با یک سوال بزرگ در مورد زانویش بیرون از شایط مسابقه بوده است و طبیعتا من باید در مورد او کمی بیشتر مراقب باشم"

 

همه بسیار بسیار متعجب شدند وقتی که ونگر تغییراتی عمده را در ترکیب مقابل ویگان ایجاد کرد. هرچند که آن بازی فقط 48 ساعت بعد از یک رویارویی فرساینده با چلسی برگزار می شد. اما مرد فرانسوی باور دارد که گزینه دیگری برای انتخاب نداشت.

 

ونگر گفت : " فابرگاس محروم بود و این همیشه مانند آن است که شما از سستم چرخشی استفاده کنید. اگر 5 نفر را مداوم درون زمین نگه دارید و 5 نفر ا هم همواره بیرون زمین بگذارید هیچ گاه نتیجه خوبی نخواهد داشت. یا باید تغییرات را کامل انجام داد یا همه بازیکنان را درون زمین نگه داشت ( به طور مداوم و در بازی های متوالی) .

احساس کردم که ساعت شروع بازی 2شنبه شب دیر بود و  با یک درگیری بزرگ ذهنی در برابر چلسی بازی کردیم ( از لحاظ روحی و جسمی خشته شدیم) و بعد از آن یک بازی سنگین و فشرده در برابر ویگان"

 

 

ونگر ادامه داد : " وقتی که نتیجه نگیرید مردم راجع به آن سوال خواهند کرد و این طبیعی است. اما شاید اگر با ترکیبی که در برابر چلسی بازی کردیم مقابل ویگان ظاهر می شدیم بازی را می باختیم!! چه کسی می داند؟ "

تگ ها

ثبت نظر شما
18+6=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی