کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانبازی تکراری آرسنال برابر لیدز در ورزشگاه خانگی لیدز یونایتد.

آرسنال در این بازی با ترکیب زیر به میدان رفته است :

ووچیچ ژسنی
باکاری سانیا
یوهان جورو
لوران کوشلنی
کایرن گیبز
الکس سانگ
نوس دنیلسون
سمیر نصری
آندری ارشاوین
نیکلاس بندتنر
مروان شاماک


همچنین روی نیمکت نیز بازیکنان زیر حاضرند :

جیمز شی
سس فابرگاس
جک ویلشر
امانوئل ابوئه
گائل کلیچی
تئو والکات
رابین ون پرسی

نیمه اول


دقیقه 3 : یک حرکت از بازیکنان لیدز که شوت بازیکنان این تیم از کنار دروازه به بیرون می رود .

گل----
دقیقه 5 : آرسنال روی یک حرکت خوب توانست در اولین حملات خود توسط سمیر نصری دروازه تیم لیدز را باز کند . حرکت گیبز و پاس وی به شاماک و حرکات خوب آرشاوین و نصری باعث شد تا نصری در موقعیت تک به تک قرار بگیرد و به خوبی دروازه تیم لیدز را باز کند .

دقیقه 7 : آرسنال روی یک کرنر صاحب موقعیتی شد که ضربه سر شاماک از بالای دروازه به بیرون رفت .

دقیقه 10 : آرسنال روی یک سانتر از روی خطای حاصله موقعیت خوبی داشت که ضربه بسیار خوب سر شاماک با واکنش خیره کننده اشمایکل دروازبان تیم لیدز همراه بود .

تا دقیقه  15 : آرسنالبه طور کلی سوار بر بازی است و غیز از یک حرکت عمقی سریع تیم لیدز حرکت دیگری انجام نداده است . سانچز وات سرعتی نیز بازیکن خطرناک لیدز است . آرسنال می تواند روی حرکات خود با دقت بالاتری کار کند .

دقیقه 19 : یک حرکت خوب از بازیکنان آرسنال از سمت راست و پاس در عرض عالی شاماک که این توپ از زیر پای آرشاوین با بی دقتی عبور می کند .

دقیقه 22 : حرکت آرشاوین از سمت چپ تیم لیدز و شوت زمینی ارشاوین با واکنش اشماکیل یک کرنر را به همراه دارد .

دقیقه 27 : روی یک سانتر عالی و بلند کوشلنی توپ را از خط دفاع برای فرار سانیا آماده کرد و حرکت خوب سانیا و پاس در عرضش در کنار بندتنر عبور کرد تا آرسنال موقعیت مناسب دیگری از دست بدهد .

دقیقه 30 : روی یک ضربه سر رو به عقب ارشاوین سعی در در اختیار گذاشتن توپ به دروازبان داشت که ضربه سر وی کمی خطرناک به زسنی رسید و پیزی نمانده بود مهاجم حریف توپ را ازان خود کند .

گل----
دقیقه 34: یک حرکت از عمق برای بازیکنان آرسنال که با دفع مدافعین توپ بهه سمت راست منحرف شد و توپ به سانیا رسید و وی روی یک شوت زیبا و دیدنی دروازه لیدز را برای بار دوم باز کرد .

گل----
دقیقه 37 : در حالی که بازیکنان لیدز مشغول حمله بودند روی یک سانتر روی دروازه صاحب موقعیت شدند که توپ توسط مدافعین دور شد و بازیکنان لیدز روی یک شوت بسیار دیدنی از راه دور به زیبایی دروازه تیم آرسنال را باز کردند .

دقیقه 38 : بازیکنان لیدز بار دیگر روی یک حرکت خطرناک پا به توپ بودند که شوت سانچز وات از بالای دروازه تیم آرسنال به بیرون رفت .

دقیقه 40 : روی سانتر خوب و تند و تیز گیبز شاماک موقعیت داشت که ضربه وی در یک چالش با مدافع حریف به آرامی در دستان اشمایکل قرار گرفت .

پس از یک دقیقه وقت تلف شده نیز سوت پایان نیمه اول به صدا در می اید.نیمه دوم


دقیقه 47  : آرسنال روی خطای حاصله پشت محوطه جریمه و در زاویه ای مناسب صاحب یک موقعیت شد که شوت فنی سمیر نصری به شکلی خطرناک در دستان اشمایکل قرار گرفت .

دقیقه 54 : یک حرکت خوب از بازیکنان آرسنال و توپی که به آرشاوین رسید و وی در آستانه شوت زدن بود که با تکل خوب بازیکنان لیدز توپ به کرنر رفت .

دقیقه 56 : لیدز روی یک کرنر خطرناک ظاهر شد اما توپ ارسالی آن ها توسط مدافعین برگشت داده شد .

دقیقه 58 : روی یک حرکت از سمت راست توسط شاماک و سپس  پاس عرضی وی توپ در نهایت از سمت چپ به آرشاوین رسید که شوت این بازیکن با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت .

تا دقیقه 60 : نیمه دوم بر خلاف نیمه اول آرسنال کم تر صاحب موقعیت شد و با وجود تصاحب توپ بیشتر در ایجاد موقعیت چندان موفق نبود و بیشتر تا پشت محوطه جریمه حرف پیش آمده . در سوی مثابل نیز تیم لیدز پس از دریافت توپ سعی دارد تا با سرعت بازیکنان هجومی موقعیت ایجاد کند که این تیم نیز چندان در این امر موفق نبوده .

دقیقه 64 :
حرکت بازیکنان لیدز از سمت چپ ارسنال و پاس در عرض بازیکنان لیدز موقعیت خطرناکی ایجاد کرد که این توپ از تمام بازیکنان عبور می کند و از سوی دیگر به بیرون می رود .

دقیقه 69 : روی یک حرکت باز هم از سمت راست و ورود به محوطه جریمه لیدز خطرناک ظاهر شد که پاس در عرض آن ها و ضربه نهایی به شکلی خطرناک از کنار دروازه آرسنال به بیرون رفت .

تعویض----
دقیقه 70:
حضور رابین ون پرسی به جای آندری آرشاوین
حضور سس فابرگاس به جای مروان شاماک

دقیقه 73 : یک خطای دیگر از سمت راست و زاویه ای مناسب برای شوت زنی . این بار ضربه فنی و نسبتا خوب فابرگاس به شکلی خطرناک از کنار دروازه بازیکنان لیدز به بیرون رفت .

گل----
دقیقه 75 :  یک حرکت از فابرگاس و رسیدن توپ به بندتنر در سمت راست زمین و حرکت این بازیکن و سانتر آرام و عالی وی که روی سر ون پرسی قرار گرفت و ضربه سر عالی رابین ون پرسی که باعث به ثمر رسیدن گل سوم تیم ارسنال شد .

دقیقه 79 : پاس عالی فابرگاس باعث حرکت و تک به تک شدن گیبز با دروازبان حریف شد اما کمک داور به طور کاملا اشتباه صحنه را آفساید تشخیص داد و این موقعیت عالی را از آرسنالی ها گرفت .

تعویص----
دقیقه 83 :
حضور گائل کلیچی به جای سمیر نصری

تا دقیقه 85 : آرسنال بعد از زدن گل سوم بیشتر بازی را در اختیار خود گرفت و لیدز نیز توان چندانی برای حملات پیوسته روی دروازه آرسنال نداشت و با وجود ایجاد چند سانتر و کرنر نتوانست خطرساز شود .

دقیقه 87 : حرکت ون پرسی از سمت راست محوطه جریمه لیدز و در عرض حرت کردن وی با شوت فنی این بازیکن همراه بود توپ با فاصله نسبتا زیاد از کنار دروازه به بیرون رفت .

دقیقه 89 : روی اشتباه بندتنر تیم لیدز روی یک حرکت خوب سریع صاحب موقعیت شد که ضربه بازیکنان لیدز به کرنر رفت . نکته جالب حضور اشمایکل درون محوطه جریمه تیم آرسنال است .

سوت پایان بازی نیز در دقیقه 93 به صدا در می آید تا آرسنال به مرحله بعدی رقابت ها صعود کند و در مرحله بعدی در خانه خود به مصاف تیم هادرزفیلد برود .تگ ها

ثبت نظر شما
9+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی