کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندرباره عملکرد تیم...
ما هر دو وجه عملکرد و نتیجه را خوب ثبت کردیم . در نگرش و وضع خوب کیفیت داشتیم و متمرکز بودیم . ما قدرتمند شروع کردیم و فوتبالی بازی کردیم که علاقه داریم بازی کنیم .
لیدز هیچ گاه کم نیاورد ولی ما به نظر امشب قوی تر بودیم . فکر می کنم در بازی اول هشداری دریافت کردیم و درس هایی یاد گرفتیم . این نشان دهنده این است که بازیکنانم باهوش هستند و این نشانه خوبی است .


درباره تعویض های دیشت که باعث محکم شدن نتیجه شدند...
من روی نیمکت نیز کیفیت دارم که مخصوصا وقتی پاهای بازیکنان خسته شد می توانند کمک زیادی باشند . پاس های تند و سریع بازیکنان می تواند تفاوت ایجاد کند . از بازی لیدز در این دو بازی تحت تاثیر قرار گرفتم . از نحوه ارنج آن ها و از وضعیت و توان فیزیکی و فکر می کنم ان ها شانس رسیدن دوباره به لیگ برتر را دارند .


درباره شانس در دور چهارم و بازی با هادرزفیلد...
این موقعیت خوبی است که می توانیم در خانه بازی کنیم و برابر هواداران خود باشیم . البته ما باید مخصوص باشیم و من باور دارم ما این را در ذهن خود امشب داشتیم . هدف این بود که صعود کنیم و مرحله بعدی در خانه بازی کنیم . باور دارم که تیم با یک وضعیت بزرگ به سمت قدرت رفت و بار دیگر امشب نشان داد که ما گرسنه موفقیت هستیم .


درباره عملکرد دفاعی...
هر زمان که مدافعان به سمت جنگ بر سر توپ می رفتند امیدوار بودم که اتفاق خاصی نیفتد . البته در این قسمت کمیم . اگر شانس اضافه کردن شخصی داشته باشیم این کار را می کنیم . تا وقتی که جورو و کوشلنی آماده هستند و اسکیلاچی در راه بازگشت باشد کمی وضعیتمان راحت است .


درباره عملکرد سمیر نصری...
سمیر امشب به خوبی بازی کرد اما کل تیم خوب بودند و این سخت است که یک بازیکن را از ان ها خارج کرد . همه عملکرد خوبی داشتند .


درباره گزارشات مبنی بر از دست رفتن روح تیمی...
اولا باید بگویم دقیقا نمی دانم دنیلسون در مصاحبه خود چه گفته است . نمی خواهم به گزارش رسانه ها و روزنامه ها پاسخ بدهم وقتی دقیقا نمی دانم چه چیزی گفته شده . آن ها دو دوست خوب هستند و احترام زیادی برای یک دیگر قائلند . سس فابرگاس کاپیتان ماست و رابین ون پرسی نیز کاپیتان دیگر ماست . ما لیدز های زیادی در تیم داریم و از کاپیتان خود خشنودیم . ما مسئولیت لیدری را در تیم تقسیم کرده ایم اما فابرگاس در حال حاضر کاپیتان ماست . من باور دارم فابرگاس یک لیدر بزرگ است . امشب نصری کاپیتان بود پس ما تعداد زیادی داریم . راهی که ما می خواهیم در ان فوتبال بازی کنیم مهم است که هر کسی وظایف خود را انجام دهد .


درباره هادرزفیلد...
من در تیم آن ها بنیک آفوبه را دارم که البته در حال حاضر مصدوم است . زمان زیادی است که یک راه ارتباطی بین هادرزفیلد و آرسنال وجود داشته . من خوشحالم که در خانه برابر ان ها بازی خواهیم کرد .


درباره راهی که آفوبه در حال تکامل است...
من باور دارم او یک مهاجم قدرتمند و خوب است . من یفین دارم او دوران ورزشی اش را خواهد ساخت .


درباره اینکه به سایمون گریسون چه چیز گفتید...
شما باید به وی امتیاز ویزه ای برای راهی که آن ها در این دو بازی داشتند بدهید . فکر می کنم ارنج ان ها خوب بود و آن ها باور داشتند و وقتی ببینید آن ها در حال انجام چه کار هایی هستند فکر می کنم شانس خوبی برای رسیدن به مرحله حذفی چمپیونشیپ دارند . ما لیدز را در لیگ برتر از دست دادی ایم .

تگ ها

ثبت نظر شما
7+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

با بیرث خرید جوان و جدید آرسنال آشنا شوید
دارنده توپ طلای لیگ زیر ۱۸ ساله ها در ترکیب توپچی ها
باشگاه آرسنال با بن وایت قرارداد بلند مدتی امضا کرد
آرسنال به بالاترین هدف این فصلش رسید
مصاحبه مفصل مانوم با سایت رسمی آرسنال
خودم را یک بازیکن تکنیکی میدانم و دوست دارم با همکاری هم تیمی هایم قفل مدافعان حریف را باز کنم ...
فریدا مانوم خرید جدید باشگاه آرسنال
استعداد بزرگ نروژی در ترکیب تیم بانوان
آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی