کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانشاید به ثبات رسیدن زوج یوهان جورو و لوران کوشلنی و عملکرد مثبت این دو مدافع در غیاب ورمائلنی که برای مدت بسیار طولانی از میادین دور بوده در کنار نمایش ضعیف اسکیلاچی هواداران را کمی امیدوار کرده بود اما کمبود نفرات دفاعی و فشار زیادی وارده بر بازیکنی مانند جورو که یک فصل به دلیل مشکل زانو بیرون بود در نهایت باعث شد تا این بازیکن بار دیگر از این ناحیه احساس درد بکند و زمین بازی را برابر نیوکاسل ترک کند .
حال با توجه به عدم خرید آرسن ونگر در ژانویه و با توجه به کمبود شدید نفرات دفاعی و بیرون بودن جورو و ورمائلن این نگرانی شدید برای هواداران آرسنالی به وجود آمده که به علاوه عملکرد ضعیف زوج دفاعی کوشلنی و اسکیلاچی در این فصل آرسنال دوباره باید شاهد دو دفاع مرکزی ثابت و نامستحکم و در پی آن فشار زیادی وارده بر روی این دو مدافع باشد . فشاری که با وجود صحبت های قبلی بر جورو وارد شد و این بازیکن را از میادین دور کرد .
یوهان جورو جوان که این فصل با عملکرد مثبتش هواداران را به داشتن یک مدافع خوب دیگر امیدوار کرده بود روز دو شنبه اسکنی در باشگاه داده است و باید منتظر نتایج این اسکن باشد . وی از این بابت که مصدومیت زانوی وی از ناحیه لیگامنت زانو باشد ترس زیادی دارد . مصدومیتی که می تواند باعث شود یوهان ادامه فصل را از دست بدهد .
هم اکنون با توجه به ریکاوری ورمائلن و دوری قطعی چهار هفته ای وی و عدم خرید مدافع در ژانویه آرسن ونگر نیز به شدت نگران این ریسک بزرگ و مصدومیت جورو است .
به هر ترتیب نتایج اسکن های صورت گرفته طی روز های آتی می تواند مشخص کننده میزان صدمه وارده بر جورو و بر پیکره باشگاه آرسنال در این فصل باشد .

تگ ها

ثبت نظر شما
6+4=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی