کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

1892روبین فان پرسی، مهاجم باشگاه آرسنال با مروری بر دیدار تیمش مقابل بارسلونا در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا، بار دیگراز رفتاربازیکنان بارسا ابراز ناراحتی کرد.

فان پرسی به دی تلگراف گفت:« واقعا درک نکردم که در مورد خطایی که برروی مسی انجام دادم، چه شد. همه از من عصبانی بودند ولی من رفتار متفاوتی مقابل مسی، نسبت به سایر حریفان نداشتم. هیچ کسی نمی تواند بگوید که من برروی ماسچرانو مرتکب خطا شدم.»

فان پرسی ادامه داد:« در این میان بازیکنان بارسلونا به دنبال آن بودند تا در مورد هر اتفاقی که در زمین مسابقه رخ داد غر بزنند. این واقعا ناامید کننده بود. این همان کاری است که بازیکنان چلسی در انگلیس انجام می دهند.»

فان پرسی ادامه داد:« با این وجود بارسلونا تیم فوق العاده ای است . آنها باید واقعا دست از غر زدن و تا این حد اعتراض کردن بکشند. این رفتارها در زمین مسابقه واقعا آزار دهنده است.»

با این وجود فان پرسی احترام خاصی برای بارسا قائل است:« من احترام فراوانی برای بارسا قائلم. من از نظر ارزیابی شخصی، بارسا را حتی بالاتر از تیم ملی اسپانیا می دانم. با این وجود هرتیمی ممکن است شکست بخورد. من هیچ وقت در زمین خودم را کمتر از بازیکنان بارسلونا ندیدم.»

آرسنال در مرحله یک هشتم پایانی لیگ قهرمانان اروپا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت مغلوب بارسلونا شد و از گردونه رقابتهای اروپایی کنار رفت . دردیدار برگشت دو تیم فان پرسی با دریافت کارت قرمز از داور مسابقه از زمین اخراج شد.

تگ ها

ثبت نظر شما
2+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی