کانون رسمی هواداران آرسنال در ایراندرباره نتیجه....
بسیار نا امید کننده بود چرا که شروع بسیار بدی داشتیم . بعد از آن کمی بهتر کار کردیم و در نهایت کمی بد شانس بودیم . پس بسیار نا امید بیرون آمدیم . سه امتیاز امروز از دست دادیم که می توانست باعث شود به طور مستقیم به لیگ قهرمانان صعود کنیم .
درباره شروع آرام بازی...
تنبیه شدیم چرا که به بازی آمدیم که بسیار حالت آزمایشی داشت . به اندازه کافی مسلط نبودیم و در آغاز بازی بد بودیم . بعد از آن تلاش کردیم تا به بازی برگردیم اما کمی بد شانس بودیم . احساس می کنم یک پنالتی داشتیم و گلی به نظر نباید نادیده گرفته میشد . در مجموع البته بسیار نا امید از عملکردمان هستیم .
درباره دلیل اینگونه بازی...
از این نتیجه بد بسیار سخت ضربه خوردیم و می توانید این را در ابتدای بازی ببینید . کمی ضربه خورده بودیم . اما آن را بالا کشیدیم و مجموعا می توانستید ببینید کمی در دفاع مضطرب بودیم . جایی که احساس بهتری در بازی داشتیم بسیار دیر شده بود .
درباره زوج اسکیلاچی و ورمائلن...
آن ها دو بازیکن با تجربه هستند و کار معمولی داشتند . ورمائلن قدرتمند و قدرتمند تر شده بود و آن ها از سپتامبر نیز بازی نکرده بودند پس سوالات زیادی برای تسلط وی مانند قبل وجود داشت . من باور دارم گل های بسیار ساده ای امروز دریافت کردیم .
درباره تعویض های بین نیمه...
در وضعیتی بودم که باید بازی را بر میگرداندیم و باید دو گل می زدیم . چرا که خود را پایین کشیده بودیم و در عقب در میانه زمین نیاز به بازیکنی داشتیم .
درباره شانس تمام کردن در چهار تیم...
این یک عقب نشینی بسیار بزرگ بود و باید در پیش فصل برای بازسازی خود اقدام کنیم .

دارایی های باشگاه و هواداران....
شغل ما تعیین می کند که از هواداران تشکر کنیم  هیچ گاه وقتی شما کارتان را انجام می دهید باعث نمی شود تا دست پاچه شوید . این یک دور همراه با افتخار نبود البته اما فکر می کنم مهم نیست چه اتفاقی رخ داده . باید به هوادارانتان احترام بگذارید که در طول فصل کمک کردند . این یک دور برای احترام به هواداران بود .
درباره ترک ورزشگاه توسط هواداران قبل از این دور...
باید آن را بپذیرید و از آن هایی که بودند تشکر کنید . چیزی که مهم است این است که این باشگاه آماری دارد و این آمار قابل احترامند . من از اینکه در این 15 سال با قامت بالا و ایستاده بازی کردیم احساس موفقیت می کنم پس وقتی مردم خوشحال نیستند می توانند این را نشان دهند . ما در شغلی هستیم که باید از مردم خوشحال باشید و وقتی آن ها خوشحال نباشند باید آن را بپذیری .
اینکه چگونه برای خرج کردن تحت فشار است...
هواداران می خواهند که بازی فوتبال را پیروز شوند . آن ها چک نمی کنند که چه مقدار ما خرج می کنیم و می خواهند فقط پیروز بازی باشند . وقتی ما پیروز نباشیم ان ها خوشحال نیستند و این کاملا طبیعی است . ما تلاش می کنیم تا تیممان را تقویت کنیم . البته اینگونه است اما بهترین راه برای خوشحال نگه داشتن هواداران پیروزی در بازی هاست .

تگ ها

ثبت نظر شما
3+0=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی