کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانشاید دو هفته اخیر اخبار مربوط به نقل و انتقالات آرسنال کمی جالب تر از سال های گذشته دنبال شده است و در این بین دیده شدن نام های معتبر تر و انگلیسی پیرامون باشگاه آرسنال توسط نشریات و خبر رسانی های معتبر می تواند برای هواداران آرسنال جالب باشد .
استیوارت داونینگ یکی از گزینه هایی است که به عنوان جانشین یکی از وینگر های آرسنال در صورت جدایی آورده شده است و این ستاره تیم استون ویلا حالا با مصاحبه ای مبنی بر نداشتن تعهد مبنی بر امضا کردن قرار دادی جدید با استون ویلا این شایعات را قوت بخشید .
این بازیکن با درخشش خوبش در تیم استون ویلا توانست به تیم ملی دعوت شود و هم اکنون یکی از بازیکنان خوب کناری انگلستان نام برده می شود .
بر اساس گزارش اسکای اسپورت دو باشگاه لیورپول و آرسنال در صدد به خدمت گرفتن وی هستند و این در حالی است که استون ویلا نیز برای امضای قرار دادی جدید با این بازیکن ارزشمند در تلاش است .
داونینگ در این رابطه گفت :

" من می دانم باشگاه برای امضای قرار داد جدید مشتاق است و این در حالی است که من دو سال قرار داد با باشگاه دارم و مدیر برنامه های من با مدیر باشگاه به تازگی ملاقاتی داشته است .
اما من 26 ساله هستم و در مقطع مهمی در دوران بازیگریم قرار دارم پس نمی توانم در حال حاضر برای امضای قرار دادی جدید با استون ویلا متعهد باشم . "

داونینگ در سال 2009 به این تیم پیوست اما وی از مصدومیت پای خود ریکاوری شده بود و توانست دوباره با این باشگاه به روز های خوبش بازگردد .
حالا ویلا باید برای این بازیکن ارزشمند و همچنین دیگر وینگر ارزشمند خود , اشلی یانگ تلاش کند .
اما داونینگ به تمام جهات نگاه می کند :

" من می خواهم سطح بازی خود را نگه دارم و از بازی کردن لذت ببرم .
وقتی مصدوم شده بودم به من فهماند که بیرون بودن از میادین چگونه است . این ضربه زد . مهم ترین نکته برای بازی فوتبال است اما می خواهم که در لیگ قهرمانان در برخی هدف ها بازی کنم .
مهم ترین نکته برای من شاید آماده ماندن است و شاید این باعث شود هدایا به سمت من بیایند و به این امیدوارم . من به ترکیب تیم ملی انگلیس بازگشتم و می خواهم مطمئن شوم می توانم در ترکیب بمانم .
از دست دادن جام جهانی اسفناک بود اما من تنها شخص نبودم . با نگاه به گذشته شاید به خاطر مصدومیتم بود . من برای مدت زیادی از فصل مصدوم بودم و نتوانستم آماده شوم . "

تگ ها

ثبت نظر شما
7+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی