کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران
اين تابستان نيز همانند گذشته شايعات زيادي پيرامون بازگشت سسك فابرگاس به بارسلونا وجود دارد اما با وجود اين گمانه زني ها وي كماكان يك بازيكن آرسنال است.

كاپيتان 24 ساله توپچي ها در امارات كاپ نيز حضور نخواهد داشت زيرا به تازگي مصدوميت عضلاني را پشت سر گذاشته است . علاوه بر اين آرسن ونگر معتقداست اتفاقات اين تابستان نيز بر روي اين مساله تاثير گذار بوده است.

"او در تركيب حضور نخواهد داشت زيرا در حال حاضر او با ما تمرين نكرده است. او از يك مصدوميت باز گشته است و با ما تمرين نكرده است.

"شما تمام گمانه زني هايي كه در رابطه با اوست را مي دانيد كه بايد هرچه زودتر به آنها خاتمه داده شود. او كاپيتان باشگاه ماست و ما بايد از اين مساله كه او واقعا بر روي اينكه با ما باشد تمركز كرده است ، مطمئن شويم.

"تنها يك ضرب الاجل وجود دارد و آن تا 31 آگوست است. اما ضرب الاجل ديگر براي ما ، اينست كه همه افراد متمركز شوند . تمركز و انرژي من نيز بر روي بازيكناني خواهد بود كه واقعا نسبت به باشگاه متعهد هستند.

"اين تمام چيزي است كه من بر روي آن تمركز كرده ام. من نمي توانم كمكي به ديگر مسائل بكنم چراكه آن فقط در اختيار من نيست. آن به بازيكن و دو باشگاهبستگي دارد.

طبق گزارش ها بارسلونا يك پيشنهاد باي جذب فابرگاس ارائه كرده كه توسط باشگاه رد شده است. آيا آرسن ونگر منتظر پيشنهاد پذيرفتني از سوي غول كاتالان است؟

"رك و پوست كنده مي گويم ، من نمي دانم. زيرا همان طور كه به شما گفتم اين مساله كاملا در اختيار من نيست و به سسك بستگي دارد. من فكر مي كنم او در شرايطي قرار گرفته كه به اين مساله فكر مي كند و نگراني بزرگي براي اوست.

"من هميشه مي گويم كه او ميان دو عشق قرار گرفته است. يكي باشگاهي كه او اززماني كه پسركي جوان بوده ، در آن رشد كرده و ديگري باشگاهي كه از 16 سالگي در آن رشد كرده و به او فرصت خودنمايي داده است.

يكي از خبرنگاران به ونگر گفت كه بهتر است به يك بازيكنان ناراضي اجازه خروج داده شود ولي آرسن ونگر اعتقاد دارد كه آن مي تواند به بدئتي خطرناك تبديل شود.

"بازهم رك و پوست كنده مي گويم كه من نمي دانم. زيرا اين بدين معناست كه هربازيكني كه خواست تيم را ترك كند ، ما بايد به او اين اجازه را بدهيم آن هم با هر قيمتي.

" اين مساله بايد با توافقي سه جانبه باشد و در پايان همه از آن راضي باشند. اگر تنها دو طرف از آن راضي باشند و يك طرف بسيار ناراضي ، آن نشدنياست.

"ما در قبال باشگاهمان مسئوليم و من نيز اين مسئوليت را دارم كه يا بازيكنان را با قيمتي مناسب و معقول بفروشم يا اينكه پيشنهاد ها را از باشگاهم دور كنم. و اين امر فقط به خاطر خوشحالي يك بازيكن نيست!"

تگ ها

ثبت نظر شما
1+9=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

می‌توان مارتینلی را از فوتسال جدا کرد، اما فوتسال از او جدا نمی‌شود
مارتینلی یک مهاجم کشنده است که زمان زیادی برای پرداختن به جزئیات زیبایی‌شناختی بازی‌اش ندارد...
اعتماد میکل آرتتا به جوانان رمز موفقیت
آرسنال با یک نمایش دلپذیر در این فصل، به صدر جدول لیگ برتر صعود کرده است. شروع خوب آن‌ها در این فصل به کمک دومین تیم جوان لیگ برتر بدست آمد.
اولین بازی جورجینیو با کابوس همراه شد
جورجینیو اولین بازی "کابوس وار" آرسنال را تجربه کرد
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از شکست مقابل اورتون
میکل آرتتا از شرایط مسابقه می‌گوید...
اورتون 1 - آرسنال 0 : شوک بزرگ به توپچی ها
روند ۱۴ بازی بدون شکست ما در لیگ برتر به پایان رسید...

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ نوشت :
اینا بفروش نیستن !!! به همین سادگی !
تیلمانس رو بیارن!!! برای 5 ماه نهایتا 10 میلیون هزینه داره !

مربوط به پیشنهاد آرسنال برای کایسدو رد شد
علی ساقی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ نوشت :
خیلی عالی جواب داده و خیلی ممنون از شما بابت ترجمه

مربوط به کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
Saiedmahdi در تاریخ ۱۴۰۱/۰٩/۰۴ نوشت :
سلام.اسمم توی لیسته ولی چرا خبری نشده؟اصلا میرسه به دستمون یا نه؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Hamed در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ نوشت :
این چه سمیه! همش اخبار بانوان تو سایته

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی