کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانعلي رغم درگيري لفظي در بازي فصل گذشته ميان آرسن ونگر و كني دالگليش ، سرمربي لك لك ها معتقد است كه آرسن ونگر هنوز هم بهترين فرد براي هدايت آرسنال است. وي ضمن پا فشاري بر اين مسئله كه مشاجره فصل گذشته وي با ونگر به تاريخ پيوسته است ، از منتقدان مي خواهد تا دستاور هاي ونگر را به ياد آورده و فراموش نكنند كه وي موفق ترين مربي تاريخ باشگاه است.

" آرسن اخيرا مورد انتقادهايي قرار گرفته است. اما شما به ندرت مي توانيد بينيد كه مربيان مورد ستايش قرار بگيرند. او براي آرسنال خارق العاده بوده است. آن به اين معنا نيست كه وي عاري از انتقاد است اما بهتر است كه مردم بعضي چيز ها را به ياد بياورند.

" زماني كه آنها با مشكلاتي مواجه بودند ، او آنها را هدايت كرد تا از سد آن عبور كنند. او هميشه به خوبي بازيكنانش را مي فروشد - پتيت ، اورمارس ، هانري ، ويرا و آنلكا. او ستارگان خود را فروخت. او همواره زماني كه باشگاهبه كمك مالي احتياج داشته است ، بيشترين مبالغ را از طريق فروش بازيكن براي باشگاه دريافت كرده است.

" آرسن براي آنها به خوبي كار كرده است بعلاوه اينكه جامهايي را براي آنها به ارمغان آورده است. تنها چيزي كه آنها در حال حاضر كم دارند فتح جامهاست."

دو تيم امروز در حالي در ورزشگاه امارات به مصاف يكديگر خواهند رفت كه آرسنال در اين بازي غايبان پرشماري دارد و شايد بهترين فرصت براي ليورپول باشد تا نخستين پيروزي خود را در اين ورزشگاه به دست بياورد اما با اين حالداگليش معتقد است كه آرسنال هنوز هم حريف قدرتمندي است.

" آنها فابرگاس را از دست داده اند همان طور كه ممكن است نصري را نيز از دست بدهند و دو محروم نيز دارند اما بازي با آنها هنوز هم دشوار است. هركسيكه براي آنها به ميدان برود ، با همان اصول و سبك بازي مي كند. ما مي دانيم كه مجبور خواهيم بود با آنها به رقابت بپردازيم و به همان خوبي بازي فصل گذشته در مقابل آنها ظاهر شويم.

" آنها براي ما يك حريف قدرتمند هستند."

تگ ها

ثبت نظر شما
11+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.
نقل و انتقالات آرسنال: اودگارد اولویت اول آرسنال، عزم راسخ نسبت به جذب
ادو و آرتتا برنامه‌های خودشان را دارند، اما عملی شدن اهدافشان می‌تواند بسیار دشوار و طاقت‌فرسا باشد...
مانا ایوابوچی به آرسنال پیوست
یکی از بهترین بازیکنان ژاپن به جمع توپچی ها اضافه شد
مایر از آرسنال جدا شد
توپچی ها مدافع آلمانی خود را از دست دادند
 آرسنال 9 کریستال پالاس 0 Fa Cup
پیروزی پرگل توپچی ها در آخرین دیدار فصل ۲۰۲۰/۲۱

آخرین نظرات

اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
حمیدرضا در تاریخ ۱۳٩٩/۱۲/۲۸ نوشت :
تحلیل بسیار خوبی بود. لذت بردم.

مربوط به بررسی بازی آرسنال برابر تاتنهام
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی