کانون رسمی هواداران آرسنال در ایرانآرسنال فردا شب در نخستين بازی خانگی اين فصل خود در ليگ قهرمانان به مصاف المپياكوس ، قهرمان يونان خواهد رفت. آرسن ونگر معتقد است كه دست كم گرفتن اين تيم می تواند برای آنها گران تمام شود.

" از نظر من ، شكست دادن هر تيمی دشوار است. ما احترام بسيار زيادی برای المپياكوس قائليم. بازی آنها مقابل مارسی را مشاهده كرده ام ، آنها خوب بازی كردند.

" شما هرگز در ليگ قهرمانان به راحتی برنده نمی شويد. اگر شما همه توان خودرا در زمين به كار بگيريد ، آنگاه شانسی برای برنده شدن داريد.

" اگر ما اين مساله را در 14 سال حضور متوالی خود در ليگ قهرمانان متوجه نشده باشيم ، به راستی كه احمق هستيم. اگر شما خود را به خوبی آماده بازی نكنيد ، شانسی برای بردن نداريد."

آرسنال در دو ديدار مقابل اودينزه و بازی مقابل دورتموند عملكرد خوبی را ازخود به اجرا گذاشت. آرسن ونگر معتقد است كه عملكرد خوب شاگرادانش در اين رقابت ها می تواند در روند آنها در ليگ برتر نيز تاثير گذار باشد.

" هر پيروزی برای ما مفيد خواهد بود. من هميشه خوشبين بوده ام زيرا احساس می كنم كه بازيكنان به لحاظ روانی قوی هستند و تمركز دارند.

" من تحت تاثير كيفيت همه بازيكنانی كه به تيم آورده ايم قرار گرفته ام ، نه تنها در زمين فوتبال بلكه نگرش ذهنی آنها نيز فوق العاده است.

" اين دليلی است كه چرا من حتی قبل از بازی با بولتون هم در مورد آينده تيممثبت بودم. اما اين مساله مشروط بر اين است كه هفته به هفته عملكرد درخشانی از خود نشان دهيم."

تگ ها

ثبت نظر شما
16+2=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

آبراهام؛ ابعاد جدیدی در خط حمله یا انتقالی غیر ضروری؟
آرسنال خواهان انتقالی قرضی است، اما چلسی ۴۰ میلیون پوند طلب کرده است.
سیمون بوی به آرسنال پیوست
آرسنال این فصل هم از بایرن مونیخ بازیکن خرید
اولین مصاحبه لوکونگا با سایت رسمی آرسنال
اگر آنری اسطوره آرسنال معرفم بوده باشد برایم خیلی خوب است
سامبی لوکونگا به آرسنال پیوست
صحبت های ادو ، آرتتا و لوکونگا پس از پیوستن به آرسنال
اسمیت رو می‌ماند، اما وضعیت ویلوک به شفافیت نیاز دارد
هافبک آرسنال لاغرتر شده است. سبایوس و اودگارد به مادرید بازگشته‌اند و ژاکا هنوز در تعطیلات پس‌از یورو ٢٠٢٠ به‌سر می‌برد و موجب می‌شود ویلوک، توماس پارتی، محمد الننی و اینزلی میتلند نایلز تنها گزینه‌های خط میانی آرسنال باشند

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی