کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


بازيكن جناح راست و جوان ، اين تابستان از ساوتهمپتون به جمع توپچي هاي لندن پيوست و توانست به سرعت خود را در تيم نشان داده و خصوصياتش را اثبات كند .

به ثمر رساندن يك گل در اولين تجربه ي ليگ قهرمانان اروپا كاري بود كه چمبرلين انجام داد و آرسن ونگر [ كسي كه در وهله ي اول تشويق كننده ي چمبرلين براي پيوستن به آرسنال بود ] را تحت تاثير قرار داد .

وي در اينباره گفت :

" من هميشه مسابقات آرسنال را تماشا مي كردم و علاقه ي زيادي به روش بازي كردن اين تيم داشتم . فكر مي كنم دليل علاقه شديدم به تيم سرمربي تيم [ آرسن ونگر ] ، ورزشگاه و هواداران اين تيم بودند كه واقعا مرا شيفته ي خود كرده بودند. "

" رئيس تاثير گسترده اي روي بازي تيم مي گذارد ، او واقعا يك انسان هوشمند است . وقتي او درمورد مسئله اي صحبت مي كند شما تنها مي توانيد نظاره گر باشيد و به تحسين او بپردازيد . حتي وي امروز نيز در بحث هاي تيم مسائل بسيار با ارزش و مفيدي را عنوان كرد. "

" شما هميشه چيز هاي زيادي از اون ياد مي گيريد . او ابتدا به آرامي نكات را گوشزد مي كند و سپس از روش هاي ديگر استفاده مي كند . شما با خود خواهيد گفت : 'بله ! من اين را نمي دانستم و از او تشكر مي كنيد' . او مردي فوق العاده است و فكر مي كنم كه راه و روش و سبك تفكرات او باعث پيشرفت من شود و براي تيم نيز سودمند باشد. "

" اين باشگاه ، باشگاه بسيار بزرگ است و شب هايي كه مانند اين شب [ بازي در مقابل المپياكوس ] بازي كرديم اين مسئله را ثابت مي كند . من سال گذشته براي ديدن مسابقاتي به اينجا آمدم كه بازي در مقابل بارسلونا و پيروزي آرسنال يكي از آن ها بود كه واقعا باعث شد احساس تازه اي به من القاء شود. "

اگر چه ونگر چهارشنبه شب از حضور در كنار زمين و همراهي تيم به دليل محروميت از طرف يوفا محروم بود اما چمبرلين صحبت هاي قبل از بازي ونگر را باعث موفقيت خودش و تيم مي داند .

بازيكن 18 ساله ادامه مي دهد :

" او [ ونگر ] گفت برويد و با اعتماد به نفس هر كاري كه مي توانيد انجام دهيد . در دفاع منسجم و متمركز باشيد و سپس حمله كنيد. "

" من تمام سعيم را كردم تا از گفته هاي او پيروي كنم اما او سرمربي است كه به شما اجازه مي دهد به خوبي كار كنيد و خوب بازي كردن را ياد بگيريد . وي سپس به آرامي و بعد از مدتي به شما از مسائلي كه بايد آن ها را بهبود بخشيد مي گويد. "

" كم حرف زدن او قبل از مسابقه باعث آرامش اعصاب من مي شود. "

تگ ها

ثبت نظر شما
17+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی