کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


بازیکنانی مثل جک ویلشر، تئو ولکات، کایرن گیبز و الکس چمبرلین شانس این رادارند که در تیم منتخب بریتانیا که هدایت آن را استیوارت پیرس در اختیار خواهد داشت در المپیک 2012 لندن به میدان بروند.

همچنین در تابستان آینده رقابت های یورو 2012 هم برگزار می شود که فینال آن 1 جولای است و بازیهای فوتبال در المپیک هم از تاریخ 25 جولای تا 11 آگوست خواهد بود که یک هفته قبل از شروع فصل جدید لیگ برتر است. ونگر معتقداست اینکه بازیکنان در هر دو تورنمنت حضور داشته باشند واقع بینانه نیست.

"اگر به برنامه کل تابستان نگاه کنید کار برای باشگاه ها و مخصوصا بازیکنان غیر ممکن خواهد بود.

بعضی وقتها شما باید تصمیم گیری کنید که بازیکنان تخت فشار بازیهای زیاد درچه وضعیت جسمانی قرار دارند، من می گویم در همین وضعیت فعلی استراحت چندانی پس از رقابت های قهرمانی اروپا وجود ندارد و رقابتهای المپیک برای من یک تورنمنت واقعی فوتبال به حساب نمی آید، برای من المپیک اساسا دو و میدانی است!

فینال رقابتهای قهرمانی اروپا در یک جولای است، شروع لیگ برتر 18 آگوست و ما تمریناتمان را از 4 یا 5 جولای آغاز خواهیم کرد، این بدین معنی است که ما بازیکنانی که در یورو حضور داشته اند را در اختیار نخواهیم داشت و اگر چند بازیکن را هم برای رقابتهای المپیک از دست بدهیم امکان پذیر نیست.

تصور کنید یک بازیکن در یورو و المپیک بازی کند، پس از آن نمی توانید از اواستفاده کنید، این غیر ممکن است. من معمولا به بازیکنانی که در یک تورنمت بازی کرده اند چهار هفته استراحت می دهم، این بدین معنی است که من باید آن بازیکنان را در کریسمس تحویل بگیرم!"

استیوارت پیرس اعلام کرده که بازیکنان باید در تصمیم گیری برای حضور در المپیک آزاد باشند اما ونگر معتقد است این پیشنهاد خوبی نیست.

"بدترین چیز این است که این تصمیمات به عهده خود بازیکنان گذاشته شود، این وظیفه اتحادیه فوتبال است که هر مورد را آنالیز کنند و کمی مسئولیت پذیر باشند.

اگر من از شما بپرسم 20 سال پیش چه تیمی قهرمان المپیک شد نمی توانید جواب من را بدهید اما اگر قهرمان اروپا را بپرسم آن را بهتر می دانید، اگر قهرمان جام جهانی را بپرسم بهتر می دانید.

این تورنمتنی است که شما می خواهید در آن خوب کار کنید ولی باید عاقل باشیدو تصمیمات احمقانه نگیرید، شخصا معتقدم فدراسیون ها و باشگاه ها باید بر سر هر بازیکن با هم گفتگو و تجزیه و تحلیل داشته باشند.


معتقدم اینکه در تمام طول تابستان بازی داشته باشید برای کشوری مثل انگلستان غیر ممکن است چون در اینجا استراحت زمستانی نداریم. در آلمان یک بازیکن سه هفته استراحت در زمستان دارد اما در انگلیس باید تا ماه می دائمادر حال بازی کردن باشد.

شرایط خاصی است چون بازیهای المپیک در انگلستان است ، اگر این بازیها در لندن نبود این مشکلات را نداشتیم اما حتی در لندن هم شما باید مسئولیت پذیرو عاقل باشید."

تگ ها

ثبت نظر شما
14+1=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت آخر)
فکر نمیکردم عاشق دفاع کردن شوم ...
ردینگ 0 آرسنال 4 The Fa WSL
٦ بازی و ٦ برد برای تیم یوناس ایدوال
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از پیروزی 1-0 مقابل نوریچ
اولین برد آرسنال در فصل جدید رقم خورد
شش شروع بد آرسنال در یک فصل از لیگ برتر
آرسنال بدترین شروع خود در یک فصل از لیگ برتر را پشت سر گذاشته است و در هر سه بازی ابتدایی خود شکست خورده است.ما به شش بدترین شروع آنها در لیگ برتر قبل از فصل ۲۰۲۱/۲۲ نگاهی انداخته ایم تا ببینیم در ادامه چه اتفاقی برای آن‌ها افتاده است
اسلاویاپراگ 0 آرسنال 4 (بازی برگشت دور مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا)
توپچی ها به دور گروهی لیگ قهرمانان صعود کردند ... میدیما در لباس آرسنال صد گله شد

آخرین نظرات

مرتضی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۱۳ نوشت :
سرمربی فاجعه است!خیلی زود بود سرمربی گری براش!اونهم آرسنال!هیچ طور دیگه نمیشد اینقدر خوب فاتحه آرسنال رو خوند! یک سرمربی خوب نیاز داره اقعا! اگر پیدانشد آرسن ونگر رونمیدونم چرا اخراج کردند!البته سرمر...

مربوط به مروری بر لیست خروجی های آرسنال در ددلاین
حاج مهدی آرسنالی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۸ نوشت :
متاسفم برای این مربی
هر سال بد و بدتر

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
محمد در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰۷ نوشت :
آرسنال خیلی وقته که تبدیل به یه تیم معمولی شده
بنظرم دیگه هوادار این تیم بودن یه خوش خیالی مفرطه

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
همیشه توپچی در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
به جز این حرفای بیخود کار دیگه ای هم بلدی آقای آرتتا؟چرا خودت نمی ری؟
Arteta out

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
در تاریخ ۱۴۰۰/۰٦/۰٦ نوشت :
بعد از تقریبا دو فصل با این مربی، بازیکنان نمی تونن چهارتا پاس به هم بدن توپ را ببرن تا محوطه حریف. تو 90 دقیقه بازی با منچسترسیتی یه توپ نبری تا محوطه حریف واقعا شاهکاره و فقط از دستان توانمند این م...

مربوط به کنفرانس مطبوعاتی آرتتا پس از شکست 5-0 مقابل منچسترسیتی
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی