کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


تا پیش از کریسمس آرون رمزی به عنوان انتخاب اول آرسن ونگر در پست هافبک تهاجمی به میدان میرفت ولی در سال جدید میلادی توماس با مجموعه ای از نمایش های عالی چشم ها را به خود خیره کرد.

او در دیدارهای برابر منچستر یونایتد و بلکبرن بسیار عالی ظاهر شد ولی شاید بهترین نمایش او در پیراهن آرسنال پیروزی ۵-۲ آرسنال برابر تاتنهام بود.

در آن بازی توماس با پاس باکاری سانیا دروازه تاتنهام را برای سومین بار گشود و زمینه را برای پیروزی پرگل توپچی ها فراهم کرد.

در نیم فصل دوم توماس مرد جدا نشدنی ترکیب ثابت آرسنال بود و پس از گلزنی برابر تاتنهام٬ دروازه میلان در بازی برگشت لیگ قهرمانان را نیز گشود.

گل برابر میلان دومین و آخرین گل توماس برای آرسنال در این فصل بود ولی تاثیری که روزیسکی در نتایج این فصل آرسنال داشت٬ چیزی فراتر از گلزنی بود.

توماس در ماه مارچ قرارداد جدیدی را با آرسنال به ثبت رساند و با نمایش هایی چشم نواز تا پایان فصل در ترکیب توپچی ها به میدان رفت.

حرکات ماهرانه در میانه میدان٬ دید باز و پاس های بی عیب و نقص توماس او را به یکی از بهترین های اروپا در پست خودش در این فصل مبدل کرد. با امضای قرارداد جدید٬ توماس هنوز چیزهای زیادی برای ارائه کردن دارد.

صحبت های توماس:

"تفاوتی بین بازی ای که اکنون میکنم - بگذارید بگویم - و بازی ۵ سال قبلم وجود ندارد.
"میدانید که سن من ۳۱ سال است ولی در فوتبال من ۲۹ ساله هستم - دو سال را به دلیل مصدومیت از دست دادم بنابراین بیایید در مورد سن فوتبالی من صحبت کنیم.
"هنوز باور دارم که چیزهای زیادی در من وجود دارد و باید ببینیم که چگونه پیش خواهد رفت ولی اکنون احساس فوق العده ای دارم و میخواهم به همین راه ادامه دهم."


بهترین لحظه:

شاید نمایش هنرمندانه توماس در برابر تاتنهام همه نگاه ها را به خود خیره کرد ولی یکی دیگر از نمایش های او شایسته اعتبار بیشتری است. جایی که در نیمه دوم دیدار سرنوشت ساز برگشت پلی-آف لیگ قهرمانان به میدان آمد و با کمک به تغییر جریان بازی٬ آرسنال راهی دور گروهی شد. ونگر در اینباره گفت:"احساس کردم که کمی کمبود خلاقیت در خط هافبک داشتیم و نیاز داشتیم تا بیشتر خلاق باشیم. توماس تاثیر بزرگی در نیمه دوم داشت."

خوشحالی توماس و ژروینیو

تگ ها

ثبت نظر شما
7+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

ویلیامز تمدید کرد، میس به سیتی پیوست
بازیکن آینده دار آکادمی بانوان از دست رفت...
لئا ویلیامسون قرارداد جدیدی با توپچی ها به امضا رساند
مدیون باشگاه هستم. وقتش بود جبران کنم، میخواهم اینجا بزرگترین مدافع میانی جهان شوم
داستان زندگی مک کیب از زبان خودش  (قسمت اول)
از دوبلین مستقیما وارد تیمی شدم که ستارگان زیادی داشت ...
ورود نوز ، خروج ژاکا؟
چرا آرسنال ستاره ۳۵ میلیون پوندی گرگ ها را برای تغییر ساختار هافبک می خواهد
خط میانی آرسنال گل‌ نمی‌زند اما ویلوک می‌تواند حلال مشکلات شود؟
شاید تحلیل آمار باعث شود تصویر بزرگنمایی شده‌ای از ویلوک ساخته شود اما قاطعانه‌ترین چیزی که می‌توانیم درموردش بگوییم این است که ویلوک هافبکی توان‌مند در زمینه گل‌زنی و پرس کردن است.

آخرین نظرات

دل شکسته در تاریخ ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ نوشت :
واقعا این تیم دیگه ارزش پیگیری نداره خیلی وقته تموم شده درست بشو هم نیست بعد از 20 سال از آرسنالی بودنم خجالت می کشم و از این خجالت کشیدن افتخار می کنم !

مربوط به قرارداد جدید برای لاکازت آری یا نه؟
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱٦ نوشت :
ali در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ نوشت :
اریا در تاریخ ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ نوشت :
محمد فانتوم در تاریخ ۱۴۰۰/۰۱/۱٦ نوشت :
اهههه...چقد زود گذشتا...انگار همین دیروز بود که لسا از تیم رفت !!

جو بد نبود ولی میتونست بهتر ازین باشه..استعدادای خوبی داریم تو تیم..زینسبرگر فوق العاده..لئا..ویویان..کتی..فورد.

کاش یه...

مربوط به ممنونیم جو ، آرزوی موفقیت برایت داریم
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی