کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


باشگاه فوتبال آرسنال امروز با شرکت خدمات ارتباطی تلفن همراه اِیرتل قرارداد تجاری ۳ ساله را به امضا رساند.

این قرارداد به این شرکت افریقایی این امکان را میدهد تا حق استفاده از نشان تجاری در میزبانی ها و محتوا را در ۵ کشور نیجریه٬ زامبیا٬ غنا٬ اوگاندا و روآندا داشته باشد.

این قرارداد فرصتی ایجاد خواهد کرد تا باشگاه فوتبال آرسنال جزئی از ۴۲ میلیون هوادار آرسنال در قاره افریقا باشد. مشتریان شرکت اِیرتل در نیجریه٬ زامبیا٬ غنا٬ اوگاندا و روآندا این شانس را خواهند داشت تا برنده بلیط بازیهای آرسنال در تور تابستانی پیش فصل شوند و اخبار باشگاه آرسنال را بر روی تلفن همراهشان داشته باشند. علاوه بر این قرارداد٬ اِیرتل اپراتور رسمی موبایل آرسنال در تور پیش فصل توپچی ها خواهد بود.

آرسنال همچنین از طرح پرورش ستارگان فوتبال شرکت اِیرتل پشتیبانی خواهد کرد و با برگزاری تورنمتی سالانه به پسران و دختران جوان این فرصت را میدهد تا فوتبال را در محیطی امن دنبال کنند. اِیرتل نیز برای حمایت از تحصیل بازیکنان به ازای هر گلی که در رقابت ها به ثمر برسد مبلغی را پرداخت خواهد کرد تا به بازیکنان این شانس را بدهد تا نه فقط در زمینه ورزش٬ بلکه در برنامه های درسی نیز صاحب بهترین فرصت ها باشند. آرسنال مربیان تایید شده یوفا را به هر یک از این ۵ کشور اعزام خواهد کرد تا در تمرینات به بازیکنان کمک کنند و در هر سال ۵۰ بازیکن را برای آموزش در کلاس فوتبال در لندن میزبانی خواهد کرد.

مدیر قسمت تجارت های بین المللی آرسنال٬ وینا ونکاتاشم٬ در اینباره گفت:"خوشحالم که به شرکت اِیرتل برای اضافه شدن به خانواده شرکای تجاری آرسنال خوش آمد بگویم. این دومین قرارداد بلندمدت تجاری از قاره افریقا است و میخواهیم با اِیرتل تعدادی از طرح های نو را به اجرا بگذاریم که شروع آن سفر آرسنال به نیجریه در جریان تور تابستانی خواهد بود. این سفر نشانه نگاه آرسنال به افریقا و افزایش شناخته شدن باشگاه در تمام جهان است.

مدیر بازاریابی اِیرتل در افریقا٬ آندره بِیِرز نیز گفت:"هواداران فوتبال در افریقا به خاطر احساس عمیقشان به این ورزش بزرگ شناخته میشوند. سبک بازی جذاب آرسنال و همچنین تاریخچه این تیم برای کار با بهترین استعدادهای افریقا باعث تقویت این همکاری میشود و یک فرصت ارزشمند را به بازیکنان و هواداران ما میدهد. این همکاری باعث افزایش انگیزه اِیرتل در پروژه پرورش ستارگان افریقا در تعدادی از کشورها خواهد شد که استعدادهای جوان فوق العاده ای دارند و میتوانند جزئی از تیم های پایه و یا تیم المپیک باشند که قهرمان این رقابت ها میشود."

پس سال ۱۹۹۳ که اولین سفر توپچی ها به افریقا بود٬ اکنون این دومین مرتبه سفر آرسنال به این قاره است. در این سفر آرسنال با تیم ملی نیجریه دیدار خواهد کرد. شرکت اِیرتل در حال نهایی سازی انتخاب تا به هوادارانی از ۵ کشور نام برده شده بلیط بازی آرسنال در آبوجا و شانس ارتباط با تیم را بدهد. جزئیات به زودی اعلام خواهد شد.

تگ ها

ثبت نظر شما
13+7=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

 المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
از از دست دادن صدرنشینی تا تحقیر حریف غول کش فرانسوی، آنچه بر تیم بانوان در هفته ی پایانی مهر گذشت
 آرسنال4 تاتنهام 0 The Fa WSL
شمال لندن همیشه به رنگ قرمز
مارکیز، هورتیگ و کی روش به آرسنال پیوستند
تیم بانوان آرسنال بیشتر فروشنده بود تا خریدار

آخرین نظرات

محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۳۰ نوشت :
نحوه خارج شدن از لیگ چه جوری

مربوط به آموزش شرکت در لیگ فوتبال فانتزی
میلاد در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ نوشت :
ونپرسی و آدبایور درسته موقع رفتن آنری در تیم بودن ولی بعد از رفتنش اینا شکوفا شدن
همچنین بازیکنی مثل الکسیس هم باید تو این لیست قرار میگرفت

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
حمید در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ نوشت :
گابریل پاعولیستا
بلا استثنا تو هر بازی تیمو ب فنا میداد یک تنهمربوط به رتبه بندی 10 خرید بد آرسنال
vahid در تاریخ ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ نوشت :
چفچنکو هم میتونست تو این مقاله باشه


مربوط به 9 مورد از بدترین قراردادهای تاریخ فوتبال
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی