کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران


روز دوشنبه این هفته اولین گروه بازیکنان آرسنال تمرینات آماده سازی خودبرای فصل جدید را در لاندن کولنی آغاز کردند و دیروز تعداد بیشتری ازبازیکنان در تمرینات شرکت کردند که به دویدن و کار با وزنه پرداختند.

از 26 بازیکی که در تمرینات دیروز شرکت کردند 13 بازیکن معتلق به تیم اصلیبودند که زیر نظر آرسن ونگر و کادر فنی - که استیو بولد و نیل بانفیلد نیزدر آن حضور داشتند - به تمرینات پرداختند.

خبر مهم در مورد تمرینات بازگشت میکل آرتتا از مصدومیت بود که در اواخرفصل گذشته دچار مصدومیت شد اما در حال حاضر با آمادگی کامل به میادینبازگشته است، همچنین لوکاژ فابیانسکی که شایعاتی مبنی بر خروجش از آرسنالوجود دارد نیز با بازگشت از مصدومیت در تمرینات شرکت کرد.

آبو دیابی نیز با آمادگی کامل در تمرینات حضور داشت و ویتو مانونه بابازگشت از دوره قرضی در هال سیتی در تمرینات شرکت کرد،در حالی که توماسورمالن که با خروج احتمالی رابین ونپرسی از آرسنال به نظر میرسد کاپیتاناین تیم در فصل جدید خواهد بود در تمرینات حاضر شد، همچنین کارل جنکینسون،کیران گیبس، ژروینیو، مروان شاماک، آندره سانتوس، سباستین اسکیلاچی ویوهان ژورو دیگر نفرات حاضر در تمرین دیروز بودند ضمن اینکه فرانسس کوکلینبا شماره 22 که شماره جدید پیراهنش در فصل جدید خواهد بود حضور یافت.

همچنین شاگردان تری برتون در تیم رزرو نیز خیلی زود تمرینات پیش فصل راهمراه با نفرات تیم اصلی آغاز کردند که شامل دیمین مارتینز، دو جوان آیندهدار و امید بخش باشگاه یعنی نیکو یناریس و ایگناسی میکل، چهار بازیکنی کهاز دوره قرضی بازگشته اند یعنی کایل بارتلی، کریگ ایستموند، هنری لنسبوریو سانچز وات که این تابستان در مورد آینده آن ها تصمیم گیری خواهد شد،کانر هندرسون که قسمت اعظم فصل گذشته را به دلیل مصدومیت از دست داد وامیدوار است مثل تابستان گذشته، در این تابستان نیز در برنامه تمرینات پیشفصل تیم اصلی قرار داشته باشد، توماس آیسفیلد که ژانویه از دورتموند بهآرسنال ملحق شد، دنیل بواتنگ، جیمز شی، کایل ابیسیلیو و مارتین آنگا میشد.

از بین بازیکنان جوان تیم، چند غایب به خصوص در خط حمله وجود داشت؛ جوئلکمپبل به دومین دوره قرضی خود رفت، زاک آنسا به دلیل مصدومیت همچنان بهدور از میادین است و بنیک آفوبه به همراه تیم ملی انگلیس در مرحله یکچهارم نهایی قهرمانی زیر 19 ساله های اروپا حضور دارد. چاکس آنه که وولینگتون سیلوا در سالن تمرینات مشغول بودند، ضمن اینکه انتظار میرود پدربوتلهو و ساموئل گالیندو که فصل گذشته به طور قرضی در اسپانیا حضور داشتندبه زودی به سایر نفرات ملحق شوند.

باکاری سانیا، جک ویلشر و امانوئل فریمپونگ به دلیل مصدومیت هنوز دور ازمیادین هستند، دنیلسون با تمدید قرارداد قرضی خود با سائوپائولو در اینباشگاه باقی ماند و آرون رمزی و چو یونگ پارک در حال آماده سازی برای حضوردر بازی های المپیک لندن هستند.

بازیکنانی که به همراه تیم های ملی خود در دور گروهی رقابت های یورو حذفشدند دوشنبه هفته آینده به تمرینات اضافه خواهند شد که شامل ویچک شزنی،آندری آرشاوین، نیکلاس بنتنر و رابین ونپرسی که در آستانه خروج از باشگاهقرار دارد میشود. تئو ولکات، الکس چمبرلین، لورن کوشلنی، توماس روزیسکی،اولیویه ژیرو، لوکاس پودولسکی و پر مرتساکر باید برای تور آسیایی آرسنالکه 24 جولای یک بازی تدارکاتی مقابل منتخب مالزی انجام خواهد داد حاضرباشند.

همچنین الکس سانگ که تیم ملی کامرون را در مرحله مقدماتی جام جهانی همراهیمیکند تا هفته آینده به تمرینات تیم خواهد پیوست. ریو و کارلوس ولا ازدیگر غایبان تمرین دیروز بودند که احتمالا به زودی به تمرینات باز خواهندگشت.

تگ ها

ثبت نظر شما
6+8=

نظرات کاربران

دیگر خبرهای آرسنال

می‌توان مارتینلی را از فوتسال جدا کرد، اما فوتسال از او جدا نمی‌شود
مارتینلی یک مهاجم کشنده است که زمان زیادی برای پرداختن به جزئیات زیبایی‌شناختی بازی‌اش ندارد...
اعتماد میکل آرتتا به جوانان رمز موفقیت
آرسنال با یک نمایش دلپذیر در این فصل، به صدر جدول لیگ برتر صعود کرده است. شروع خوب آن‌ها در این فصل به کمک دومین تیم جوان لیگ برتر بدست آمد.
اولین بازی جورجینیو با کابوس همراه شد
جورجینیو اولین بازی "کابوس وار" آرسنال را تجربه کرد
کنفرانس مطبوعاتی آرتتا بعد از شکست مقابل اورتون
میکل آرتتا از شرایط مسابقه می‌گوید...
اورتون 1 - آرسنال 0 : شوک بزرگ به توپچی ها
روند ۱۴ بازی بدون شکست ما در لیگ برتر به پایان رسید...

آخرین نظرات

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ نوشت :
اینا بفروش نیستن !!! به همین سادگی !
تیلمانس رو بیارن!!! برای 5 ماه نهایتا 10 میلیون هزینه داره !

مربوط به پیشنهاد آرسنال برای کایسدو رد شد
علی ساقی در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۷ نوشت :
خیلی عالی جواب داده و خیلی ممنون از شما بابت ترجمه

مربوط به کانترپرس قدرتمند، کلید آرسنال در مسیر قهرمانی
Saiedmahdi در تاریخ ۱۴۰۱/۰٩/۰۴ نوشت :
سلام.اسمم توی لیسته ولی چرا خبری نشده؟اصلا میرسه به دستمون یا نه؟

مربوط به آیا نام شما به عنوان هوادار ثبت شده ؟!
Hamed در تاریخ ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ نوشت :
این چه سمیه! همش اخبار بانوان تو سایته

مربوط به المپیک لیون 1 آرسنال 5 ( دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا)
محمد در تاریخ ۱۴۰۱/۰٦/۰۵ نوشت :
پس امانوئل آدبایور و رابین فن پرسی چی ؟

مربوط به رتبه بندی مهاجمان آرسنال از زمان جدایی تیری آنری
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی