کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران

مدیریت و مالکان

 
Chairman - Sir Chips Keswick
 

سر چیپس کزیک ... رئیس باشگاه آرسنال


او در سال 2005 در ماه نوامبر به آرسنال آمد و به عنوان یکی از مدیران آرسنال شروع به فعالیت کرد. در هنگام خروج پیترهیلوود در سال "ژوئن 2013" او به جایگاه هیلوود تکیه کرد. و از آن سال رئیس باشگاه آرسنال است.
سر چیپس کزیک بیش از هرچیزی یک بانکدار قهار و کهنه کار است چیزی که میتوان از شرایط کنونی آرسنال به سادگی به آن رسید...

فعالیت های پیشین او به شرح زیر است ...
- رئیس Hambros Bank ( در سال های 1986 تا 1998 )
- رئیس  Persimmon PLC ( در سال های 1984 تا 2006 )
- رئیس Bank of England ( در سال های 1993 تا 2001 )
- رئیس DeBeers  (در سال های 1993 تا 2010 )
- رئیس Anglo American plc ( در سال های 1995 تا 2001 )
- رئیس The Edinburgh Investment Trust plc   ( در سال های 1992 تا 2001 )
- رئیس   IMI plc   ( در سال های 1994 تا 2003 )  
- رئیس  Investec Bank     ( در سال های 2000 تا 2010 )
 
 
 

Chief Executive Officer - Ivan Gazidis


مدیر ارشد اجرایی - ایوان گازیدیس


 ایوان گازیدیس از ژانویه سال 2009 به آرسنال پیوست. او پیش از آرسنال در لیگ فوتبال (soccer) آمریکا فعالیت میکرد.  ایوان یک وکیل تحصیل کرده در آکسفورد است. او عضو مدیران MLS بود و به تقویت و توسعه آن لیگ می پرداخت.
ایوان آرسنال را در زمینه های تجاری و بین المللی در زمینه فوتبال پیشرفت داد. او عضو هیئت اجرایی اتحادیه باشگاههای اروپا(ECA) هم شد. در دوران ایوان این اتحادیه به 207 تیم اعضایش افزایش یافت. ایوان عضو کمیته وضعیت بازیکن فیفا هم میباشد.او نماینده باشگاه های اروپایی در شورای استراتژی حرفه ای فوتبال یوفا نیز میباشد.

ایوان به توسعه بازی های داخلی به عنوان یک عضو از حرفه ای بازی تخته (PGB) و اتحادیه انگلستان (FA) کمک می کند. او همچنین یک هیئت امنای موسسه آرسنال است.
 

Director - Ken Friar OBE


مدیر عامل - کن فرایر اوبی ( Ken Friar OBE )


با قدمت ترین مدیرعامل باشگاه آرسنال همچنان به کار خود در این جایگاه ادامه میدهد. او بیش از 60 سال عضوی از باشگاه آرسنال بوده است. او در این مدت همه اعضای باشگاه آرسنال را میشناسد. او در نقش نایب رئیس باشگاه و مدیر عامل  در این مدت فعالیت کرده است. او متولد دوشنبه، ۲۲ مرداد ۱۳۱۳ است و در هنگام نوشتن این متن در سال 1395 ، 82 سال سن دارد. او یکی از نیروهایی بود که حرکت آرسنال از هایبوری به امارات را پشتیبانی و هدایت کرد. در بخش املاک باشگاه وی نقش مهمی بر عهده دارد. وی متولد لندن است.
 
 

Director - Lord Harris of Peckham


مدیرعامل - لرد هریس از پکهام


یکی دیگر از مدیرعامل های باشگاه آرسنال لرد هریس از پکهام است.او از نوامبر 2005 به این سمت نائل شده است. او از 15 سالگی در کسب و کار فرش بوده است. در سال 1988 موفق شد مجموعه CARPETRIGHT را راه اندازی کند. وی در سال 2014 از این کار بازنشسته شد.
 

 

استن کرونکه

مدیرعامل - استن کرونکه

استن کرونکه در سال 2007 به آرسنال آمد و با خرید سهام شروع به فعالیت در این باشگاه کرد. او در سال 2008 یکی از اعضای هیئت مدیره شد و در آوریل 2011 توانست با خرید سهم های بیشتر آرسنال را مال خود کند. او یکی از بزرگترین باشگاه داران آمریکای شمالی محسوب میشود.
او در آمریکا صاحب سالن ها و شبکه های رادویی و تلویزیونی است.
داشته های کرونکه ...
Los Angeles Rams of the National Football League
the Colorado Rapids of Major League Soccer
the Pepsi Center
Dick’s Sporting Goods Park
Altitude Sports & Entertainment (regional sports network)
و the Outdoor Sportsman Group
از داشته های خانوادگی کرونکه میتوان به ...  the Colorado Avalanche of the National Hockey League  و the Denver Nuggets of the National Basketball Association اشاره کرد.
آقای کرونکه توسعه دهنده ی املاک به شمار میآید و نمونه کارهای بزرگی در این زمینه (  املاک تجاری و مسکونی واقعی، مزارع، باغ های انگور، مراکز خرید، ذخیره سازی و هتل ها ) در سراسر جهان دارد.
 

جوش کرونکه


مدیرعامل - جوش کرونکه


پسر استن کرونکه در دسامبر 2013 به آرسنال پیوست و در هئیت مدیره جا گرفت. او همزمان مدیر کل  the Denver Nuggets  است که یک تیم بسکتبال به شمار میآید. او توانست در یک مدیریت موفق، 6 سال پیاپی را بصورت عالی با این تیم سپری کند.
جوش همچنین مدیر Colorado Avalanche است که یک تیم هاکی است و عضوی از NHL  است.
 
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
 
سهامداران باشگاه
 
 
 
KSE UK Inc
این شرکت تماما متعلق به استنلی کرونکه است - دارای ۶۶.۸۳٪ از سهام باشگاه.
 
RED and WHITE SECURITIES LTD
این شرکت متعلق به آلشیر عثمانوف و شریک ایرانی او فرهاد مشیری است - هر کدام از این دو ۵۰ درصد از ۲۹.۷۲٪ سهام در مالکیت این شرکت را در اختیار دارند.
 
 
 
بازدید : ٦۴,۵۱۸ بار

ثبت نظر شما
5+7 =

نظرات کاربران

آرمان امیراحمدی در تاریخ ۱۳٩٦/۰۱/۱۸ گفت »
کاملا تعدادی بیزینسمن !!! نتیجه وضعیت مالی عالی ! شرایط بد نتیجه گیری!
کانون رسمی هواداران آرسنال در ایران از سال 1385 طراح و برنامه نویس آرمان امیراحمدی