سال نو مبارک

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 137,131 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

سال نو مبارک

سلام به همه دوستان گلم ...بچه ها خیلی سال خوبی بود ، حالا قهرمانی نداشتیم اکا همین که تونستیم رفتن سسک و سمیر و هضم کنیم ... همینکه ژسنی جا افتاد و تا 10 سال مشکلی تو گل نخواهیم داشت ! سال خوبی ارز یابی میشه !

امیدوارم همه شاد و خرسند باشید در سال جدید

سال پر از گل داشته باشید ، تو آفساید جا نمونید و کارت قرمز نگیرید ، انشالله رو پاتون تکل نشه و از موقعیت های گلتون خوب استفاده کنید ، پنالتی ندید و از ارسال روی جناحین حساب باز نکنید ، بازی رو روی زمین به وسط بکشونید و با پاس های کوتاه به درون محوطه برسید...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین ملازینل در 1/1/1391 | 17:25 گفت:

سلام.سال نوی تمام ایرانیان،خصوصا آرسنالی ها مبارک.

علی ارشدی در 1/1/1391 | 16:14 گفت:

آرمان عید تو هم مبارک :x
عید بقیه توپچی ها هم مبارک
خودمونیما چقدر تبریک گفتیم(شکلکی که عرق پیشانیشو پاک می کنه)

علی آقاشاهی در 1/1/1391 | 16:09 گفت:

سلام سال نو بر همه مبارک
بچه ها من 91 امین نفری بودم که این پست رو دیدم :دی
good luck

(Hooman sam (Dark metal در 1/1/1391 | 15:32 گفت:

سلام
منم به نوبه ی خودم به همه تبریک میگم...و برای همتون ، خانوادهاتون و تیممون آرزوی سرافرازی میکنم...
حرفای آرمان هم خیلی خیلی جالب بود...واقعا حال کردم...
از ذهن خودت تراوش کرد آرمان جان؟؟یا..........؟؟
در کل ممنون
like like

حمید فرازی در 1/1/1391 | 15:12 گفت:

منم به نوبه خودم سال 91 رو به همه تبریک میگم و سالی همراه با سربلندی برای همه عزیزان آرزو میکنم و امیدوارم این سال برای همه ما خاطرات خوبی رقم بزنه و بیش از پیش صمیمیت و دوستی در این کانون وجود داشته باشه.به امید روزی که همه آرسنالی ها زیر یک عنوان جمع بشن.موفق باشید

جواد تی تی در 1/1/1391 | 14:00 گفت:

سال نو بر همه ی توپچی ها مبارک و تشکر از زحمات آرمان میراحمدی عزیز و تیم مدیریت سایت

محمدرضا در 1/1/1391 | 13:54 گفت:

سال نو مبارک ! امیدوارم آرسنال در سال 91 خیلی موفق تر از سال 90 باشه و فردا یه عیدی خوب به هممون بده !!(با برد اورتون) و همچنین خریدهای خیلی خوبی رو بکنه !

Morteza Bauer در 1/1/1391 | 13:53 گفت:

Hapyy New Year 1391 to Topchiha

مجتبی هانری در 1/1/1391 | 12:39 گفت:

سال نو بر همه ی توپچی ها مبارک.

میعاد در 1/1/1391 | 12:13 گفت:

سال نو رو به همه تبریک میگم مخصوصا ژورو

احسان در 1/1/1391 | 11:58 گفت:

راستی مسئولان سایت تو خبر مربوط به به تبریک سال نو کلمه آمرزش رو درستش کنن ...موامبا رو هم در کنار فابریس بنویسین

احسان در 1/1/1391 | 11:57 گفت:

منم به نوبه ی خودم این عید رو به همگی تبریک میگم امیدوارم سال خوبی در انتظارتون باشه

مهسا در 1/1/1391 | 11:51 گفت:

عید شما هم مبارک آقا آرمان انشالله دکترای برنامه نویسی بگیرین سایت آرسنالم بشه بهترین سایت ورزشی آرسنالم بشه بهترین تیم جهان ویلشرم بشه بهترین بازیکن جهان
به همه دوستای خوبم هم عید رو تبریک میگم

فرهاد در 1/1/1391 | 11:40 گفت:

سال نو مبارک دوستای گلم

farhad bj در 1/1/1391 | 11:39 گفت:

سال نو همه مبارک....همیشه شاد باشید....

Keivan در 1/1/1391 | 11:37 گفت:

سال نو رو به همه از جمله آرمان امیر احمدی تبریک میگم

همه با هم آرمان آرمان آرمان آرمان آرمان

آرمان اینجا
آرمان اونجا
آرمان همه جا

آرمان دوست داریم......

farhood در 1/1/1391 | 11:29 گفت:

سال نو مبارك

محسن در 1/1/1391 | 11:25 گفت:

سال 91 رو به همگی تبریک می گم ایشاالله سال خوبی داشته باشید
همچنین سال پر جامی رو واسه آرسنال و پرسپولیس آرزو می کنم.
شاد باشید

JUGGLER 98 در 1/1/1391 | 11:23 گفت:

مرسی آرمان جان سال نو همه آرسنالی ها هم مبارک
البته تو که عیدیتو به ما داده بودی

رضا کاظمی در 1/1/1391 | 11:05 گفت:

happy new year

رضا کاظمی در 1/1/1391 | 11:04 گفت:

sal no mobarak