این خط این نشون ، رابین هم رفتنی است !

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 137,067 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

این خط این نشون ، رابین هم رفتنی است !

بدون منبع ! ون پرسی رفتنی است !!!احتمال رفتن رابین ون پرسی بالای 80% است !

1) خرید زودهنگام یک بازیکن تقریبا درجه یک در نقطه ای که رابین بازی میکند
2) اطمینان منچستر سیتی از خرید رابین ون پرسی با حقوق 250 هزار پاند در هفته !
3) توافق مدیر برنامه های رابین و باشگاه آرسنال بر سر عدم مصاحبه رابین ون پرسی در بازی های یورو 2012 در مورد آینده باشگاهی اش !!!
4) خبر نه چندان محکمی که حاکی از عدم توافق در روز چهارشنبه بین رابین و آرسنال است .
5) صحبت های اخیر ون پرسی مینی بر آنکه ، بدون توجه به آنچه در تابستان رخ میدهد ، او یک هوادار آرسنال خواهد ماند
6) سن رابین ! او در آگوست 29 ساله خواهد شد اما با آرسنال فقط یک جام حذفی را بدست آورده است !
7) بی تردید این آخرین قراردادی خواهد بود که رابین در اوج اکضا میکند و بعد از این 4 سال او نیز مثل 99% بازیکنان فوتبال به پایان خواهد اندیشید !
8) سنت این چند ساله !! آرسنال به طور مدام بازیکنان ستاره خود را میفروشد و بازیکنانی در کیفیت B خریداری میکند و یا از روی نیمکت آنها را به زمین میآورد ! در دوره ای پاتریک ویه را رفت و سسک جانشین برحقی شد ! در دوره ای هم آنری رفت و ادواردو هرگز نتوانست جانشین خوبی باشد ! یا فلامینی رفت و 4 فصل طول کشید تا سانگ به تسلط فلامینی برسد !!!
در مورد نصری ...

من از اینکه اینجوری اهن و تولوب میکنه ناراحتم اما کلیات حرفش درسته ! ما پول خرج بازیکن نمیکنیم ، باشگاه فقط به فکر در آمد زایی است ، بلیط گرون میکنه ، ستاره میفروشه ، تخفیفات رو کنسل میکنه و .... امــــــــــــــــــــا هیچ ستاره ای به آرسنال نمیآید !
الان چند سال شده که ما حتی 1 ستاره هم نخریدیم ! حتی یکی !!!
بله این هنر است که با تیم داغون امسال سوم بشیم !!!! اما نه با اختلاف 20 امتیاز !!!! این نشون میده شهر منچستر داره از فوتبال انگلیس جدا میشه و دلیلش هم بریز بپاش هاست ! شدن رئال و بارسلون !!!

همانطور که سومی هم با این تیم که 2 هفته بعد از بازی ها بسته شد ، خوب است !!! به همان شدت هم 7-8 سال تشنگی لیگ برای تیم بزرگی مثل آرسنال دشوار است !
ما نباید برای سومی شاد شویم !!! ما باید قهرمان باشیم !!!

این قهرمانی هزینه دارد و این هزینه ها با جیب رئوس باشگاه ظاهرا در تضاد است !

/////// منطق

کسی نیاد من رو متهم کنه که هوادار نیستم و اینا !!!
اما این روند هرگز مارو به جایی نمیبره ! نگیم سوم شدیم ما با منچستر ها به اندازه 6 تا بردی که باختیم فاصله داشتیم !!!!


امسال هم روال تکرار میشود ...

در تابستان »» ستاره ها جدا میشوند ، تئو و رابین میرن ! خصوصا اگه یورو 12 رو خوب بازی کنن !
در تابستان »» هیچ بازیکن شاخی به آرسنال نمیآید ! نهایتا ام ویا که ان هم قابل قیاس با بازیکنانی مثل فابرگاس و رابین و هلب ( در دوران خودشون در آرسنال ) نیست

در ابتدا فصل »» 4  تا بازی خوب ... »» عکس العمل هواداران »» ما قهرمانیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

در نیمه فصل »»
        ونگر : بنزین نداشتیم
        ونگر : درس گرفتیم
        ونگر : همدیگرو تو زمین پیدا نکردیم
        ونگر : ما موقعیت ساختیم، انها استفاده کردند
نزدیک ژانویه »     ونگر : پنجره آرام است ( یعنی من خرید بکن نیستم ، صابون نزنید )
        کلیچی ( قبلا مسدولش این آقا بود ، امسال سانگ یکی دوبار گفت ) : دیگر نباید امتیاز از دست دهیم !
        فابرگاس ، آنری » من بازی های آرسنال را دنبال میکنم
        هلب : غلط کردم !
        ونگر : تنها تیمی که تو دنیا الان تو 4 جام هست ماییم
2هفته بعد »     ونگر : ما برای سومی تلاش میکنیم
        ونگر : ما ترکیب با کیفیتی داریم
        ونگر : برای لیگ فهرمانان تلاش میکنیم
        گازدیس : لیگ اروپا هم حال میده ها !
        هیلوود : من اجازه نمیدهم کسی تیم را ترک کند ( چون واقعا کسی نمونده )
هفته های آخر     ونگر: تیم ها بهم نزدیکن ( حالا دو تا تیم بالایی 908 امیتزا با سوم فاصله دارن )
        ونگر : پنجره آرام خواهد بود ! ( کلا حاجی ریلکسه )
        ونگر : خوشحالم که سوم شدیم و میریم با خیال راحت لالا ! که ما که رفتیم اروپا .... لقه تاتی ها !!! :))))
       

هواداران هم با همین شرایط سینوسی میسازن دیگه ....
راستی پارسال سر فابرگاساینا شرط بستم ! یادتونه ... بردم :D
امسال شرط نمیبندم ... چون دوستان حرف در میارن ما که پولی نگرفتیم اما یه عده فکر کردن من با پول شرطبندی ها رفتم اتوبان تهران - ساوه رو به نام خودم زدم :))))
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 31/2/1391 | 03:01 گفت:

اصلا من فکر مي‌کنم رابين تو همون اولين بازي هلند مصدوم مي‌شه و خونه نشين مي‌شه و کار به اينجاها نمي‌کشه که بره السيتي و نمي‌دونم قيمتش بره بالا و ....
نقل قولهاي ونگرهم که حرف نداره واقعا حقيقته. راستي از تغييرات سايت کمال خرسندي رو دارم هربار ميام با يه چيز جديد روبرو مي‌شم دمت گرم

آرمان امیراحمدی در 31/2/1391 | 01:34 گفت:

آره داداش

آرمان امیراحمدی در 30/2/1391 | 22:01 گفت:

ehs @ اگه مثل جام جهانی بد بازی کنه ، میمونه احتمالا :F

ehs در 30/2/1391 | 21:33 گفت:

به نظرم رابين منتظره تا بعد از يورو قيمتش بالا بره!!و به اين شكل هم پول بيشتري گير باشگاه مي اد هم گير رابين!!

Vishka در 30/2/1391 | 20:58 گفت:

حق با شماست هر سال همینه ولی ما الکی دلمونا به سال بعد خوش میکنیم:((((((

محمد در 30/2/1391 | 18:21 گفت:

من نمیدونم به فرض هم اگه رابین بره چه دخلی به ونگر داره!!؟؟
مگه اون میتونه از طرفه خودش پیشنهاد دستمزد بالا بده؟
بحث ونگر پرستی نیست!
منم با خیلی از قسمتای نوشته بالا موافقم از جمله توجیهای گه گاه غیر منطقی ونگر ولی اینکه رابین بره متهم ردیفه اول ونگره نه!
اگه هر تیمی غیر سیتی بره یه کوچولو میشه بهش حق داد ولی رفتنش به سیتی غیرقابل تحمله

سالار لاری در 30/2/1391 | 16:52 گفت:

با مصطفی کاملا موافقم (چون خودم هم همچین نظری دارم)

علی ارشدی در 30/2/1391 | 16:45 گفت:

اون تیکه آخر که پیش بینی حرفای ونگر بود منو ترکوند عین حقیقته و هر سال هم داره تکرار میشه اما ربطی به رفتن رابین نداره تو
اون جلسه قرار نبوده قرارداد ببندن که!!!!!!! فقط مذاکرات مقدماتی بوده عدم مصاحبه ی رابین هم دلیلش همین مشخص
نبودن 100×100 وضعیته من خودم نظرم اینه که رابین می مونه اما این نظر منه بالاخره احتمال رفتنش هم وجود داره اما هنوز مشخص نیست پس رابین راجع بهش حرفی نمی زنه که طبیعیه

دقیقا سن رابین خیلی مهمه اما واقعا باید ببینیم رابین تا چه حد می خواد ریسک کنه چون اگه تو این سن با تیمی قرارداد بلندمدت ببنده و اشتباه کنه دیگه راه برگشتی براش نمی مونه

HOSSEIN در 30/2/1391 | 15:19 گفت:

جالب بود ممنون.

Keivan در 30/2/1391 | 15:15 گفت:

آرمان خوب نوشتی ولی نظر من اینه که ون پرسی موندنیه...
از کامنت های زیر فقط با مصطفی و شهرام موافقم...

masoud mahmudpur در 30/2/1391 | 14:59 گفت:

پشبینی حرف ها واسه فصل بعدی خیلی جالب بود امیدوارم که اینجوری نباشه

مصطفی کاظمی در 30/2/1391 | 12:27 گفت:

در مورد نوشته هاتم بگم که کلیتش بد نبود ولی دلایل بالات هیچ کدومش قابل قبول نبود و فقط میشه رو خرید لوکاس یه ذره مانور داد.
.
عزیزانی که میگن رابین تمدید نمیکنه تا باشگاه ستاره بخره اونور قضیه روهم در نظر بگیرید که اگه رابین تمدید کنه پشت سرش والکوت و سونگ تمدید میکنن و یه مقدار استرس از تیم ورداشته میشه.
.
شما خودتو بزار جای یه بازیکن مثل هازارد یا گوتزه،پیش خودت نمیگی آقا ونپرسی که بهترین بازیکنشون بود داره میره پس من کجا برم؟؟؟؟؟اما اگه تمدید کنه این تفکر به بازیکنا القا میشه که آرسنال واسه قهرمانی داره تلاش میکنه.

مصطفی کاظمی در 30/2/1391 | 12:21 گفت:

آرمان جان قضیه این چیه ؟؟

سوال : آیا با شکلک گذاشتن دربلاگ موافق هستید ؟
کل ارا : 187
» بله 91 %

» خیر 8 %

O__o

milad foadiyan در 30/2/1391 | 12:18 گفت:

دمت گرم خوشم اومد بالاخره یکی بذون ترس اومد یه سری حقایقو گفت
تلخه ولی چه بخوایم چه نخوایم حقیقته.
به نظر من حرفای ارمان از دراماتیک ترین فیلمای تاریخ سینما هم دراماتیک تره و کوچکترین قسمت این فیلم دراماتیکم رفتن رابینه

توپچی جنوب در 30/2/1391 | 12:15 گفت:

ها ها ها 5تا کامنت خنده دار دیدیم
اولا ونگر بدبخت داره بال بال میزنه که رابین نباید بره و باید باهاش تمدید کنین این دیگه وظیفه مدیر اجرایی و یا مدیر عامل تیمه که ونپرسی رو راضی کنه و نگهش داره به هر قیمتی.........
همه مربی های حال حاضر دنیا دلشون میخواد رابین رو داشته باشن چه برسه به ونگر که خودش بزرگش کرده پس لطفا حرف بیربط و غیر منطقی نزنین.!!!!!!!
ضمنن رفتن روبین جون نیم درصده و رابین بعد از یورو تمدید میکنه .........

آرمان حاظرم باهات شرط ببندم !!!!!!


reza در 30/2/1391 | 11:44 گفت:

نه اقا سجاد من خودم یه زمان ونگر پرست بودم ولی الان اصلا دل خوشی ازش ندارم

reza در 30/2/1391 | 11:43 گفت:

like like like جانا سخن از دل ما میگویی

سعيد غلامي در 30/2/1391 | 11:36 گفت:

همش درسته ولي رابين نميره. اين خط- اين هم نشون ♠♣♦

رضاشاماخ چوک بندر در 30/2/1391 | 11:14 گفت:

زودقضاوت نکنیدبایدمنتظربعدازیوروباشیم.خداکنه تویورودرخشش نکنه

شایان در 30/2/1391 | 11:13 گفت:

الأن هواداران کاذب ونگر،هواداران پوشالی آرسنال میان میگن چرا ضد ونگر حرف زدی!باید بگم اگه رابین بره اولین بلاگ ضدونگر روخودم مینویسم!هیچ کس هم بزرگ ترازآرسنال نیست!حتی ونگر

سید سجاد حسینی در 30/2/1391 | 10:33 گفت:

الان ونگر پرستا سر و کلشون پیدا میشه

سید سجاد حسینی در 30/2/1391 | 10:32 گفت:

خاک بر سر مدیران و مربی تیم

شایان در 30/2/1391 | 10:04 گفت:

واقعا حرف های ونگری تو قبول دارم!یکبارمیادمیگه یک مکانیزم قوی داریم،یکبار..، حتی بعداز8گل خوردن از یونایتدگفت:مادربعضی دقایق اوج کیفیت رانشان دادیم!!‏، من عاشق دانش فنی إش هستم،اما هانری رفت،فابرگاس رفت،نصری رفت!رابین هم بره،واقعا نمیدونم باچه حسی بازی های فصل بعد رودنبال کنم!!مگربجای رابین چندستاره بیاد،که غیرممکنه باونگر!‏

شایان در 30/2/1391 | 09:52 گفت:

تازمانی که ونگر،وگازیدیس در رأس کارباشند،این داستان ادامه داره!امسال ونپرسی و ورمالن میرن،سال بعد والکات وویلشیر،سال بعدش کوشیلنی و..این داستان ادامه دارد!ونگر فقط داره هواداران روگول میزنه!دانش فنی إش به کنار،اما داره واقعا شورشو درمیاره

parsa در 30/2/1391 | 09:12 گفت:

بهتره خودمون رو گول نزنیم
همانطور که گفتی رابین رفتنیه

Dariush در 30/2/1391 | 09:12 گفت:

واقعا نمیدونم چرا اخر فصل ها همیشه باید دست و دلمون بلرزه که ستاره هامونو از دست ندیم . از این میترسم که دوباره مثه پارسال بازیکنای کلیدیمونو بفروشیم و چند تا بازیکن سطح پایین بخریم. اخرای فصل هم از اینکه سوم شدیم کلی خوسحال شیم. خدا کنه رابین راه سمیر و سسک رو نره تا اقلا تیم تو یه فصل حرفی واسه زذن داشته باشه

ehsan arabzadeh در 30/2/1391 | 08:00 گفت:

ولی اگه رابین بن اینکارش بتونه سیاست باشگاه رو تغییر بده اسطوره واقعی می شه از نظر من کارش درسته

محمد حسینی در 30/2/1391 | 07:48 گفت:

Hadise tangist
Yek ehtemal sonat shekan ham has
Inke wenger too in do sale akhare qarardadesh bekhad khodesho sabet kone

محمد حسینی در 30/2/1391 | 07:48 گفت:

Hadise tangist
Yek ehtemal sonat shekan ham has
Inke wenger too in do sale akhare qarardadesh bekhad khodesho sabet kone

مجتبی هانری در 30/2/1391 | 06:51 گفت:

حرف های ونگر جالب بود.......
من میکم احتمال رفتنش 0درصده.....

مصطفي اكرامي در 30/2/1391 | 05:06 گفت:

خرید زودهنگام یک بازیکن تقریبا درجه یک در نقطه ای که رابین بازی میکند
این منو خیلی ناراحت کرد
چون بعد قرنی یک خرید در حد نام آرسنال داشتیم و امیدوار ب قهرمانی توی فصل بعد شده بودم.
امیدوارم رابین بمونه
و آرمان خودش این خبر خوشحال کننده رو برامون بزاره

مصطفي اكرامي در 30/2/1391 | 05:02 گفت:

رضا شاماخ
از اون لحظه ک این متنو خوندم
هی پشت سره هم دارم خودمو گول میزنم ک رابین نمیره
ولی تا الان این بیستمین باریه متنو خوندم و با دوستام بحث کردیم سر این موضوع
نتیجش هم
تیتر
میشه

رضاشاماخ چوک بندر در 30/2/1391 | 03:36 گفت:

خدایی حرفت حقه

مصطفي اكرامي در 30/2/1391 | 02:46 گفت:

بعد از یووه و بارسا عقب کشیدن ، خیلی خیلی امیدوار شدم ک رابین بمونه
یعنی شما فکر میکنید رابین میره السیتی؟
من احتمال میدم رابین بره ولی تقریبا 99% مطمئنم رابین السیتی نمیره .
یه سوال؟ ب غیر از السیتی الان هیچ باشگاهی خواهان رابین هست؟