شفاف سازی !!! من و پول و پارو !!!

نویسنده: آرمان امیراحمدی

وبلاگ من
نویسنده: آرمان امیراحمدی
عاشق برنامه‌نویسی وب و آرسنال
کل بازدید: 129,468 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شفاف سازی !!! من و پول و پارو !!!

رئیس این همه تبلیغات تو سایت کار کردی

لینکی به سایت رسمی باشگاه و شناخته شده

با رابینم که عکس انداختی(هههههههههههههههه)شوخی

ماشاللا مسترکاردم که داری و مستقیم پولا سرازیر میشه اونجا

بعدکارکنای سایت مجانی دارن کارمیکنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لابد پول اینترنتشونم با خودشونه دیگه-نه؟؟؟؟

یه شفاف سازی جامع کن داش آرمان گلسلام

همچین ایمیلی به دستم رسید !!!!! من هم عینا کپی کردم !!! و میخوام در موردش توضیحات رو بدم !!!

1) تبلیغاتی که تو سایت از arsenalShop میکنیم که 100% ماله خودمونه و طبیعتا پولی کسی بابتش نمیده !

2) سایت طرفداری که بنر هست ، 10 روزی هست که قول داده بنر ما رو هم بذاره !!! پس تبادل هستش نه تبلیغات پولی !

3) سایت کاکا هم به همین ترتیب !کلا تبلیغات سمت چپ پایین سایت ، هزینه ای نیست و تبلادلی میباشد.

4) سایت stadiumshop هم ماله خودمه !!! یعنی با توجه به چاپخونه ی کوچیکی که داریم و امکانات محدودش ، اون سایت رو راه انداختیم که خدا رو شکر 1 ریال هم ازاش درنیومده :D

5) با رابین عکس انداختم !!! خوب ؟! کار بدی کردم ؟! یه سفر دوبی رفتم ، دیدمش تو مدرسه آرسنال ( 40 کیلومتری العین ) یه عکس هم انداختیم.

6) الف ) من مستر کارد(ت) ندارم !!! تو فروشگاه هم یه سری جنس اورجینال با قیمت های نجومی گذاشتم. ( قیمت خود جنسه ) زیرش توضیح داده شده که هزینه دست من نمیرسه و کاملا مستقیم میدیم به واسطمون که خرید کنه ، بفرسته دوبی ! از اونجا هم مسافری بیاد ایران !! پس دیگه مشکل 2 سال پیش که گمرک پدرمونو در آورد نمیشه !
    ب) کدوم پولا سرازیر میشه ؟! :))) حتی یه زیرپوش اورجینال حریداری نشده (( داستان اورجینال قدیمی ها رو هم میگم ))

7) کارکن نداریم تو سایت ! همه دارن به من و صد البته باشگاه لطف میکنن ! باشگاه وقتی نامه رسمیت رو ارسال کرد یه کاتالوگ هم داد که توش نوشته شده بود ، هرکس هر کاری میکنه واسه کانون هواداری کاملا رایگان و افتخاری است و از سوی باشگاه هزینه ای به او داده نمیشود. پس من هم مثل همه بچه ها هستم ، نمیدونم اگه کسی فکر میکنه من باید پول اینترنتشرو بدم ، بگه !!!! :)))

8) در مورد لینک در سایت رسمی .... صفحه اول arsenal.com که نیستیم !!! 82 تا منو را باید بالا ، پایین کنی تا پیدا کنی لینک سایت رو !!! خوب ؟! چی میشه مثلا ؟! :))

9) اورجینال قدیمی ها ! این لباس ها که 86 دست بودن توسط دایی من از یونان و از مارکت نایک خریداری شده ، به دلیل قدیمی بودن و تعداد خریدن ( یارو گفته اینا عملا دیگه اینجا فروش نمیره و چک و چونه .... ) 23 یورو دونه ای خریداری شده بود !(( قیمت به روزش €67.50  است ))  که اون موقع واسه من در اومد دونه ای 45 تومن تقریبا ! که 86 دستشو 3.870.000  بابتش پول دادم !!!
الان کل خرید های انجام شده در فروشگاه سایت ( کل پرداختی ها : 1.900.000 تومان ) بوده !!!!!!
در ضمن ، هنوز حدود 50 دست از این لباس ها مونده !!!!! که اکثرا یا سایز xl هستند در دو رنگ سفید و آبی ، قرمز ها تموم شد !!

10)  لباس های این فصل هم که اومده و با هزینه 31 برای فروش گذاشتیم 24 تا یه جا گرفتیم که هر کدوم 25 تا تهران برام هزینه داشته ( از دوبی میاد )  میشه 600.000 سرمایه گذاری . فقط 6 تاش تا امروز فروخته شده !!!!

11) الان تو کمد فروشگاه ، 15 دست لباس از فصل های قبل دارم که فروش نرفته !!! سودی هم که کشیده میشه رو اجناس دلیلش اینکه از ضرر جلوگیری بشه !!!

12) هزینه پست !!! 1 تی شرت رو میفرستم میشه 2200 تومان !!!  الان تی شرت دو رو چاپ رو زدیم 19 تومان با ارسال ، 16 هزینه چاپ + تی شرت ، 2 هزینه ارسال !!!  و من با این 1000 تومان میتونم برم benz slk بخرم :)))))

13) هزینه هاست و دامنه »
ARSENAL.IR -- 3 GIG -- 60GIG bandwith --- سالیانه 270.000 تومان  ( از سال 2005 تا 2012 = 7 سال ) 1.080.000 تومان /// از سال سوم این ترافیک شروع شده
HIGHBURY.IR --- 2GIG -- 60GIG bandwith --- سالیانه ( لینوکس ) // 3 سال ///  435.000 تومان !!!!
redcafe.ir--- 1GIG -- 10GIG bandwith --- سالیانه ( لینوکس ) // 2 سال // 160.000 تومان !!!!
ARSENALshop.IR -- 500 mb -- 5GIG bandwith ---  برای 1سال 80000 تومان
 هزینه تمدید دامنه ها آرسنال 10 سال 30000 تومان
ردگافه و هایبوری هر کدوم 5 سال  30000 تومان
آرسنال شاپ : 5 ساله 15000 تومان
میتینگ ها : به صورت میانگین تا امروز در میتینگ ها 600.000 هزینه شده است و هرگز از کسی ورودی یا هم چین چیزی نگرفتیم !!


کل : 2.430.000  تومان !!! فقط هزینه دامنه و هاست !!! حالا اینو مقایسه کن با 1.900.000 خریدی که از فروشگاه شده ( که توضیح دادم چقدرش سوده، متوجه میشی آرسنال از این نظرات 1 ريال هم سود نداشته )

من با آرسنال پیشرفت کردم، اما نه از این راه ها که شما فکر میکنید، من با ARSENAL.IR برنامه نویس شدم با آرسنال همه چیز رو یاد گرفتم و الان از همون آموخته هام پول درمیارم .
7 سال تجربه برنامه نویسی پشتیبانه من هست ، نه فروش 3 تا تی شرت و 2 تا دی وی دی !!!!


کسی باز فکر میکنه من دارم اینجا پول پارو میکنم و اون دسوتمون عقب مونده در قافله، بگه .... گوش میکنم و پاسخ مییدم !


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

آرمان امیراحمدی در 20/4/1391 | 23:09 گفت:

چاکر همه هستم ... 10 شهریور ... میتینگه

سالار لاری در 20/4/1391 | 21:21 گفت:

همیشه از این آدما هستن ناراحت نشو
راستی 1سال و نیم از میتینگ آخری میگذره بابا من دلم میتینگ میخواد یکی برام میتینگ بخره!!!!
خداییش هم نمیخواد خرج کنید تو رستوران و کافی شاپ بذارید بریم یه پارکی جایی

حامد مبينى در 20/4/1391 | 16:43 گفت:

1- آرمان خان به من بگو چرا؟؟؟ چرا؟؟؟؟؟ چرا نزدی تو گوش رابین همونجا...:دی

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=4525&BlogId=254

2- امسال ایشالا میتینگ داریم با این وضع اقتصادی خراب خانوار ها؟؟؟

3- بذار هر کی هر جور دوست داره حال کنه...ما همه میدونیم چقد خون دل خوردی سر همین سایت...من از قبل از رسمی شدن همیشه اینجا بودم و دیدم....بیخیال این صحبت ها....

4- مثلا" من همیشه دیدم بالا 1500 تا آنلاین هست ولی پست ها بالا 800 تا تک و توک چک میشه...ایشون جزو همون دسته هستند پس اگه کسی اذیتت کرد بیخیل پسر....

5- نه خستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه اخوی....خدا قوت....

علی ارشدی در 20/4/1391 | 16:23 گفت:

جدا اتفاق جالبی بود!

خیلی دلم می خواد بدونم طرف چی فکر کرده پیش خودش!!!!

Keivan در 20/4/1391 | 16:02 گفت:

آرمان تو این پست یه سوتی دادی...

http://arsenal.ir/blog/post.aspx?BlogId=136&PostID=4538

میخواستی بنویسی وگرنه نوشتی ونگر نه از بس عاشقشی وگرنه رو هم ونگر نه مینویسی...

جا داره به خاطر زحماتت ازت تشکر کنم آرمان جان...

آرمان امیراحمدی در 20/4/1391 | 15:57 گفت:

ناراحت نشدم ... شفاف سازی کردم

رضا توپچی در 20/4/1391 | 15:54 گفت:

همه از زحماتی که شما عزیزان میکشین خبرداریم،بنابراین لازم به حساب و کتاب نبود،ما خودمون خوب میدونیم از این خبرا که دوستمون فکر کرده نیست...
البته این بابا از سر بی اطلاعی!!!یه اشتباهی کرد،یه چیزیم خورد،شما به بزرگی خودتون ببخشینش...

morteza در 20/4/1391 | 14:59 گفت:

1-تبلیغات حق هر مدیر سایت
2-راه اندازی سایت ARSENAL.IR جدایی از آرسنالی بودن آقا آرمان یک ایده است (سایت هایی مثل فیسبوک نیز ایده محسوب می شه با ارزش های تجاری بالا)

مهران کاظمی در 20/4/1391 | 14:49 گفت:

ای بابا اینا که گفتن نداشت، خیلی تابلوئه که این سایت تو مسائل مالی جز ضرر چیزی برای شما نداره، جان من اسم طرف رو بگو ببینیم کی همچین ایمیل ضایعی بهت زده

آرمان امیراحمدی در 20/4/1391 | 14:28 گفت:

@mostafa .... اونا پول نمیدم امارات یه ایرباس بهم داده کارزبرگ هم یه لوله کشیده خونمون محصولاتش از تو لوله میاد

@محمد رضا » دوستمون گرفت اسمی از من نبریا

Farhad Rahbari در 20/4/1391 | 14:26 گفت:


آرمان شماره حساب بده کمک کنیم تا سایت ورشکست نشده

سید محمد رضا در 20/4/1391 | 14:10 گفت:

آرمان کی ایمیل زده بوده؟؟؟
اصلا عکس بده و جنازه تحویل بگیر!!!!!!!!

حمید فرازی در 20/4/1391 | 13:45 گفت:

دردر مورد مسائل ریز سایت که ظاهرا برای اون دوستمون خیلی علامت سوال وجود داشته خود آرمان توضیحات کامل رو داد که البته هنوز نمیدونم با خودش چه فکری کرده که همچین حرفایی رو زده، ظاهرا بیشتر از اینکه براش علامت سوال بوده باشه ، داشته یه جورایی نیش و کنایه میزده!!!!!!!!!!

----------------------------

جواب اون صحبتا هم فقط خود آرمان میتونست بده اما یه مسئله دیگه هم هست که باید شفاف بشه:

خود من از اول کار با این مجموعه همراه نبودم اما حداقل از اول بلاگ ها اینجا بودم و از مشکلات و ماجراهای اولیه ای هم که وجود داشته خبر دارم. باور کنید فقط توی همین یک سال اینقدر تو سایت مشکل پیش اومده که اگه بخوام بگم شاید باور نکنید، حالا در نظر بگیرید طی این چند سالی که کانون هواداری آرسنال به وجود اومده چه مشکلاتی سر راه وجود داشته.

حتی جدا از این مشکلات متعدد شما وقتی که مسئولین سایت میذارن رو هم در نظر بگیرید، هر روز باید تمام خبرگزاری ها رو چک کنن تا اگه خبر جدیدی بود فورا ترجمه بشه و روی سایت قرار داده بشه، بارها شده که به خاطر بعضی از خبرا که خیلی زمان بر هست از خوابشون بزنن تا خبرها هرچه سریع تر روی سایت گذاشته بشه و ...

در روز شاید صضف وقت زندگی روزمره ما صرف مسائل سایت میشه، حالا توی این کار چه سودی وجود داره؟ باور کنید در این بین ضرر هم میکنیم، خود آرمان چه از نظر مادی و چه از نظر موارد دیگه مثل وقت ضرر میکنه اما این فقط به خاطر عشق به باشگاه و هوادران هست و کوچکترین منتی هم وجود نداره اما متاسفانه بارها شاهد همچین مواردی بودیم و فکر نمیکنم احترام متقابل اونقدرا هم که فکر میکنیم سخت باشه...

اشکان در 20/4/1391 | 13:35 گفت:


حالا جدای اینکه برای متسر کارد تحلیل جالبی رو پیش خودش داشته که به این نتیجه رسیده P: مستر کارد یعنی اینکه طرف داره پول پارو میکنه؟ W:

کارکنان سایت؟ مگه شرکته!

نه تنها بچه هایی که خبر میزنن٬ بلکه هر کی میاد تو این سایت به خاطر آرسنال میاد و به خاطر عشقی که داره فعالیت میکنه٬ حالا چه خبر بزنه٬ چه نظر بده٬ چه بخونه.

طرف فکرش خیلی گیر بوده که همچین ایمیلی زده D:

مصطفی کاظمی در 20/4/1391 | 13:33 گفت:

علی : این آرمانو بن کنید بابا،بی سوات دو تا پست گذاشته کلی پست پربارو بده تو هیستوری!

soroosh در 20/4/1391 | 13:32 گفت:

آرمان من صد بار خودم جر (البته ببخشیدا عین حقیقته ولی ) دادم که یه کمکی تو سایت کنم بدون اینکه حتی تو فکرم باشه که پولی دستم بیاد ولی قبول نشده
ولشون کن بابا
من خودم به شخصه یادمه سر رسمی شدن سایت چه قد زحمت کشیدی
توضیح هم بازم نیس بدی چون ما همه جوره قبولت داریم ;)

مصطفی کاظمی در 20/4/1391 | 13:32 گفت:

پولی که والکوت گرفتی عکسشو گذاشتی صفحه اصلی چی؟
پول اسپانسرینگ نایک چی؟
فکر کردی ما بی سواتیم؟!؟
.
پولی که از امیراتس گرفتی یا پولی که از کارلسبرگ گرفتی چی؟اینارم جواب بده،زود باش جواب بده دیگه،جواب بده فکرنکن،جواب بده.

علی ارشدی در 20/4/1391 | 13:23 گفت:

حالا کی همچی ای میلی داده بوده؟