به قرآن ديگه تحمل اين بچه بازي ها و ژورو رو نداريم

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 186,790 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

به قرآن ديگه تحمل اين بچه بازي ها و ژورو رو نداريم

به قرآن ديگه تحمل ژورو رو نداريمبه قرآن ديگه خسته شديم بابا اين چه وعضيه اين ونگر گند زده به تيم هر بازي شيشصد تا بازيكن جوون ميفرسته تو زمين و هر سال موقع خريد بازي كن كه ميشه 6 تا بازيكن از تيم جوانان مياره ولي حتي يه بازيكن درست و حسابي نميخره.حالا اين ونگر رو جو گرفته هي همه بازي ها ژورو رو ميفرسته تو تازه تو تركيب اصلي هم ميذاره آخه اين بازيكن اصلا استعداد فوتبال نداره اين چه وعضيه خداييش از اول فصل تا حالا شايد 20 امتياز فقط به خاطر ژورو از دست داده باشيم.اين ونگر اصلا به فكر هوادارا نيست فقط مدرسه فوتبال ساخته بابا اين جا كه آكادمي نيست بابا اين هوادارا دل دارن الان چند فصله حسرت يه جام و بازي خوب رو داريم ميخوريم؟باز پارسال وضعمون زياد خوب نبود 5 تا بازيكن زير 18 سال به تيم اضافه شدن!آقا نميخوايم!اين سرمايه تيم كجا ميره بدين بازيكن بخرين ديگه.
هر بازي كه ميخواد شروع شه آدم فقط و فقط از خدا ميخواد كه آرسنال نبازه و هيچ بازي نيست كه با خيال راحت بشينيم حتي با تيم هاي خيلي ضعيف هم كه بازي ميكنيم هم فرقي نداره.خدايي اين رمزي و آرتتا چقدر تونستن جاي نصري و فابرگاس رو پر كنن؟اصلا هيچي اصلا آرتتا با فابرگاس قابل مقايسه نيست!
از اول فصل همه بازي هارو 1 بر صفر و به زور و هزار زحمت برديم.
من خودم ميدونم كه دفاع هامون مصدومن و مجبوره به ژورو بازي بده ولي خوب بازيكن هاي ديگه هم داريم بابا اين كوكلين رو بذاره دفاع چپ و ميكل رو بذاره دفاع راست يا كوسيلني رو.
مطمين باشيد محروميت ژورو كه خوب شه باز هم تو تركيب اصلي ميبينيدش!
بشينيد دعا كنيد پاي اين ژورو همين امشب بشكنه جدي ميگم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 13/10/1390 | 22:14 گفت:

آقاي كاظمي:كوكلين-ژورو-گيبز-جنكينسون-چمبرلين-ريو-پارك-ميكل-ژسني-مانونه-رمزي-ويلشر و چند نفر ديگه كه اسم هاشون رو بلد نيستم اين ها همه جوون هستند اما بعضي هاشون خيلي بد بازي ميكنند و واسه آرسنال زيادي كم تجربه هستند و ولي بعضي هاشون هم مثل رمزي و ويلشر خيل خوبن.اين درست نيست كه تو اين تيم مدرسه فوتبال بزنيم از بين هر 10 نفر 2 تا خوب پيدا شه

ramin kazemi در 13/10/1390 | 16:41 گفت:

نمیدونم منظورتون از بازیکن جوون کیه؟میانگین سنی بازیکنای ارسنال از منچستر بالاتره!

فرزین سلامي در 13/10/1390 | 11:20 گفت:

shittttt

مهدی افسرده در 13/10/1390 | 01:30 گفت:

ye rozi to kocheie ma ham arosy mishe

mostafa در 13/10/1390 | 00:44 گفت:

حق با شماست ژورو افتضاحه ولی خداییش اونایی که بازی رو دیدن بگن قبل اینکه ژورو خطا بده کی توپو لو داد بابا مشکل از کل دفاعه این ژورو اگه خطا نمیکرد چی میشد ؟ موقعیت صدرصد گل .هر مدافعی بود خطا میداد در کل تو این بازی اونقدرم افتضاح نبود الان باید از مرتساکر انتقاد کنید که اصلا در حد لیگ انگلیس نیست واقعا نمیدونم ونگر چرا اینجوری مهره میگیره از ژورو بدتر مرتساکره واقعا 2متر قدشه یه بازیکن 180 س.متری راحت میاد رو سرش هد میزنه تو تمام بازیها اینجوری بوده .پس کی میخولد هماهنگ شه .میکل رو اینقد بازی میداد الان واسه خودش حداقل در حد کوسینلی شده بود بابا فقط امتیاز مفت سر اشتباهات فردی تازه داشتم به شسنی اعتماد میکردم که اونم فاجعه بود تو این بازی

mohammad ali در 13/10/1390 | 00:41 گفت:

چیزی

mohammad ali در 13/10/1390 | 00:34 گفت:

من یه بار یه پیشنهاد دادم دوباره هم تکرار میکنم...
یه دختری چسزی پیدا کنیم بندازیم تو پاچش به عنوان تجاوز... یه عکسم بگیریم دیگه تمومه

hesam در 12/10/1390 | 23:56 گفت:

اقا شما يه بازيکن بگين که از ژورو بهتر باشه و ونگر بازيش نده.اقا جان ما 5تا دفاعمون مصدومن,5 تا خيلي زياده ها!

Hossein Y در 12/10/1390 | 23:39 گفت:

نه والا نه نميشه

sam baygan در 12/10/1390 | 23:35 گفت:

با برد بعدی همه این حرفا فراموش میشه و آرسنال میشه گلستان!
میگید نه منتظر باشید...

hamed در 12/10/1390 | 23:35 گفت:

در باشگاه ما اگر جام نیست صفا هست......................

شب خوش...............

Hossein Y در 12/10/1390 | 23:19 گفت:

للللللللللللللعععععععععععععععننننننننننننننننننننتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

hamed در 12/10/1390 | 23:19 گفت:

لعنت به هر چی بازیکن مزخرفیه که تو آرسنال بازی میکنه........................

hamed در 12/10/1390 | 23:18 گفت:

لعنت به هر چی بازیکن مزخرفیه که تو آرسنال بازی میکنه........................

حمید فرازی در 12/10/1390 | 23:16 گفت:

این ژوروی ملعون حالا حالا میمونه.فقط باید شانس بیاریم که مدافعینمون مصدوم نشن تا بهش بازی نرسه