زشت نيست؟؟؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 213,167 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

زشت نيست؟؟؟

زشت نيست؟؟؟به نظرتون اين كه هميشه آرسنال توي جذب بازيكن با تيم هاي نچندان بزرگ مثل سن ژرمن رقابت كنه؟؟؟هيچ وقت نشد آرسنال با بارسا و يا تيم هاي بزرگ ديگه براي خريد يه بازيكن درگير باشه هميشه بازيكن هاي نچندان مطرح و ارزون ميخرن كه هيچ كدوم از باشگاه هاي بزرگ دنبال اونا نيستن.اين حق ما نيست كه ما يه بازيكن بزرگ فقط يكي بخريم و توي تيممون داشته باشيم؟؟؟اين مسئولان تيم و ونگر هيچ وقت ي هپول درست و حسابي براي خريد بازيكن ندادن و ما هم تو حسرت خريد يه بازيكن مطرح و بزرگ مونديم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

davood در 18/10/1390 | 16:21 گفت:

اگه بریم مثل رئال و سیتی پول خرج کنیم و جام بگیریم اون جام برای من هیچ ارزشی نداره

Hossein Y در 18/10/1390 | 13:40 گفت:

آقايوني كه همه با مصطفي موافقين همين سياست ها و بازيكن بزرگ نخريدنه كه الان 100 ساله جام نگرفتيم

حمید فرازی در 18/10/1390 | 07:56 گفت:

دیگه فوتبال اقتصادی شده و چاره ای جز این نداریم

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 03:24 گفت:

همش شوخی بودبچه ها

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 02:30 گفت:

زشت اینکه مربیمون کمربندنداره

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 02:30 گفت:

زشت اینکه مربیمون کمربندنداره

reza در 18/10/1390 | 02:11 گفت:

یبار سر ارشاوین این اتفاق افتادش

رضاشاماخ چوک بندر در 18/10/1390 | 00:54 گفت:

تاحالافکرکردین شلوارونگرکمربندنداره ؟دوستام بهم میخندن به قرآن

توپچی جنوب در 18/10/1390 | 00:31 گفت:

بچه ها درست میگن باهاشون موافقم....

رضا کاظمی در 17/10/1390 | 23:50 گفت:

mostafa در 17/10/1390 | 23:36 گفت:

PSGتیم بزرگیه خوبم پول خرج میکنه رو بازیکنایی مثل پاتو کاکا دس میزاره و بازیکنای در حد کلاس جهانی میخره مثل السیتی بعدش کجاش زشته این زشته که بارسلونا ار جمله مربی و بازیکنان و حتی توپ جم کنشونم میره مصاحبه میکنه که سسک میخوایم بیای بارسا .منتظرتیم و همش میرن رو اعصابم طرفدارا اخرش پول درست و درمونی نمیدن

محمودرضا معینی در 17/10/1390 | 23:25 گفت:

دقیقا همون طور که دوستان گفتن رقابت بر سر خرید بازیکن با تیمهایی مث ریال و السیتی فقط قیمت بازیکن رو بالا میبره!خداییش ونگر با این پولهایی که خرج میکنه واقعا سنجیده عمل میکنه! ولی هر چند حضور ستاره رو در تیم تایید میکنم اما نه ستاره ای که الکی قیمتش از نهایت 20 تا برسه به 50 تا! و ونگر واقعا توی این امر که ستاره با قیمت خوب بخره تبحر خاصی داره.

علی ارشدی در 17/10/1390 | 23:10 گفت:

حق با مصطفاست رقابت با تیمای بزرگ خیلی جالب نیست بازیکن 10 میلیونی رو میکنن تو پاچت با قیمت 40 50 میلیون
ضمنا شاهین راست میگه اگه فقط دو سه فصل ترکیب ما حفظ بشه همه رو لوله میکنیم

mostafaa در 17/10/1390 | 22:48 گفت:

رقابت با اون تیما معلمومه که هیچ فایده ای نداره داداش من.الان مشکل ما اینه که بازیکن های بزرگ نمیان آرسنال.می دونن اینجا جام خبری نیست.به نظر من ونگر خرید های خوبی می کنه.الان نگا کنید آرتتا دومین پاسور لیگ برتره.حرکتای جروینهو هم همش ویران کنندست فقط یه کم تو گلزنی اوشکوله.الان ونگر اگر پودولسکی رو هم بخره کجا بذراتش؟نمی تونه جروینهو یا ولکاتو بذاره رو نیمکت. به نظر ونگر الان ترکیب کامله که خرید نمی کنه.ونپرسی رو هم که نمی تونه بذاره رو نیمکت. الان یکی بادی ونگر رو متقاعد کنه که جروینهو یا ولکات برن رو نیمکت پودولسکی بیاد رو نیمکت.یعنی ما چهار تا مهاجم داشته باشیم که تو هر بازی چزخشی از سه تا شون استفاده کنیم.خدایی یه بازی هایی ولکات نباید تو زمین باشه یا جروینهو.یعنی ما یه وقتایی نیاز داریم یه گلزن مثل پوذولسکی کنار رابین باشه. تو همین نیم فصلی که گذشت چه قدر ولکات و جروینهو موقعیت خراب کردن

شاهین فدوی در 17/10/1390 | 22:42 گفت:

عزیزم مابازیکن نخواستیم فقط بازیکنای خودمونو نفروشون