نظرتون درباره لباس آرسنال چيه؟

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 186,958 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظرتون درباره لباس آرسنال چيه؟

نظرتون درباره لباس آرسنال چيه؟


سلام
نظر شما درباره ليباس اين فصل وكلا چند فصل اخير چيه؟
به نظر من لباس اول آرسنال زيادي ساده است و هيچي نداره!يه لباس قرمز و سفيد با شرت و جوراب سفيد خيلي خيلي ساده!خيلي از تيم هاي ديگه كه قرمز و سفيد ميپوشن لباس هاشون طرح هاي مختلف و قشنگي داره ولي لباس هاي آرسنال مخصوصا لباس او تيم خوب نيست.من نميدونم طراح لباس تيم كيه!ميتونستن طرح هاي خيلي قشنگ تري درست كنن!
نظر شما چيه؟چه طرحي براي لباس اول آرسنال خوبه؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Hossein Y در 5/11/1390 | 17:42 گفت:

به نظر من كه آرم باشگاه خيلي قشنگتر شده

مهدی احتشام در 5/11/1390 | 13:51 گفت:

كاش مي شد اين fly emirets لعنتي رو مي كنديم بجاش O2 محبوب رو مي زاشتيم هنوزم هم كه هنوزه اين لباس با آرم O2 تو كمدمه

محسن آزاده در 5/11/1390 | 12:18 گفت:

02 خطوط مخابراتیه حمید جان

♥Arsenal♥ در 5/11/1390 | 11:01 گفت:

o2 چیه شرکت که موبایل و از اینچیزا میزنه؟؟

ali jamshidi در 5/11/1390 | 08:48 گفت:

ای بابا حسین جان قشنگه که. به نظر من قشنگ ترین لباس قرمز دنیا رو داریم. لباس دوم هم که خیلی طراحیش زیباس.

توپچی جنوب در 5/11/1390 | 02:30 گفت:

: لوگوی این فصل به خاطر 125 سالگی باشگاه طراحی شده همینطور خط های قرمز قسمت های سفید آستین و شرت.
سادگی لباس آرسنال مال اینه که آرسنال یه تیم پر پرستیژ و کلاسیک.
اون سالم که لباس جیگری بود به خاطر آخرین حضور در هایبوری بود.
لباس تیم باید ساده ولی شیک باشه که همینطور هم هست. فقط اگه دوباره O2 بشیم خیلی عالی میشه.
####################################################################
هم سلیقه ایم و قبولت دارم شروین.

آرمان امیراحمدی در 5/11/1390 | 02:16 گفت:

لوگومون خویه ! لیاس دوم بده ! اما لباس 1 عالیه !

shervin در 5/11/1390 | 01:58 گفت:

لوگوی این فصل به خاطر 125 سالگی باشگاه طراحی شده همینطور خط های قرمز قسمت های سفید آستین و شرت.
سادگی لباس آرسنال مال اینه که آرسنال یه تیم پر پرستیژ و کلاسیک.
اون سالم که لباس جیگری بود به خاطر آخرین حضور در هایبوری بود.
لباس تیم باید ساده ولی شیک باشه که همینطور هم هست. فقط اگه دوباره O2 بشیم خیلی عالی میشه.

رضاشاماخ چوک بندر در 5/11/1390 | 01:48 گفت:

برای فصل بعدبایدپیراهن صورتی پاشورت سبزوجوراب بنفش بپوشیم خیلی قشنگ میشه

mohsen abbasi در 5/11/1390 | 00:59 گفت:

ه نظر من قشنگ ترین لباس سرخ ماله ماست خیلی خوبه
بهترین لباس ابیم ماله چلسیه من از لباس چلسی خوشم میاد مثل ماله ما کشش داره

شایان در 5/11/1390 | 00:40 گفت:

به نظرم برای فصل بعد لباس دوم رو باید مثل اون کلیپی که از افرادی که باشگاه آرسنال رو تاسیس کرده بودن با6 پنس باید طراحی کنند

شایان در 5/11/1390 | 00:35 گفت:

آرسنال باید یک طرح لباس برای فصل بعد بده شبیه آخرین فصلی که قهرمان لیگ شده!! لباس اول امسال ساده است و لباس دوم عجیب غریب!!!

Poorya در 5/11/1390 | 00:33 گفت:

لباس دوم تیم باحاله ولی‌ هرچقدر گشتم نبود هرجا میرم میگه بارسا یا رئال...ولی‌ کلا نایک باحال لباس نمی‌زنه طرح آدیداس و کاپا خیلی‌ خوشگلتره

محسن در 4/11/1390 | 23:42 گفت:

لباس اول سادس اما جالبه لباسه دومم که خداییش خیلی قشنگه

محمد اصغری در 4/11/1390 | 23:30 گفت:

به نظر من سادگی لباس اول زیبا ترش کرده.ولی لوگوی قدیمیش به نظرم بهتر بود

Saeed Milani در 4/11/1390 | 23:27 گفت:

لباس دوم این فصل نوستالژی داره چون سال های قبل هم این دورنگ رو پوشیده بودیم اما لباس خاطره انگیز برای من O2 هست بعد JVC در آخر هم این FLY :-)

علی ارشدی در 4/11/1390 | 23:19 گفت:

امسال لباسا محشر بودن مخصوصا لباس دوم که بی نظیره
به قول محسن لباس اول ساده باشه بهتره
راستی اون لباس راه راه بنفش زرشکی(همون که تو کلیپ درگیری رابین و ورما تن رابین بود) هم خیلی قشنگ بود

سید سجاد حسینی در 4/11/1390 | 23:14 گفت:

زیباترین لباس رو داشته باشی وقتی تیمت ضعیف باشه چه فایده ای داره؟!!!

محسن آزاده در 4/11/1390 | 23:06 گفت:

اما در کل فکر می کنم کار خوبی نیست که خیلی رو لباس اول تیم کار کنن و هی تغییرش بدن و اصطلاحا بَزَکِش کنن ! بهتره که بیشتر رو لیاس دوم وسوم تنوع به خرج بدن که همین کار رو هم دارن می کنن !

حمید فرازی در 4/11/1390 | 23:03 گفت:

من که عاشق این لباسم.فقط یه کم از طرح لوگوی روش خوشم نمیاد همون قبلیه بهتر بود ولی اون لباس زرد با شورت مشکیم خیلی دوس دارم بادش بخیر

محسن آزاده در 4/11/1390 | 23:02 گفت:

لباس اولمون دو فصل پیش ، لباس قشنگی بود ، واسه همین هم من واسه اولین بار لباس اول تیمو خریدم ، اما معمولا لباسای دوم یا سوممون قشنگ ترن ، علی الخصوص امسال ، واسه همین هم من معمولا مشتری لباس دوم یا سوممون هستم