تعويض تاريخي و شاهكار ونگر

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 213,054 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تعويض تاريخي و شاهكار ونگر

تعويض تاريخي و شاهكار ونگرديشب در اواخر نيمه اول وقتي كه كوسيلني مصدوم شد و مرتساكر هم مصدوم بود يوهان ژورو ستاره امسال آرسنال وارد بازي شد!!!!!
اين بازيكن به تنهايي 2 گل براي ميلان به طور غير مستقيم به ثمر رساند!!!
در گل اول در حالي كه وظيفه ژورو گرفتن روبينيو بود اون رو به راحتي رها كرد و گذاشت به راحتي با يه شوت آروم گل سوم رو بزنه!
در گل چهارم هم كه يك پنالتي كه ميتونست اصلا پنالتي نباشه داد!
در حالتي كه اگه ابراهيموويچ از ژورو عبور ميكرد زاويه انقدر تنگ ميشد كه نميتونست كاري بكنه و ژورو به راحتي پاشو انداخت زير پاش تازه بعدش هم ميخنديد!!!


اگه ونگر سانگ رو ميذاشت جاي كوسيلني و بنايون يا يه هافبك ديگه رو مياورد به جاي سانگ مطمئن باشيد بيشتر از 2 گل نميخورديم.
با اين تعويض هاي قشنگ ونگر بازي به بازي داريم بهتر ميشيم.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hesam در 27/11/1390 | 23:12 گفت:

اقا ورمايلن ليز ميخوره به ژورو گير ميدين!با يكي مشكل داشته باشين ول نميكنينا!(البته نميگم ژورو خوب بود)

masoud mahmudpur در 27/11/1390 | 19:30 گفت:

بابا ما شانس نداریم!کوشینلی داشت خیلی خوب بازی میکرد.مرته ساکر هم که بازی قبلی مصدوم شد.ونگر چی کار کنه؟

محتشم تمیزی در 27/11/1390 | 19:14 گفت:

سعید لایک (یه دونه از اون خنده های ملیح)

Saeed Milani در 27/11/1390 | 18:59 گفت:

تقصیر ونگر چیه؟! پس حتما جد بزرگوار من جورو رو به عنوان یه استعداد کشف کرده و باهاش قرارداد بسته!

سید امین هاشمی در 27/11/1390 | 18:21 گفت:

حسین جان ژورو احمقه تقصیر ونگر چیه،اگه 1گوسفند جاش میذاشت بهتر بود

مهران کاظمی در 27/11/1390 | 18:20 گفت:

آقا هیچ ربطی به ژورو نداشت، البته اونم خیلی مقصر بود ولی تیم از پایه ایراد داشت، کوشیلنی هم بود 4 تا رو می خوردیم، تیم دیشب هیچ برنامه ای نداشت، واقعاً در حد تیمای دست دو ایرانی بود، حتی برای شکست جلوی منچسترم هزار تا دلیل میشه آورد ولی باخت دیشب هیچ توجیهی نداره، واقعاً یه آبروریزی بود، یکی از بدترین بازیایی بود که من از آرسنال دیدم، دریغ از یه کار درست و حسابی، واقعاً من نمی دونم ونگر به چه امیدی تیمو فرستاد تو زمین، کاشکی لااقل اینقدر قبل از بازی مانور نمی داد، نمی گفت این بازی مشخص کننده فاصله لیگ های ایتالایا و انگلیس، دیشب واقعاً من خجالت کشیدم از بازی تیمی که دوسش دارم نه به خاطر 4 تا گل، چون ما تو این سالا از این باخت ها خیلی داشتیم، به خاطر تیم ضعیف و بی عرضه دیشب خجالت کشیدم

احسان در 27/11/1390 | 18:04 گفت:

به نظر من تعویض ژورو اشتباه نبود... بالاخره بازیکنی رو نیمکت در اون پست نداشتیم اگه دقت کنید سانگ بیشتر کاراییش کمک به دفاعه وکنترل زمین یعنی کمتر تو بازی سازی شرکت میکنه ... پس به فرض که سانگ میرفت کنار ورما بازی میکرد دیگه کسی رو نداشتیم که بجای سانگ بازی کنه و پشت هافبکامون میشد پاشنه ـآشیل تیم ...

به نظر من ونگر اگه سیاست تاتی تو بازی پارسال رو پیش میگرفت خیلی بهتر نتیجه میگرفتیم.هرچند میلان سال قبل ضعیف تر از الان بود ولی با این تفاسیر میشد امسالم ازش یه مساوی گرفت ولی همین که باز بازی کردیم بزرگترین اشتباه ونگر بود .

تعویض والکات یکم زود انجام شد.به نظرم اگه روسیسکی میرفت جای رمزی و رمزی روبا چمبو تعویض میکرد خیلی روند بازی عوض میشد ...

تاثیرات داورم مث همیشه تاثیر گزار بود

گل دوم که 100 % آفساید بود پنالتی رو رابین رو هم نگرفت پنالتی میلانم سخت گیرانه بود .

با اون درصد مالکیت توپ حیف شد با این اختلاف باختیم هرچند به نظر من باخت حقمون بود چون اصلا آرسنال همیشگی نبودیم ....

farhad bj در 27/11/1390 | 15:48 گفت:

baba age degat konid gole aval ke darvazeban jone shotesh engard kam bod ke hamon toop omad to goal bad gole 3vom ham ke rosiky soti dad raft to goal ..goale 4rom kam ke oftad man ke goftam bia inam goale 4 badam ke penalti sho0d..kolan dishab hafbak hamon bazi nemikardan ramsy ke man fekr kardam nime 2vom taviz sho0de aslan to jarian nabod arteta ja, ke ter zad!!1

حمید فرازی در 27/11/1390 | 15:20 گفت:

@محمد جان میدونم فقط خواستم تاکیذ کنم که بقیه هم خیلی مقصر بودن

@جواد تی تی شانس ما فقط یک درصده که تونم به خاطر قوانین نانوشته فوتباله.ولی هیمشه میگم وقتی با اختلاف عقبید و نمیتونید جبران کنید جداقل از غرورتون دفاع کنید.قطعا باخت 4-0 با 4-2 یا 4-3 خیلی فرق داره

جواد تی تی در 27/11/1390 | 14:59 گفت:

این خط دفاعی که ارسنال داره وبه هیچ کس نه نمیگه مشخصه تهش چیه

جواد تی تی در 27/11/1390 | 14:58 گفت:

اونایی که به بازی برگشت امیدوارن واقعا خوش خیالن یا این که تو خوابن برگشت مساوی کنیم و یا با یه گل ببریم خیلیه

محمد حسینی در 27/11/1390 | 14:49 گفت:

@حمید: منظور حسین گل سه چهار بود
گل سوم مقصر اصلی چمن بود!ورما زمین نمی خورد توپ به روبینیو نمی رسید

محتشم تمیزی در 27/11/1390 | 14:48 گفت:

چرا حالا همه گیر دادن به جورو .... ورمائلن دیشب چیکار کرد تو گل سوم که خورد زمین جلو یکی دیگه از بازیکنارم گرفت ..... رو گل اولم که از سمت ورمائلن ، بواتنگ از بین این ورمائلن و گیبز رد شد ....... ژسنی هم که به هیچ توپی نه نگفت .. مترسک گذاشته بود بهتر بود... این رمسی که اصلا بازی حالیش نیست تعویضشم نمیکنه..... اصلا بلد نیست تعویض کنه.... اعصابمونو ریخت بهم ... دیگه حال و حوصله سرزدن به سایتم ندارم

حمید فرازی در 27/11/1390 | 14:31 گفت:

حسین جان از توصیت ممنونم ولی تا اونجایی که من یادم گل اولو بواتنگ زد و ژورو اصلا داخل نبود.قطعا رو گل اول ورما و گیبس و البته ژسنی مقصر بودن.رو گل دوم جدا از اشتباه داوری سانیا مقصر بود.رو گل سومم به نظرم مقصر اصلی ورما بود و رو گل چهارم مقصر اصلی ژورو.همه میدونیم ژورو همینه ولی چرا ورما و سانیا و بازیکنایی که ازشون انتظار میره باید ضعیف بازی کنن؟
سانگ در چندبازی ابتدایی که دفاع بود خوب کار نمیکرد و نمیشه این شکستو گردن ژورو انداخت چون بیه هم بد بودن

رضا در 27/11/1390 | 14:27 گفت:

دو تیم فوتبال ارسنال و اس میلان دیسب از مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان به مصاف هم رفتند در حالی که میلان بازی رفت را چهار بر صفر برده بود به طرز عحیبی توپچی های لندنی با نتیجه ۶ بر ۱ از سد میلان گذشتند ودر مجموع دو دیدار رفت و برگشت ۶ بر ۵ راهی مرحله یک چهارم شد در این بازی رابین ون پرسی ستاره شماره یک این روز های جهان به تنهایی ۴ گل از ۶ گل تیمش را به ثمر رساند!!!

Hossein Y در 27/11/1390 | 14:17 گفت:

بله خيلي عالي بود فقط 2 تا گل داد به ميلان تا اميد هاي بازي برگشت كمرنگ تر شه

رضاشاماخ چوک بندر در 27/11/1390 | 14:14 گفت:

ژوروعالی بود

حامد مبينى در 27/11/1390 | 14:09 گفت:

ایشالا لندن 4 تا میزنیم ...پنجمیشم تو دقیقه 92 میزنیم و حال میلانی ها را میگیریم...In Arsene We Trust