غرور تنها عامل باخت امروز

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 213,083 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

غرور تنها عامل باخت امروز

غرور تنها عامل باخت امروزتو بازی با رنجرز فقط و فقط باختمون یک دلیل داشت اون هم غرور تیم بخ ویژه آرسن ونگر.
همیشه همین بوده.ونگر بعد از چند برد جوگیر شده و بازیکنان تازه ای به میدان فرستاده که باعث باخت شدند.
توی بازی با رنجرز هم ژروینیو و چمبرلین رو روی نیمکت گذاشته و آرتتا و روسیچکی و رمزی رو توی زمین گذاشته.
رمزی توی پست ژروینیو و چمبرلین (مهاجم نفوذی چپ) بازی مکرد که تا به حال توی همچین پستی بازی نکرده بود و همیشه توی پستی که روسیچکی الان بازی میکنه بازی میکرد.
همیشه این امتحان های ونگر کار دست آرسنال داده.
تازه با بازی بسیار بد رمزی که اصلا انگار توی زمین نبود تازه دقیقه 75 تعویضش کرد!!!!
علاوه بر اینها بازیکنان آرسنال هم خیلی بد بازی کردند با این که استراحت کافی داشتند که میتونه نشانه غرور برد های اخیر باشه.
توی این چند وقت اخیر هم اکثرا نوار برد آرسنال با باخت قطع شده نه مساوی ...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 13/1/1391 | 18:53 گفت:

استفاده از رمسی تو گوشه های زمین اشتباه دیروز رئیس بود جای روسیچکی و رمسی باید عوض میشد
شابد این باخت تیمو دوباره به خودش بیاره بازیکنای تیم جوونن و مغرور شده بودن

(Hooman sam (Dark metal در 13/1/1391 | 15:19 گفت:

بچه ها من خونه نبودم بازی رو ببینم...ولی خداییش حیف شد....
ایشالا تاتنهام خراب کنه...
unlike unlike

abolfazl در 13/1/1391 | 13:26 گفت:

به ارسن کبیر بدوبیراه نگو که با من طرفی

HAMED toopchi در 13/1/1391 | 12:09 گفت:

عمه فرنگيس من از اين رمسي بي شعور بهتر بازي ميكنه!
امضا: جز جگر بگيري خبيث!!!!

سید امین هاشمی در 13/1/1391 | 01:25 گفت:

هیچ مربی ای دوس نداره تیم نتیجه نگیره.شاید کار ونگر دلیل داشته

حمید فرازی در 13/1/1391 | 00:39 گفت:

منم در مورد خسته نبودن تیم و وجود همین وقفه برای ما که بیشتر به ضررمون هست با آقاشاهی موافقم.تیم ما وقتی رو دور بود و یه وقفه کوتاه بین بازیاش رخ میداد مثل ماشینی بود که تازه دور گرفته ولی ترمز دستیشو میکشیم و باید مجددا دور بگیره که امیدوارم تیم روی این مساله به خوبی کار کنه و با تمرکز از شرایط مسابقات دور نشه

♥Arsenal♥ در 13/1/1391 | 00:07 گفت:

با آقا شاهی موافقم........

من که آخرین بازی آرسنال داشت یادم میرفت با کی بوده :دی

حالا دیگه جز بردن گزینه دیگه ای نداریم 1بازی با چلسی یکی هم با منسیتی...

اگه ایندو رو ببازیم یه افتضاخ به بار میاد که تو عمرم ندیده بودم مثلش و مطمئا باشید فصل بعد از اینکه هستیم بدتر میشیم اگه این دو بازی رو ببازیم....

♥Arsenal♥ در 13/1/1391 | 00:05 گفت:

همونچیزیش که ازش میترسیدم غرور بی جا....

مگه ژروینهو و چمبو مصدوم نبودن؟؟

احسان در 12/1/1391 | 23:58 گفت:

فقط خودمون نبودیم که باختیم همین

بعدم جو این ورزشگاه خیلی وحشتناک بود

یکی از بدشانسی هامون هم این بود که سیسه نبود چون اگه بود بازم اخراج میشد!

ehs در 12/1/1391 | 23:50 گفت:

من كه بازي رو نديدم ولي مثل اينكه يه بازي كسالت بار بوده!
اگه يكي نمره بازيكنها رو بذاره ممنون مي شم!

sina در 12/1/1391 | 23:38 گفت:

عزیز من . یجوری میگی ونگر همیشه همین بوده انگار 100 ساله بازیای آرسنال و آنالیز میکنیییی !
یه بازی کله تیم بد بودن و در نتیجه بازی وباختن !!!
اگه بازی و میدیدی میفهمیدی جریان چی بوده !

علی ارشدی در 12/1/1391 | 23:31 گفت:

جدی البته

علی ارشدی در 12/1/1391 | 23:31 گفت:

نمی دونم والا! من بازی رو ندیدم کلا یه چیزی گفتم!!!!!! شما زیاد حدی نگیرین

حبیب در 12/1/1391 | 22:56 گفت:

داداش هفته ی پیش جلوی استون ویلا هم ترکیب اولیه همین بود،اتفاقا جواب داد و 2-0 افتادیم.... رمزی بگیر نگیر داره....
اینکه میگی رمزی، روسیچکی با هم جواب نمیدن جای بحث داره...
امروز به خاطر یه بازیکن نباختیم... همه ی تیم بد بودن... تو تعداد پاسای اشتباه سانگ و آرتتا را بشمار... تو ببین ونپرسی چه قدر نا آماده بود...
فکر کنم بیشتر به خاطر عصبانیتت این چیزا رو نوشتی...

علی آقاشاهی در 12/1/1391 | 22:50 گفت:

اتفاقا علی برعکس من فکر می کنم ۱ هفته بازی نکردن برای تیم هایی در اون سطح بازیکن رو تا حدودی از شرایط مسابقه دور میکنه البته من انتظار داشتم این باخت تو بازی با اورتن اتفاق می افتاد ولی این بازی هم از قبلش مشخص بود از بازی های سختمونه چون کوئینگز پارک رنجرز نتایج خوبی داشت می گرفت ( بردشون رو جلوی لیورپول بیاد بیارید) در کل برای این بازی نمیشه فقط به ترکیب ایراد گرفت.
به نظر من باز هم مشکلات تیم روانشناسی خودنمایی می کرد .
رمزی بعد از این مدت طولانی که از مصدومیتش میگذره هنوز اعتماد به نفس خودش رو بدست نیاورده و فن پرسی هم بعد از چند بازی گل نزدن داره اعتماد به نفسشو از دست میده.
از طرف دیگه اشتباهات فردی (ورمائلن) تاثیر زیادی گذاشت.
امیدوارم تیم تو بازی بعد به خودش بیاد .
Good luck 

شاهین فدوی در 12/1/1391 | 22:38 گفت:

رمزی بازیکن نیس خدا پدر مادر ستادژورو رو بیامرزه

مصطفی کاظمی در 12/1/1391 | 22:08 گفت:

فکر نکنم علی جان،دیگه هفته ای یه بار خستگی نداره که،تو ژانویه هر روز بازی بود بازم رابین گل میزد،این چند وقت رابین روحیش تو آفسایده،شاید به خاطر پیشنهادا باشه،شایدم به خاطر حذف از جام باشگاه ها باشه،چون بعد از میلان جلو نیوکاسل که اصلا خودش نبود،بعدش اورتون و استونم که نزد،امروزم که اینجوری شد.

علی ارشدی در 12/1/1391 | 21:57 گفت:

البته یه مشکل دیگه هم داریم آخرین باری که رابین بازی نکرد کی بود؟ بقیه بازیکنا چی؟ خسته میشن اینا مگه نه؟

خرید لازم داریم برای نیمکتمون اکثر نیمکت نشینامون بنجلن وقتی تعویض می کنیم تفاوتی ایجاد نمی کنن

یه آرسنالی در 12/1/1391 | 21:53 گفت:

واقعا بد بودیم کوئیز هم رویایی بازی کرد.

Vishka در 12/1/1391 | 21:43 گفت:

من بازی را ندیدم اما 7 بازی بردیم همیشه که نمیشه برد .من که بازی را نیدم اینجوری شد اگه میدیدم انرژی مثبت میدادم میبردیم .:دی
مصطفی خوش به حالت بازی را دیدی تازه اینقدرم قشنگ تحلیل کردی

محمد حسینی در 12/1/1391 | 21:39 گفت:

Qpr time sakhtiye too payin jadvalia
Bazish ba liver
Robin chera oft karde deha

hamed در 12/1/1391 | 21:10 گفت:

مما = ما

hamed در 12/1/1391 | 21:10 گفت:

مما که دیگه عادت کردیم آرسنال وقتی که باید امتیاز بگیره متاسفانه نمی گیره...

مجتبی هانری در 12/1/1391 | 21:04 گفت:

حیف شد!!نیاز داشتیم به این برد،چلسی هم که برد

abolfazl در 12/1/1391 | 21:03 گفت:

فقط ارسن ونگر کبیر.فدای سرت رییس.نوکرتممممممممممممم من

farhad bj در 12/1/1391 | 21:02 گفت:

kolan biro0ne kho0ne bad bazi mikonim

alireza 9 در 12/1/1391 | 20:59 گفت:

در هرحال من به ونگر اعتماد کامل دارم
البت با بدی ترکیب موافقم

مهران کاظمی در 12/1/1391 | 20:54 گفت:

آقا دانیال و ابوالفضل کسی ایراد نگرفت که، داریم باخت رو بررسی می کنیم، شما هم سخت میگیرینا، وقتی تیم 7 تا برد اونم تیمایی مثل آستون ویلا تاتنهام لیورپول اورتون ساندرلند و... رو می بره توقع هست که لااقل از منچستر ببازه و نوار پیروزی ها پاره بشه نه از QPR اونم با این بازی افتضاح، تعصب هیچ کس رو با یه شکست نمی سنجن

مصطفی کاظمی در 12/1/1391 | 20:51 گفت:

غرور یکی از دلایل کوچیکشه،
من فکر میکنم:
1)عقب نگه داشتن آرتتا ، هروقت این 4 تا با هم تو هستن،رمسی بیشتر به وسط میزنه و آرتتا عقبتر بازی میکنه.
2)پاسهای بیدقت توماس،مثل قبل سرحال نبود.
3)بازی خیلی بد رمسی دیگه حرفی واسه گفتن نذاشت.
4)رابین اعتماد به نفس بازیای قبل رو نداره.
5)سرعت کم بازیکنای وسط زمین،تو همه نبردای سر توپ میباختن.
6)اتفاقات،مثل سر خوردن ورما سر گل دوم.
7)ورما هم که دیگه کارشو تکمیل کرد.
8)گیبس اصلا تو حمله خوب نبود البته تو دفاع هم تعریفی نداشت.
9)از بین 11 تا بازیکن والکوت،سانیا،لوران،ژسنی از همه کمتر اشتباه کردن.
10)و در آخر اینکه سونگ بازم خودشو ثابت کرد و من فکر میکنم بهترین بازیکن آرسنال بود،سرعتش تو پاس دادن عالی بود،چند تا توپ خوبم گرفت،یه موقعیت صددرصد گل هم واسه رابین ساخت،راستی فکر کنم رابین میخواد رکورد بزنه،فعلا 3 تا.

abolfazl در 12/1/1391 | 20:45 گفت:

arsenal 4ever...
بلاخره بازیه حالا بعد این همه برد یه باخت که طوری نیست.تعصبتون کو؟
هفته دیگه3-1 میزنیم ال شاا...

دانیال در 12/1/1391 | 20:41 گفت:

آقا نمی دونم چرا بعد از یه باخت کلا جو سایت یهو عوض میشه آقا این همه بردیم یه دونه هم باخت، چی میشه مگه

خدا کنه فردا هم تاتنهام ببازه وضعمون آنچنان تغییر نکنه.

من همه بازیکن ها رو قبول دارم ، امروز روز آرسنال نبود باید قبول کنیم

حالا باید به هفته ی دیگه امیدوار باشیم که تو خونه خودمون السیتی رو نابود کنیم.

مهران کاظمی در 12/1/1391 | 20:41 گفت:

ترکیب بد بود ولی مسلماً موضوع همون غروره، البته این غرور مطمئناً رو کسی مثل ونگر که 62 سالشه و عمری تو فوتبال بوده و حساسیت الان فصل رو می دونه تأثیری نداره، بازیکنا گند بودن و حسابی تو باد بردهای قبل خوابیده بودن، ورمالن و ون پرسی که افتضاح بودن، اگه تیم 2004 بود به خاطر اینکه بازیکناش همه با تجربه بودن نمی باختن هیچ 6 تا هم به QPR می زدن

فرهاد در 12/1/1391 | 20:38 گفت:

این رمزی آشغال دست از سرمون بر نمی داره حالم ازش بهم می خوره عوضی

علی ارشدی در 12/1/1391 | 20:32 گفت:

نرکیب بدی چینده بود من همون اول که ترکیبو دیدم گفتم کارمون سخته

هر بار رمزی و روسیچکی با هم تو زمین بودن خراب کردیم