هیچ ناراحت نباشید...

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 186,979 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

هیچ ناراحت نباشید...

هیچ ناراحت نباشید...اصلا ناراحت نباشین که همه دارن میرن..........
شاید بگین رابین و والکات همه نیستند...........
ولی اگر بخواهیم واقع نگر باشیم چرا.....رابین والکات میتونند همه باشند....
این سیاست باشگاهه......
اصلا فکر نکنید سیاست باشگاه جوون گراییه......
اصلا اینطور نیست بلکه سیاست باشگاه فقط و فقط پول خرج نکردن هست.......
شاید بگین رابین برای پول نمیره..بله همینطوره ولی به خاطر این داره میره که مطمئنه که هیچ قهرمانی با این بازیکنان نخواهیم داشت....
مطمئنه که هیچ بازیکن بزرگی به آرسنال نمیاد.....
همچین با افتخار خبر قرارداد بستن لوکاس و ژیرو رو گذاشتن روی سایت انگار ککی رو خریدن....
مطمئن باشد مسئولان اصلا و اصلا تیم براشون اهمیت نداره این بازیکن هایی هم که میخرن فقط برای اینه که آرسنال حد اقل به جام باشگاه ها صعود کنه و صدای هواداران در نیاد...
اصلا ناراحت نباشید....
هر سال همینه.هرسال باید همین حسرت هارو بخوریم....
و هیچ راه حلی وجود نداره.
من این بلاگ رو فقط برای زدن حرفای دلم گذاشتم....
نتونستم خودم رو نگه دارم ببخشید...
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محمد على(اباى) در 16/4/1391 | 10:51 گفت:

کاش میتونستیم یه کارس کنیم

سعيد توپچي در 16/4/1391 | 01:22 گفت:

همه!!!
ونپرسي کي باشه که همه تيم خطابش کنيم! من اگه يه وقت زبونم لال ونگر بره مثل شما نااميد مي‌شم ون پرسي و والکات پشمم نمي‌تونن بزنن! Hossein Y جان يادت بيار که همين ونپرسي قدرنشناس چنتا از گلهاش رو پاسهاي تو عمق سانگ بود.

میلاد آرشام در 16/4/1391 | 00:22 گفت:

اونایی که میخوان گوشی ایفون و... و کنسول بازی و ... رو رایگان بدست بیارن اینو بخونن به جان پدر و مادرم واقعیه http://arsentus.blogsky.com/1391/04/16/post-507/

مهرداد در 15/4/1391 | 23:14 گفت:

هانری 4 فصل آقای گل شد فکر رفتنم نکرد حتی با پیشنهاد 70 ملیونی
حالا این یارو 1 فصل آقای گل شده توهم ورش داشته
در ضمن هانری از آرسنال نرفت سیاست باشگاه هلش داد بیرون
من که هیج دلخوری از تی تی ندارم

مهرداد در 15/4/1391 | 23:06 گفت:


فان پرسی ۱/۱۰ کینگ هانری هم نیست
یارو ۸ سال فلج رو نیمکت بوده ۱ فصل خوب شده
دم دروورده میخوام برم
برو ببینم جای دیگه ۱ گل اگه زدی یا هافبکی تغذیت کرد قبوله
تقصیر ونگر هست که ۴ ساله پیش باید میفرستادش تو لیگ ۲ هلند تا پر رو نشه
منم ۸ سال اگه تو آرسنال میبودم سال نهم ۸۰ تا گل میزدم نه ۳۷ تا
برو عیب نداره ژیرو و لوکاس و چمبرلین و آرتتا هستن
جالب اینجاست که میگه الگوی من برکمپ بوده
تو حق نداری اسم برکمپو بیاری
تو اگه ۱۰۰۰۰ تا گلم برا آرسنال بزنی ۱ سال بعد کسی تورو یادش نمییاد
تو شخصیت اسطوره شدنو نداری
برای بار 1000000 اسم هانری رو کنار ونپرسی نزارید

رضا توپچی در 15/4/1391 | 20:36 گفت:

برادر من سخت در اشتباهی اگه فکر میکنی رابین و والکات یعنی همه ی تیم...
من هم با h0n1 موافقم،جیرود و لوکاس خودشون در حدی هستن که نیاز به بزرگ نمایی نداشته باشن...
درضمن من به رئیس اعتماد کامل دارم و میدونم که بهترین تصمیم رو در رابطه با آرسنال میگیره...

میر حسین در 15/4/1391 | 19:43 گفت:

فقط به من بگو ون پرسی بجز این فصل کی خوب بود ؟؟؟ خدا خر رو شناخت بهش شاخ نداد .. اگه مثله هانری و برگکمپ بود چیکار میکرد ... شک ندارم جیرود و پودولسکی جوری جای ون پرسی رو پر میکنن که هیچکی نفهمه..
دوست عزیز کسی جیرود _ژیرو) و پولدی رو بزرگ نکرده ..یه نگاه به آمارشون بنداز همه چیز دستت میاد ...
شما رابین این فصل رو بذار کنار بعد بیا صحبت کنیم.... شما خیلی احساسی داری نظر میدی

رامتين كاوياني در 15/4/1391 | 18:18 گفت:

ترجمه شده اما دستور زبان نداره

رامتين كاوياني در 15/4/1391 | 18:16 گفت:

محمد این ترجمه صفحه
علیشر عثمانوف و گروه قرمز و سفید خود را به هیئت مدیره آرسنال پس از بمب قرارداد رابین ون پرسی ناشایستی است.

اوراق بهادار محدود، قرمز و سفید، Fronted را توسط فرهاد مشیری و عثمانوف، نگه داشتن حدود 30 درصد از سهام شرکت مادر توپچی ها، که موضوع اشغال در سال 2011 توسط آمریکا سرمایه دار خیلی مهم استن Kroenke بود.

در نامه ای سرگشاده، نگرانی بیش از "از دست دادن بازیکن خیمه درست ما" مطرح و RWS همچنین از هیئت مدیره در این نامه: "کجا هستند اقدامات حفاظتی برای اطمینان حاصل شود که این اتفاق نمی افتد دوباره و دوباره

رنگ های قرمز و سفید، که یک نماینده در هیئت مدیره را نداشته باشند، احساس آرسنال رئیس اجرایی ایوان Gazidis داده است تصور "تلخ رویارویی بین خود و سلسله مراتب وجود دارد.

در این نامه ادامه داد: "به نظر ما روشن است شما در حال تلاش برای منحرف کردن اذهان از توجه را از مسائل اساسی تر این باشگاه با آن مواجه است.

"این مدل مالی، عدم سرمایه گذاری و جهت استراتژیک آینده باشگاه هستند.

"در قلب این سیاست به اصطلاح خود را تامین مالی می باشد. تصمیم قبلی ارسال شده توسط هیئت مدیره به سرمایه گذاری ساختمان را در ورزشگاه امارات با بدهی های بلند مدت، به اعتقاد ما، قطعا در مورد خود منابع مالی بود."

رنگ های قرمز و سفید، که این نکته اشاره کرده اند "سرمایه گذاری حدود 200 میلیون پوند از پول نقد"، "چشم انداز" خود را برای آرسنال است.

در این نامه افزود: "ساده است باشگاه بدهی، مجانی، با قفسه سینه بزرگ جنگ به اندازه کافی برای خرید بازیکن با استعداد بالا که می تواند زمین در حال اجرا و ضربه که می تواند به سنت طولانی در این باشگاه به بازیکنان جوان و با استعداد وطنی مکمل است.

"با هم می تواند کمک به این باشگاه پیروزی در غنائم معتبرترین - به دلیل آن است که غنائم که دستاورد crowning برای همه در باشگاه است."

سرخ و سفید نامه خود را با آرزوی Kroenke "هر موفقیت" بسته است، اگر چه تاکید آنها "رزرو عمیق در مورد زنده ماندن از سیاست که توسط تیم مدیریت خود را دنبال و تحریم توسط هیئت مدیره".

در این نامه به این نتیجه رسید: "در نهایت و منعکس کننده تعهد بلند مدت خود را به باشگاه، ما به خرید سهام بیشتر در این باشگاه از هر کسی که میخواهد آنها را به ما فروش خود ادامه خواهد داد.

"همچنین به منظور رسمی درگیری طولانی مدت خود را با این باشگاه قرار داده و پایان دادن به هر گونه حدس و گمان بر موضع ما، ما، به عنوان صاحبان قرمز و سفید، با افتخار برگزاری خود را در این باشگاه به عنوان طولانی مدت حفظ سرمایه گذاری برای خود و اعضای خانواده ما به نفع نسل های آینده است.

"ما می خواهیم بهترین مطلق برای این باشگاه انجام خواهد داد و آنچه لازم است برای اطمینان از موفقیت این باشگاه که همه ما دوست دارم."

mohamad در 15/4/1391 | 18:11 گفت:

http://tribalfootball.com/articles/usmanov-group-slaughters-arsenal-board-after-van-persie-bombshell-3330531
این صفحه را یکی ترجمه کنه بذاره

رامتين كاوياني در 15/4/1391 | 18:00 گفت:

حسین یعنی منو تو از ونگرو مسئولای ارسنال دلمون بیشتر برای ارسنال میسوزه فکر نکنم
اگه طرف دار ارسنالی باید همه جوره قبولش داشته باشی
سیاست فعلی باشگاه اینه ممکنه بعدها تغییر کنه
من همین جوری قبولش دارم اگر از این شیوه بدمون میاد باید بخاطر ارسنال قبول کنیم اگه نه که میتونیم طرفدار چلسی رئال یا السیتی باشیم
مرسی

(Hooman sam (Dark metal در 15/4/1391 | 17:57 گفت:

با کلمه حسرتت موافقم شدید...

unlike unlike