توروخدا بس کنید دیگه

نویسنده: Hossein Y

وبلاگ من
نویسنده: Hossein Y
هر کار میکنم عوض نمیشه!!!!
کل بازدید: 216,236 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

توروخدا بس کنید دیگه

توروخدا بس کنید دیگه


آخه این چه وعضیه؟؟؟
شماها چرا انقدر جوگیر هستید؟؟؟
اگر قرار باشه هر سال  که  ستاره ها از آرسنال جدا میشن شما ها همه بلافاصله از اون متنفر بشید و بهش بگین پول پرست و بهش دری وری بگین که نمیشه
فصل پیش نصری و سسک و حالا رابین؟؟؟؟؟
خوب این بنده خدا ها هم کلی برای آرسنال زحمت کشیدن و حالا دلشون خواسته برن...
درسته نباید دلشون میخواست برن اما بالاخره....
مثلا اگه همین رابین فصل پیش نبود خیلی آسیب میدید تیممون و عمرا تو جایگاه سوم نبودیم.......
خوب هر چقدر هم برای پول رفته باشن و نامرد باشن بالا خره برای آرسنال زحمت کشیدن.....
حالا هی به همشون فحش بدین و دری وری بگین و بگید ازشون بدم میا و متنفرم و ....
درسته ما هممون از رفتن این ستاره ها ناراحت هستیم اما خیلی هامون اینجوری بد دربارشون حرف نمیزنیم...
درسته که خیلی هاشون تو آرسنال بزرگ شدند و خوب شدن اما
هرچقد هرچقدر هم نامرد باشن بالاخره زحمت کشیدند...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مهرداد در 23/4/1391 | 21:26 گفت:

اون دسته از هوادارایی که به خاطر جام طرف تیمی میرن و با نتیجه نگرفتن
پشت تیم رو خالی میکنن اگه نباشن بهتره
چه ارزشی داره که تعداد طرفدارای یه تیم زیاد باشه ولی درکشون از فوتبال صفر
میدونم شما آرسنالو دوست دارید ولی از بعضی تصمیم ها که نتیجش تو کوتاه مدت معلوم نمیشه
ناراضی هستی ولی یادت نره اون تیم بدون شکست آرسنال که همه ی ما به خوبی یادمون هست
در اوایل مثل تیم فعلی بود که با جا افتادن بازیکناش شد اون آرسنال
الانم اگه چنتا باریکنی که منو شما اسمشونو میدونیمو دوباره نمیگم از تیم نرفته بودن
تیم اول لیگ الان ما بودیم ولی به خاطر قدر نشناسی چنتا بازیکن به این روز افتادیم
ولی مطمئن باش تیم آرسنال رو به پیشرفته نه زوال
اینو 100% بهت قول میدم
تیمی که با یه سری بازیکن به قول شما درجه 2 و اون همه مصدوم تو لیگ انگلیس
یعنی بهترین لیگ فوتبال حرفه ای سوم میشه این چندتا نکته داره
1-تیم نیاز به تغییرات اساسی نداره فقط کافیه جووناش جا بیوفتن و یه کم با بازیکنای جدید تقویت بشه (که شده و میشه)
2-مربی این تیم واقعآ کارشو بلده
3-این تیم بدون شک آینده داره

? در 23/4/1391 | 20:06 گفت:

میشه بپرسم تیمایی مثل "لیدز" یا "ختافه" تو ایران و کلا دنیا چقدر طرفدار دارن؟ هواداراشون از لحاظ تعداد اصلا به حساب میان(در قیاس با تیمای بزرگ)؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دلیل این تفاوت چیه؟
از همه عذرخواهی میکنم. دوست نداشتم همچین مثالی بزنم. ولی میخواستم بگم که برای یک تیم افتخارات و کسب جام از اصلی ترین عوامل جذب هواداره. نباید از روی تعصب حرف زد.

مهرداد در 23/4/1391 | 15:45 گفت:

من نمیدونم حرف حسابتون چیه shahrdaad و بقیه
من و خیلی های دیگه طرفدار آرسنال نشدیم به خاطر گذشته ی درخشان
طرفدار آرسنال نشدیم چون بازیکناش ستاره بودن
طرفدار آرسنال نشدیم به خاطر اول شدن یا گرفتن جام
ما طرفدار آرسنال هستیم و میمونیم به خاطر سبک بازیش
به خاطر فرقش با تیم های مصرف کننده
به خاطر اصولی که بهش پایبنده
اگه 60 سال دیگه جامی نبره
اگه بره دسته 3
اگه هر اتفاق دیگه ای بیوفته طرفدارش میمونیم چون آرسنالی هستیم
فکر میکنی چرا ما از تیم هایی مثل رئال بارسا من سیتی بدمون میاد
به خاطر اینکه اونا جام میگیرنو ما زورمون میگیره دشمنشون میشیم ؟
من قصد توهین ندارم ولی لهن حرف زدنت مثل یه توپچی نیست
بیشتر مثل طرفدارای من سیتی هست که شخصیت تیم رو
به یه عرب میفروشن برا گرفتن جام یا خرید چندتا ستاره
یعنی واقعآ آرزوت اینه که بشیم مثل چلسی یا من سیتی ؟
در ضمن اسم فابرگاس رو کنار نصری مثال نزنید
خونه ی فابرگاس بارسا بود اینو همه میدونن
قرضی اینجا بود نه مثل ون پرسی
یادت می یاد وقتی هانری 4 سال آقای گل شد از بارسا و رئال پیشنهاد 65 ملیونی داشت
یادت مییاد پیشنهاد اونارو نادیده گرفت و قرارداد بلند مدت با یک دهم اون پول با آرسنال بست
یادت مییاد وقتی میخواست از آرسنال بره گفت برا اینکه ونگر بمونه من میرم
در ضمن لازمه ی استوره شدن شخصیت هست
فکر میکنی اگه ونپرسی تو آرسنال بمونه و بهترین نتایجو بگیره
مجسمشو میسازن میزارن بقل هانری ؟
میزارن بقل تونی آدامز ؟

? در 23/4/1391 | 14:29 گفت:

حالا هی بیاید آرسنالو با "لیورپول و تاتنهام و والنسیا و رم.." مقایسه کنید. بابا ما باید اونقدر بزرگ باشیم که واسمون افت باشه که اسم "آرسنال" رو کنار این تیما بیاریم.......

? در 23/4/1391 | 14:25 گفت:

وقتی میگم سطحمون اومده پایین همینه. سطح توقعاتمون خیلی پایین اومده. به سوم شدن و حضور مستمر تو چمپیونزلیگ میبالیم.
بابا به اینا نمیگن افتخار. افتخار و اعتبار یعنی بردن جام. 10سال دیگه همه میگن چلسی 2012 قهرمان اروپا شد. دیگه نمیگن چجور قهرمان شد.اگه همینطور پیش بره 10 سال دیگه خواهید طرفدار آرسنال بیشتره یا تیمایی مثل چلسی و منسچسترسیتی.
اگه الان آرسنال این همه طرفدار متعصب داره واسه گذشته درخشانشه. بچه هایی که الان کم کم بزرگ میشن و توجهشون به فوتبال جلب میشه واقعا آرسنال براشون از بارسا یا رئال یا من سیتی جذاب تر خواهد بود؟؟؟!!!!
من میگم چرا آرسنال نباید تو سطح اول اروپا بدرخشه. چرا نباید هر سال حداقل 1 جام بگیریم. حالا نه مثل بارسا ولی چرا نباید بتونیم باهشون مقایسه شیم؟ قصه وقتی بیشتر عذاب آور میشه که آرسنال پتانسیل این کارو داره ولی دست مدیرایه پست افتاده.
من که دیگه خسته شدم از بس گفتم.آخرش که چی؟!! منو شما با هم بحث میکنیم بدون اینکه صدامونو کسی بشنوه.......!!!
و این درد آوره. بسه دیگه من یکی خسته شدم. دلم آرامش میخوااااااااد....................

علی شهروز در 23/4/1391 | 12:03 گفت:

دوستان .. عزیزان .. یه چیز مهمی که ما داریم و لیورپول نداره .. ثبات توی سطح اول اروپاست .. همیشه به چمپیونزلیگ رفتیم .. همیشه از گروهمون صعود کردیم .. همیشه آدم حساب میشیم .. توی این 7-8 سال امثال پورتسموث و بیرمنگام هم جام گرفتن ولی تهش چی شد؟؟! اینکه سطح باشگاه بالا حفظ بشه خیلی بهتر از بردن میکی موس کاپ هست ...

رضا توپچی در 23/4/1391 | 11:39 گفت:

@حمید:
1-اون تیمی که میگی مدعی قهرمانی بود و رئیس به اون درجه رسانده بود اینطور نبود که با آمدن رئیس تیم ضغیف بشه
2-حضور مستمر در اروپا نشان میده که تیم هنوز هم تبدیل به یک تیم درجه 2 نشده،مثل لیورپول و تاتنهام و والنسیا و رم..
3-ما توی لیگی سوم شدیم که تیم قهرمانش به منبع پایان ناپذیر ثروت وصله و تیم دومش یونایتده که نیاز به تعریف نداره،درضمن پشت سر ما تاتنهام،نیوکاسل،لیورپول و چلسی(قهرمان اروپا) قرار گرفتن که هرکدومشون در هر تورنمنتی یه پا مدعیه قهرمانی هستن
4-در ضمن روز های بد برای همه ی تیم ها وجود داره و نباید باهاش اینجور برخورد کرد

soroosh در 23/4/1391 | 10:51 گفت:

حمید این جوری جواب رو داده که پیشنهاد سرمربیگری آلمان، فرانسه، انگلیس و برزیل رو رد کرده !
پیشنهاد رئال رو رد کرده !
من خودم همیشه به ونگر گیر میدم ولی تو این زمینه نه !
تنها فردی هست که به باشگاه وفادار مونده. همین مورینیو رو ببین. نا دید چلسی داره اوضاش غاراش میش میشه گذاشت رفت

حمید در 23/4/1391 | 01:29 گفت:

این که باشگاه تبدیل شده به یه تیم درجه 2رو به شدت باهاش موافقم.اینکه دوستان میگن ونگر جواب هوادارها رو داده میشه بگید چه جوری؟؟؟با 7سال بی جامی؟؟؟با تیمی که قبلا مدعی قهرمانی بود ولی حالا میاد سنگین ترین شکست تاریخ باشگاهو رقم میزنه؟؟با تیمی که سوم شدنو رفتن به جام باشگاه ها واسش هدفه نه قهرمانی در اون؟شما لیورپولو نگاه کنین!!صرف ظر از جرارد ان تیم تا حالا تو این 5-6 فصل چند بار بازیکنا و ترکیبشو عوض کرده باشه خوبه؟؟3بار؟4بار؟چند بار مربی عوض کرده باشه خوبه؟؟ولی امسال با همین تیم به ظاهر داغونشون یه جام گرفتند.خودم ونگرو قبول دارم ولی واقعا حق رو درنظر بگیرید!

رضا توپچی در 22/4/1391 | 23:08 گفت:

@علی شهروز و soroosh:آیا میدانید هرچی و میخوام بنویسم شما دوتا زودتر مینویسین و من درکمال راحتی فقط میگم موافقم و از این بابت بسیار خوشحالم

علی شهروز در 22/4/1391 | 22:57 گفت:

من الان کامنتای سروش رو خوندم دیدم خیلی حرفا و حتی مثالامون مشترک هست ... ساری سروش جان !!

علی شهروز در 22/4/1391 | 22:51 گفت:

شهرداد .. من در مورد بقیه نمیتونم بگم ولی خودم واسه این از دست آرویپی ناراحتم که این آدم باید خیلی بیشتر جواب اعتمادهایی که توی باشگاه بهش شد رو میداد .. توی فصل 07-08 که هنوز نتونسته بود یه فصل بدون مصدومیت جدی توی آرسنال رو بگذرونه ، رسانه های انگلیسی شدیدا زیر منگنه گذاشتنش ولی ونگر و طرفدارا شدیدا ازش حمایت کردن .. موقعی که ازش داشتیم نا امید میشدیم که اصن قرار نیست یه فصل سالم و کامل و بگذرونه آرسن پشتش دراومد ..
و اینکه شاید حق یه باشگاه و یه مربی که یه بازیکن رو از یه جوون عادی و با استعداد توی فاینورد تبدیل به یکی از بهترین فوروارد های دنیا میکنه بیشتر از فقط یه فصل و نیم بازی خوب باشه ..
در ضمن، امسال آرسنال خیلی تلاش کرد واسه نگه داشتن رابین .. گرفتن پولدی و ژیرو اونم قبل از شروع تمرینا یعنی باشگاه سیاست هاش رو تا حد خوبی تغییر داده بود ..
منم الانن اصلا از رابین متنفر نیستم .. ولی به جرارد .. دل پیرو .. ندود .. پیرلو .. ده روسی .. نگاه کن ... اینا هم باشگاهشون سالهای خیلی بدی داشته .. خیلی بدتر از الان آرسنال که اصلا بحرانی نیست، ولی از تیمشون نرفتن
حق آرسنال و طرفدارش حداقل وفاداری از رابین بود .. بعد از 1.5 سال خوب بازی کردن بذاری و بری اصلا وفاداری نیست .. باید بیشتر صبر میکرد همونجوری که توی 6 سال مصدومیت های پشت سر همش باشگاه بهش اعتماد کرد ...

soroosh در 22/4/1391 | 22:44 گفت:

من همه حرفامو زدم اگه فک می کنی منطقی نیس حرفی دیگه واسه گفتن ندارم

? در 22/4/1391 | 22:20 گفت:

من از کسایی که دارن به رابین توهین میکنن با صدای بلللللللللللللللللللللللللللللللللللند مپرسم که واقعا چی پیش خودتون فکر کردید؟؟ چه توقعی دارید؟ بازیکنی که داره بهترین روزاشو سپری میکنه تو آرسنال بمونه؟ تو تیمی که یه کودکستان فوتباله؟ تو یه تیم درجه 2؟! تو تیمی که هدفش سوم شدنه نه قهرمانی. خدا وکیل خودتونو یه لحظه یه بازیکن حرفه ای!!!! فوتبال فرض کنید. کسی که تمام زندگیش یعنی فوتبال. و یه بازیکن فوتبال هدفش چیه؟ درخشش. شهرت و رسیدن به افتخارات بزرگ.نه موندنو درجا زدن.
متاسفم که اینو میگم ولی آرسنال دیگه جای بازیکنای بزرگ نیست.یه مدرسه شده واسه ساخت بازیکن و فروشش به تیمای دیگه.
یه سیاسته پول سازیه برا سران باشگاه و منو شماییم که از سر عشقی که به آرسنال داریم دق میخوریمو عذاب میکشیم.
دیروز آدبایور و نصری و فابرگاس. امروز رابین و لابد فردا ویلشر و چمبرلین از چشممون میفتن و لقب خائن و پول پرست میگیرن.
نه دوستان.نباید احساسی برخورد کنید.این یه حقیقت تلخه.
من یکی که دیگه خسته شدم.به چی دلخوش باشم؟ به N سال بی جامی!! یا به کوچیک شدن هر روزمون؟
کاش میشد که بیخیال آرسنال شم و برم طرفدار یه تیم دیگه شم!!!!!!!!!!!!!!!!!!! مچستر سیتی یا بارسا یا رئال!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی چه میشه کرد که عاشششششششششششششششق آرسنالم و تا ابد عاشقش میمونم.
میدونید تنها امید و دلخوشیم چیه؟ اینکه سران باشگاه هم سن خدا هستن و یکی دو سال دیگه گورشونو از دنیا کم میکنن!
حالا بازم میگید رابین خائنه؟
هرکی با حرفام مخالفه بگه. البته خواهشن منطقی حرف بزنه.
و اونایی هم موافقن دستا بالا....................
همین

علی شهروز در 22/4/1391 | 20:50 گفت:

آره .. شاید رفتنشون کار درستی نبود ولی دیگه ما هم زیادی شلوغش میکنیم .. البته نصری و آدبایور حقشونه

parsa در 22/4/1391 | 18:36 گفت:

سروش جان کرگر کسی نمیخره که بره
با حرفات موافقم

soroosh در 22/4/1391 | 15:08 گفت:

متن خوبی بود رضا
ونگر تنها فرد متعصب به آرسنال هست
پیشنهاد مربی گری فرانسه، آلمان و حالا هم برزیل رو رد کرد
رئال خودش رو جر داد ولی نرفت رئال
هی داد و بیداد

hamid saadi در 22/4/1391 | 14:57 گفت:

من کلا با توهین مخالف.چه خودی چه رغیب
بارها شده دیدم به بازیکنهای خودی توهین شده. در صورتی که حتی نباید به دشمنها هم توهین کرد.

رضا توپچی در 22/4/1391 | 14:53 گفت:

بچه ها حتما" این مطلبو بخونید خیلی جالبه...
http://www.gunnerstrust.com/fa/news-7223.html
به نظر من حرف دل خیلی از هوتدارانو گفته...

رضا توپچی در 22/4/1391 | 14:52 گفت:

کلا" با سروش موافقم...

masoud mahmudpur در 22/4/1391 | 14:14 گفت:

دیگه منطقی تر از این نمیشه حرف زد

مهرداد در 22/4/1391 | 13:38 گفت:

آره راست میگه زحمت کشیدن
ولی 7 سال رو نیمکت با کادر پزشکی زحمت کشیدنو پولم گرفتن
بابا این ونپرسی خیلی زحمت کشه
دیگه نبینم کسی بهش بد بگه ها
ولی از اون بگذریم امثال ونپرسی که دم از برکمپ میزنن و نصری از آب در میان زیادن
اینا میانو از اعتماد ونگر سواستفاده میکنن
تنها کسی که همیشه با همه رو راست بوده و جواب اعتماد هوادارارو داده ونگر بوده
حالا ون پرسی که میاد میگه نظراتم با ونگر هماهنگ نیست این جاش عجیبه
که آخه مگه تو حق نظر دادن داری ؟
تو پشم ونگرم نیستی که در باره ی عملکردش نظر بدی

حاکم 26 در 22/4/1391 | 13:27 گفت:

دادا . ما تماشاگرا وظیفمون فحاشی به انسان های بی شرفه . اون مدیرا و مربیا و بازیکنان هستند که فقط باید ناراحت بشند و به خاطر زحماتشون باید ازشون تشکر کنند که میکنند .

soroosh در 22/4/1391 | 13:13 گفت:

جو گیر نیستم اصلا و به هیچ وجه !!!!!!!!!!!!!!
دلیلش هم اینه که وقتی هانری رفت، تو تیم هم رابین بود هم آدبایور و هر کدوم خیلی خوب داشتن بازی می کردن و تا حدی جای هانری رو پر کرده بودن. حتی فصل آخری که هانری بود، با تقریب خوبی کل فصل مصدوم بود و جورش رو آدبایور کشید پس فروختنش توجیه پذیر بود
ولی رابین اصلا توجیه نداره !!! هیچ مهاجمی تو تیم نیس که خودش رو ثابت کرده باشه تو لیگ. دقیقا وضعیتی که با رفتن فابرگاس پیش امومد.
هر چند من فابرگاس رو به عنوان خائن به شکلی که بقیه بودن نمی دونم، هرچند مصاحبه هاش خیلی رو اعصابمه
" آقای شیشه ای " آرسنال برو ... تو خواهی شکست ولی آرسنال بدون تو ادامه میده

soroosh در 22/4/1391 | 13:08 گفت:

جو گیر نیستم اصلا و به هیچ وجه !!!!!!!!!!!!!!
دلیلش هم اینه که وقتی هانری رفت، تو تیم هم رابین بود هم آدبایور و هر کدوم خیلی خوب داشتن بازی می کردن و تا حدی جای هانری رو پر کرده بودن. حتی فصل آخری که هانری بود، با تقریب خوبی کل فصل مصدوم بود و جورش رو آدبایور کشید پس فروختنش توجیه پذیر بود
ولی رابین اصلا توجیه نداره !!! هیچ مهاجمی تو تیم نیس که خودش رو ثابت کرده باشه تو لیگ. دقیقا وضعیتی که با رفتن فابرگاس پیش امومد.
هر چند من فابرگاس رو به عنوان خائن به شکلی که بقیه بودن نمی دونم، هرچند مصاحبه هاش خیلی رو اعصابمه

soroosh در 22/4/1391 | 12:51 گفت:

آها یه چیزه دیگه
جان فرانکو زولا کم بازیکنی بود ؟؟؟؟ مطمئنم بزرگ تر از رابین هست ولی موند تو چلسی که هیچی نمیشد
یا حتی دروگبا
من حرفم اینه : درد آرسنال چیه که انقدر نمک نشناس تو تیمش هست!!! کل تیم به خاطر اشتباه های مسخره آدبایور ( تو فینال جام حذفی که مثه ابله ها اخراج شد)، بنتنر ( تو لیگ قهرمانان که جلو گل فابرگاس رو گرفت)، نصری ( که کلا 6 ماه واسه آرسنال مثه آدم بازی کرد)، کلیچی (که احمق و غیر قابل اعتماد تو دفاع بود)، هلب ( که با اومدنش لیونبرگ بدبخت رو پرت کردیم بیرون، در حالی که هنوز خوب بازی می کرد) به فنا دادیم که این آقایون پیشرفت کنن و با قیمت بیش از 20 میلیون بفروشیم اشون !!! فقط به فکر سود هستن نه هوادار بدبخت

حامد مبينى در 22/4/1391 | 12:46 گفت:

7 سال تو مصدومیت رئیس ازش حمایت کرد ولی حالا 1 سال زحمت کشید دمش گرم مارا رسوند به سومی ( البته با پاس های فوق العاده ی عمو سانگ ) حالا که از 2جا پیشنهاد داره خودشا زده به کوچه علی چپ و انگار نه انگار اون 7 سال....

soroosh در 22/4/1391 | 12:43 گفت:

رابین زحمتی که واسه آرسنال کشیده در برابر زحمتی که آرسنال واسش کشیده هیچه !!!!!
هنوز خیلی از هوادارای من یونایتد رونی رو نبخشیدن. اینم جو گیریه ؟؟؟؟؟؟؟
و اما درباره رابین
اگه بمونه واسه من اسطوره هست. حتی اگه کل فصل بعد رو به خاطر مصدومیت از دست بده ولی اگه بره نمی تونم ببخشمش
***********************************************
ببین عزیزه من
یه نیگا به توتی و دروسی بنداز
یه نیگا به دلپیرو و بوفون
یه نیگا به جرارد و کرگر
ما اصلا بازیکنی این جوری داشتیم تو تیم ؟؟؟؟؟ (البته منظورم چند سال اخیره)
من اگه رابین بره میرم همه پیج هایی که لایک کردمو بر می گردونم و به جاش پیج من از فن پرسی متنفرم رو لایک می کنم
***********************************************
همین الان هزینه ای که ما داریم واسه آرسنال میدیم نشون دهنده غیرتمون به آرسنال هست
پول که واسمون نداره هیچ کلی هم از جیب میدیم
من لااقل توقع دارم بازیکن هامون بفهمن درد ما چیه نه اینکه بزارن برن از آرسنال و بعدش هی مصاحبه کنن و زر بزنن

حامد مبينى در 22/4/1391 | 12:42 گفت:

آره بره مثل سمیر از اول بگه واسه پول...بره مثل سسک از اول بگه عشقم بارسا سات از بچگی.....بره.....ولی نیاد بگه میخوام مثل دنیس افسانه ای باشم...اگه میخواد بره اینقد بازی در نیاره سر ما....من که از اول به عنوان یه بازیکن خوب بهش نگاه کردم و میکنم نه اسطوره...8 سال فقط 1 سال درخشش اصلا" ادا کردن دین به آرسنال و رئیس نیست....بره خوش اومده...پولدی و ژیرو میترکونن...بره هر جا ببینم کجا میتونه مثل آرسنال بدرخشه...کجا اینقد تغذیش میکننن...بلای تیم ملی سرش میاد که امسال اومد...

آرمان امیراحمدی در 22/4/1391 | 12:41 گفت:

موافقم اما تا ادب رعایت بشه نمیشه حرف کسی رو حذف کرد