فهرست بهترین تیمهای دنیا در ماه نوامبر

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 369,957 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فهرست بهترین تیمهای دنیا در ماه نوامبر

آرسنال کو پ؟


به انتخاب فدراسيون بين المللي تاريخ و آمار،رئال مادريد با کسب 40 امتياز يعني حداکثر امتياز ممکن به عنوان برترين تيم دنيا درماه نوامبر شناخته شد.


رئال مادرید از سوی فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار فوتبال به عنوان برترین تیم ماه نوامبر در دنیا شناخته شد.
این درحالی است که بارسلونابا فاصله فراوانی نسبت به سایر تیمها در رده دوم است و اقتدار دو تیم اسپانیایی با فاصله فراوانی نسبت به سایرین مشخص است. ولس سارزفیلد آرژانتین در رده سوم است و منچستریونایتد در رده چهارم قرار دارد.
بارسلونا تا به امروز سی و نه بار در صدر رده بندی برترین تیمهای دنیا به انتخاب فدراسیون بین المللی تاریخ و آمار قرار گرفته است.
تیم ژوزه مورینیو درماه اکتبر هم برترین تیم ماه دنیا لقب گرفته بود. آنها با کسب پیروزی در تمام دیدارهایشان در ماه نوامبر و کسب هر 40 امتیاز ممکن درصدر قرار گرفتند. از زمان روی کار آمدن ژوزه مورینیو در رئال مادرید، رئال چهار بار به عنوان بهترین تیم ماه انتخاب شده و در طول این مدت پورتو و بارسلونا، هر کدام برای دوبار به عنوان برترین تیم دنیا در یک ماه برگزیده شده اند.
در لیست 100 تیم برتر ماه نوامبر، تیمهایی از 39 کشور قرار دارند که 68 تای آنها عضو یوفا هستند ،21 تا به قاره آمریکای جنوبی تعلق دارند؛ 5تیم از کنفدراسیون فوتبال آسیا هستند و 4 تیم از کنفدراسیون فوتبال آفریقا، 2باشگاه از کونکاکاف نیز دراین لیست دیده می شوند و قاره استرالیا نماینده ای در جمع 100 تیم برتر ماه نوامبر ندارد. 8 باشگاه از انگلیس، 7 باشگاه از اسپانیا، 6 باشگاه از برزیل، 6باشگاه از ایتالیا و 5 باشگاه از فرانسه و 5تیم از آلمان و کشورهای پرتغال، آرژانتین، هلند و روسیه هریک با 4 نماینده در این لیست خودنمایی می کنند.
لیست برترین تیمهای دنیا درماه نوامبر بدین ترتیب است:
1- رئال مادرید (332 امتیاز)
2-بارسلونا (316 امتیاز)
3 – ولس سارزفیلد (279 امتیاز)
4- منچستریونایتد (267 امتیاز)
5- پورتو (256 امتیاز)
6- منچسترسیتی (245 امتیاز)
7- بایرن مونیخ (239 امتیاز)
8- اینتر (232 امتیاز)
9- شالکه (231 امتیاز)
10- سانتوس (226 امتیاز)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 12:30 گفت:

بچه ها میشه 1پست پ ن پ فوتبالی گذاشت تو سایت؟ کسی ایراد نمیگیره؟

HAMED toopchi در 11/9/1390 | 11:40 گفت:

كي گفت به اين ملعون + بدي؟ من كلي جون كندم تا اين بشه -40 حالا شما بيا مثبت بده به اين. اصلا يكي از هزار دليلي كه من از اين متنفرم يكيش همين سندروس گور به گور شده هست. كسي بازي 2007-2006 با چلسي يادش هست؟ الانم كه يه مدافع سويسي ديگه!!!! انگار هميشه يه اسكلي بايد باشه تا ما رو دق بده! اين سويسيا برن پنير بسازن، چكارشون به مدافع!

محمد اصغری در 11/9/1390 | 10:23 گفت:

خاک بر سرشون با این رتبه بندی شون

aso در 11/9/1390 | 09:39 گفت:

... به این ریده بندیشون!
آرسنال پاینتر از اینتره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

حمید فرازی در 11/9/1390 | 09:12 گفت:

یعنی آرسنال بهتر از شالکه سانتوس ولس سازفیلد پورتو و اینتر نیست؟

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 01:50 گفت:

آره قدرتش فوق العادست منم دوستش دارم

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 01:15 گفت:

تمام نکاتش درسته علی جان;-) نمیدونم چرا ولی ژورو رو دوس دارم

ali در 11/9/1390 | 01:08 گفت:

میگم این چیه نوشت برا جورو ، همین جورو خودمون رو میگه یا منظورش کس دیگست!!!!!

20 . Johan Djourou
یوهان به آرامی و بدون سر و صدا مراحل پیشرفت در باشگاه را طی کرده و هم اکنون می خواهد جا پای کولو توره بگذارد و به ترکیب یازده نفره آرسنال برسد.
از ویژگی های یوهان می توان به بازی با پای مطمئن،توانایی بالا در نبرد های تن به تن و سرعت و قابلیت های او در قلب دفاع اشاره کرد.
قابلیت های او زمانی آشکار شد که از سایه هموطن سوئیسی خود،فیلیپ سندروس در فصل 2009-2008 خارج شد و در بازی هایی از لیگ برتر و اروپا به میدان رفت.
وی همچنین مدتی را هم بطور قرضی برای بیرمنگهام بازی کرد.مصدومیت های پیاپی تا حدودی جلوی پیشرفت سریع او را گرفتند،بطوریکه او فصل 2010-2009 به خاطر مصدومیت از دست داد.
.
.
.

بعد ما باید با استفاده از این تفاسیر و تعریف ها به ایشون امتیاز بدیم.امتیاز کنونی 38-
مگه حامد نیستش که اینطور نوشتن؟!!؟بابا این رو پاک کنید اگه حامد دیدش یه کاری میده دست خودش.
نه حالا جدا از شوخی این ویژگی ها و معرفی جورو به هوادارا بود ، من که به شخص با خوندن این متن بهش یه مثبت دادم.
فکر کنم منظورش یکی دیگه بود!!! امکان نداره جورو اینقدر خوب بوده باشه و الان اینطور شده باشه!!!

رضاشاماخ چوک بندر در 11/9/1390 | 00:58 گفت:

قربونت سیدجان منم بایدبخوابم تاصبح برم مغازه لعنتی

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 00:54 گفت:

آها.آخه از آرمان بیشتر گیر میدی،خیلی سنگشو به سینه میزنی.مشکوکم بهت بدجور! من که میدونم تو خودشی ماه پشت ابر!

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:46 گفت:

فقط نگقتی چرا اون سوالو پرسیدی

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:45 گفت:

برو بخواب شب خوشت

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 00:33 گفت:

جدیداشو صبح میدم رو سایت داداش.الآن میخوابم واسه نماز صبح و بازی والیبال پا میشم.واسه همتونم دعا کردم،کل بچه های کانون

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:32 گفت:

نه بابا خدا نکنه آرمان همچه فامیل داغونی مثل من داشته باشه :)) چطور مگه؟

رضا کاظمی در 11/9/1390 | 00:32 گفت:

آرسنال خودم چندمه؟؟؟؟؟؟از نظر ما آرسنال اوله!!

سید امین هاشمی در 11/9/1390 | 00:31 گفت:

برو دیوونه.جون علی از صبح حسینیه بودم. علی 1سوالی دارم؟ تو با آرمان مدیر سایت فامیلی؟ یا اصلا خودشی ولی نام کاربریت اینه؟؟

علی ارشدی در 11/9/1390 | 00:28 گفت:

تکراریه! نکنه این وقت شبم داری از سر کلاس مینویسی؟ :))