پیش بازی.آرسنال-المپیاکوس

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,709 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پیش بازی.آرسنال-المپیاکوس

دیدار امشب


المپیاکوس آریل ایباگازا، بازی‌ساز آرژانتینی خود را برای این دیدار مهم در اختیار ندارد. این بازیکن سابق مایورکا در اوایل نوامبر دچار مصدومیت ران شد و در کنار لیوبومیر فیسا و دیوید فاستر جزو غایبان تیم یونانی خواهد بود.

المپیاکوس هرچند با سیستم 1-5-4 توانست برد شگفت‌انگیزی مقابل مارسی به دست بیاورد، اما این بار از آرایش 2-4-4 برای بازی با آرسنال استفاده خواهد کرد و رفیق زهیر جبور و مارکو پانته‌لیچ به احتمال فراوان در خط حمله قرار خواهند گرفت. این دو نفر در دیدار این هفته لیگ یونان مقابل پانایتولیکوس گل‌زنی کردند.

آرسن ونگر که تیمش اول شدن خود را در گروه مسجل کرده، به دنبال بازی دادن به چند بازیکن است که چندان به آنها بازی نرسیده. فرانسیس کوکلان احتمالا به جای الکس سونگ هافبک دفاعی تیم خواهد بود و مروانه شماخ هم احتمالا جای روبین فان‌پرسی را به عنوان مهاجم اصلی آرسنال می‌گیرد.

یک یا دو توپچی ممکن است در این بازی به میادین برگردند. توماس روسیچکی مقابل وست بروم آسیب دید و حالا که به شرایط خوبی رسیده احتمالا در این دیدار بازی خواهد کرد، در حالی که آبو دیابی می‌تواند پس از آن که دیدار مقابل ویگان را از دست داد در این بازی به میدان برود.
آیا مي‌دانستید؟

المپیاکوس از 9 بازی خانگی مقابل رقبای انگلیسی تنها در 3 بازی برنده شده، از جمله یک بار مقابل لیورپول در لیگ قهرمانان 05-2004، و یک بار هم در سال 1972 در جام یوفا تاتنهام را برده است.
تیم یونانی می‌خواهد برای سومین بار پیاپی به مرحله حذفی لیگ قهرمانان برسد، هرچند که آنها به لطف بروسیا دورتموند مقابل مارسی نیاز خواهند داشت.
آرسنال از شش سفر قبلی خود به یونان تنها در دو دیدار پیروز شده، که هر دو مقابل پاناتینایکوس بوده است.
هرچند سرنوشت حریف مشخص نیست، اما آرسنالی‌ها به عنوان فاتح گروه پا به مرحله حذفی می‌گذارند. این هشتمین بار در 12 فصل گذشته است که آنها صدرنشین گروه خود می‌شوند.
روبین فان‌پرسی در 24 بازی گذشته خود برای آرسنال و تیم ملی هلند 22 گل زده و رکورد خود را در لیگ برتر به 32 گل در 31 بازی پیاپی رسانده است.
آرسنال در 28 سپتامبر در دیدار رفت دو بر یک پیروز شد و الکس اوکسلاد چمبرلن در اولین بازی‌اش در لیگ قهرمانان در ورزشگاه امارات گل‌زنی کرد.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 22:42 گفت:

رضا جان منم خیلی شاماخو دوس دارم.پارسالم اول فصل عالی بود ولی متاسفانه.. امیدوارم تو آرسنال بمونه و دوباره به اوج برگرده

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 22:10 گفت:

ما كه اول شديم و نتيجه بازي زياد واسمون مهم نيست ولي اميدوارم همه بازيكنا و بخصوص شاماخ عالي كار كنن . چون واقعا به يه نيمكت قوي نياز داريم. اين بهترين فرصت واسه اين بازيكناست كه خودشون رو نشون بدن بخصوص آرشاوين

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 22:02 گفت:

ببخشید.محوطه

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 22:01 گفت:

وای آقاسیدوآقاایمان اگه گل شاماخ تومقدماتی جام جهانی دیده بودی عاشقش میشدی ازپشت محبطه جریمه که همه شوت میزنن ولی شاماخ باسرگل زدقشنگترین گلی بودکه دیدم.مدل موهام شبیه شاماخ کردم امشبم کولاک میکنه

علی ارشدی در 15/9/1390 | 21:57 گفت:

در مورد کپی پیست منم موافقم
اگر هم کپی میکنید لا اقل تهش دو سه خطم خودتون اضافه کنید مثلا تحلیلی نظری که فقط یک مطلب کپی پیست شده نباشه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:47 گفت:

من نمیدونم این چرا رضا عاشق شاماخه؟

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:43 گفت:

مرسي سيد جان

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:43 گفت:

رضا ميخام ببينم شاماخ امشب چيكار ميكنه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:43 گفت:

انشا الله.قربونت

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:41 گفت:

امين جان ميدونم نيتت خيره . ولي واسه اين اخبار نيازي به نت گردي نيست فقط كافيه كه يه سري به سايت ورزش 3بزنن.تازه چون ميدونم كار هر روز خيلي از بچه هاست واسه همين گفتم "از همه دوستان عزيز"
بياييد دست به دست هم بديم و بار فني سايت رو بالا ببريم
ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 21:38 گفت:

حالاچراکتک کاری میکنین بچه هاآقاسیدآقاایمان کارتون به خون ریزی نکشه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 21:35 گفت:

جناب ایمان داداش گلم.این کار هر روز خیلی از بچه های سایته!اولین بار که نیس داداشم.شاید خیلی ها وقت نت گردی نداشته باشن.سعی میکنیم که تمام اخبار مربوط به آرسنالو اینجا منعکس کنیم

ايمان عليمي در 15/9/1390 | 21:30 گفت:

از همه دوستان عزيز خواهش ميكنم اخبار ساير سايتها رو در اينجا كپي- پيست نكنند.لطفا ازخودتون مطلب بنويسيد تحليل كنيد و نظر بدهيد .
ممنون

رضاشاماخ چوک بندر در 15/9/1390 | 21:27 گفت:

مساوی میشه

سید امین هاشمی در 15/9/1390 | 20:50 گفت:

سلام داداشم.انشا الله

حمیدرضا در 15/9/1390 | 20:47 گفت:

سلام 3_1 میبریم