مرتساکر:برای بودن بین 4تیم برتر آماده ایم

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,578 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مرتساکر:برای بودن بین 4تیم برتر آماده ایم

صحبتهای مدافع آلمانی آرسنال


پرمرتساکر، مدافع آلمانی باشگاه آرسنال معتقد است که تیمش می تواند رقابتهای این فصل لیگ برتر را در جمع 4 تیم برتر به پایان ببرد.این در حالی است که آرسنال در آخرین دیدارش در سال 2011، به تساوی 1-1 مقابل ولورهمپتون رضایت داد

کسب یک پیروزی در دیدار سه شنبه شب می توانست باعث پیشی گرفتن توپچی ها از چلسی شود ولی آرسنال نتوانست سه امتیاز بازی با ولورهمپتون را کسب کند و به کسب یک امتیاز رضایت داد.

با برد 0-2 تاتنهام مقابل نوروویچ، فاصله میان تیمهای سوم و چهارم جدول به 4 امتیاز افزایش یافت ولی مرتساکر همچنان معتقد است که آرسنال بازیهای زیادی را پیش رو دارد

مرتساکر در صحبتهایی که در تلگراف منتشر شد، گفت:« ما این فرصت را داشتیم تا در رتبه چهارم جدول قرار بگیریم ولی این کار را نکردیم. این تقصیر خود ما بود.ما فرصتهای زیادی برای گلزنی داشتیم ولی گلی را به ثمر نرساندیم. بعضی روزها در زندگی دروازه بانان هست که چنین اتفاقاتی رخ می دهد. دروازه بان ولورهمپتون در اوج بود و روز، روز اوبود.»

مدافع آلمانی ادامه داد:« مادر دیدار با ولورهمپتون فرصت خوبی داشتیم ولی فرصتهای خوب دیگر هم درانتظار ماست. ما آماده ایم تا در جمع 4 تیم برتر قرار بگیریم و به خودمان اطمینان داریم.»

این ستاره 27 ساله که در بازار نقل و انتقالات تابستانی از وردربرمن به آرسنال پیوست در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که از زندگی در انگلیس و حضور در لیگ برتر لذت می برد:« شرایط اینجا و بوندس لیگا اندکی متفاوت است ولی باید به همه چیز در دنیا عادت کنی و امیدوارم که در ماه های پیش رو بیش از اینها پیشرفت کنم. خیلی خوشحالم که در انگلیس هستم و این فرصت را دارم تا خودم را بازسازی کنم. لیگ برتر، فیزیکی تر از بوندس لیگاست و البته بوندس لیگا تکنیکی تر است. سرعت لیگ انگلیس درمقایسه با لیگ المان بیشتر است. لیگ برتر بهترین لیگ دنیاست؛ به همین خاطر باید پیشرفت کنی.مهمترین نکته این است که نشان دهی که با شرایط تطبیق یافته ای.»
Goal.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 21:45 گفت:

اختیار داری شهرام جان.ما و بچه های سایت دوست داریم شهرام جان

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 20:41 گفت:

: مشکل زیاده اینترنتم یه مدت قطع شده بود چند تا امتحان هم داشتم شما که هستین سایت همچنان سربلند و فعال میمونه و غیبت ما احساس نمیشه امین جون....................!!!!!!!

سید امین هاشمی در 8/10/1390 | 19:33 گفت:

مخسی دوستای گل.شهرام جان نبیدی کجا بیدی پسر

توپچی جنوب در 8/10/1390 | 19:18 گفت:

از اونجایی که هیچ تیمی تو لیگ برتر انگلیس تا به حال با 5 باخت قهرمان نشده پس ما باید حتما دوم بشیم 3وم و 4رم بدرد نمیوره!!!!!!!!!!!!!

امیررضا در 8/10/1390 | 16:29 گفت:

مرسی سید