لطفا بخونید{دنیا در انتظار بازگشت آنری}

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 376,591 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

لطفا بخونید{دنیا در انتظار بازگشت آنری}

حتی فقط و فقط تماشای آنری هم زیباست


تيري انري بازيكن 34 ساله فوتبال اروپا دوباره به ارسنال امد. اين خبر يكي از جذاب ترين خبرها براي دوستداران فوتبال است هرچند كه اين انتقال 2 ماهه و اين انري ان تيري اماده 10 سال قبل نباشد.

هنوز گلها و بازي هاي زيباي اورا با لباس قرمز رنگ ارسنال فراموش نكرده ايم انري براي ارسنال بازيكني بود كه هر لحظه بوي گل ميداد و واقعا يكتنه ميتوانست نتيجه را به نفع ارسنال برگرداند.

تيري در370 بازي 226 گل براي اين تيم لندني به ثمر رساند و اين يك امار فوق العاده است اين تعداد گل به اين معناست كه تيري انري بهترين گلزن تمام تاريخ باشگاه ارسنال مي باشد.چه جالب است هنوز 2 ماه نگذشته از پرده برداري از تنديسي كه باشگاه ارسنال به پاس تشكر از انري به عمل اورد مجسمه اي كه براي خود انري هم شگفت انگيز يود.

طرفداران ارسنال به معناي واقعي انري را دوست دارند انها پت ويرا دنيس برگكمپ توني ادامز ديويد سيمن و... و حتي سسك نوظهور را هم محبوب خود ميدانند ولي تي تي براي انها چيز ديگري ست .اين نكته را ميتوان از بازي بارسا ارسنال در جام قهرمانان در يافت. در حاليكه انري در اوج ارسنال را ترك كرده بود و اين بار به عنوان رقيب در مقابل انها مي ايستاد ولي انها او را رقيب نميدانستند و حتي از بازيكنان خودي بيشتر تشويق كردند درست مانند استقبال از بكام در بازي ميلان من يو در منچستر.

انري به نظر اماذه ميرسد اين را ميتوان از بازي هاي اخير او در ليگ ام ال اس در نيويورك ردبولز فهميد و حتي از تعريف و تمجيد هايي كه بازيكنان ارسنال به خصوص الكس سانگ از او به عمل اورده دانست.به هر حال طرفداران ارسنال از تي تي انري خود خاطرات بسيار خوشي دارند خاطراتي كه پس از رفتن او يه هيچ عنوان حتي سايه اي از ان روز هاي خوش را نديدندو بايد منتظر نشست و ديد كه ايا تيري ميتواند در تكرار ان روز ها هرچند در اين فرصت بسيار كم به پروفسور ونگر كمك كند يا كه خير.

البته با امدن او بار مسئوليت بسيار زيادي كه بر روي دوش ون پرسي ست كمي كاسته ميشود و انري اورا در اين امر مطمئنا كمك خواهد كرد. از همين الان منتظر ديدن انري در لباس ارسنال هستيم.

بيوگرافي:

تيري دانيل انري متولد 17 اوت 1977 در اسون فرانسه.آنتونی هانری،پدر او اصالتا اهل گوادولوپ ومادرش اهل مارتینیکه هستند.

سوابق:

تيري زماني كه 8 ساله بوذ فوتبال خود را ازتيم ليس اوليس اغاز كرد و در انجا به عنوان يك مهاجم سرعتي و گلزن شناخته شد پس از ان انري در سال 95 به تيم محبوب و خوش لباس موناكو رفت و پس از 3 سال در سال 98 به جمع خروس هاي اروپا دعوت شد.

او در سال 99 و پس از بازي هاي درخشان در لوشمپيونه به تورين رفت و پيراه يووه را به تن كرد و يك فصل كاملا نا اميد كننده را سپري كرد.

او فصل بعد به دعوت مربي سابق خود در موناكو به ارسنال و ونگر پيوست.او که جای آنلکا را در آرسنال گرفته بود فورا به قالب یک مهاجم کلاسیک در آمد.تاکتیکی که در ابتدا او را زیر فشار سنگین انتقادها قرار میداد.او در ده بازی اولش هیچ گلی نزد،اما به سرعت توانایی گلزنی اش را به دست آورد و در اولین فصل با زدن 26 گل تاکتیک ونگر را به تاکیتیکی مناسب و مثمر ثمر در دراز مدت تبدیل نمود.

او سپس در سال 2007 در حاليكه كاپيتان توپچي ها بود به نوكمپ رفت تا ابي واناري بپوشد.و پس از 3 سال سر ازتيم رد بولز امريكا در اورد و حالاهم كه قرضي به ارسنال امده.

عناوين:

قهرما نی لوشا مپیونه فرانسه با مونا کو - دو بار قهرما نی لیگ بر تر ا نگلستا ن 2002 .2004 - سه قهرما نی جا م حذ فی ا نگلستا ن 2002 . 2003 . 2005 - یک قهر ما نی سو پر جا م جزیره 2004

قهرمان جهان در سال 98 و قهرمان اروپا در سال 2000جام کنفدراسیون ها 2001 به همراه تيم ملي فرانسه

عناوين شخصي

مرد بر تر فو تبا ل اروپا در سا ل 2004 از نگا ه مجله ورلد ساکر - بر تر ین گلزن لیگ بر تر در فصول2004 2006 - بهترین بازیکن کشور فرانسه ۲۰۰۲ . ۲۰۰۳ . ۲۰۰۴ . ۲۰۰۵

برترين بازيكن سال 2004 جزيره

1 عنوان اقاي گلي ذر لوشامپيونه

نكته:

اين بازگشت به شكل عجيبي ما رو به ياد همين اتفاقات اين چند روز اخير فوتبال داخلي خودمان مي اندازد جايي كه مهدي مهدوي كيايي كه مجسمه نميخواست وفقط فقط درخواست داشت تا 4 5 ماهي را براي قرمزپوشان تهراني بازي كند و سپس از فوتبال خداحافظي كند كه حيف......
Goal.com
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 10/10/1390 | 18:19 گفت:

من زياد خوشحال نيستم، چون بايد باز بره خوشحال نيستم. كاش يا ميموند. يا اصلا بر نميگشت

علی ارشدی در 10/10/1390 | 15:14 گفت:

خوب شد که برگشت دلم خیلی براش تنگ شده بود خدا کنه با پیراهن آرسنال از فوتبال خداحافظی کنه

حمید فرازی در 10/10/1390 | 14:08 گفت:

مرسی سیبد جان.منم بیشتر یاد کمپل و لمن میفتم ولی هاتری اونجا هم عملکرد نسبتا خوبی داشته

Fateme در 10/10/1390 | 11:51 گفت:

مطلب قشنگی بود اما منو بیشتر یاد برگشت لمن و کمپبل میندازه تا مهدوی کیا !! :)
ممنون امین

فرهاد در 10/10/1390 | 09:51 گفت:

همه از بازگشت انری خوشحالن تو سایت گل وقتی نظرات رو می خوندم حتی طرفدار های تیم های دیگه هم از بازگشت او خوشحال بودند

رضا در 10/10/1390 | 08:47 گفت:

بد شد کاش لیورپول نیوکسل مساوی میشدند

توپچی جنوب در 10/10/1390 | 03:08 گفت:

بازم مثل همیشه سید یه کامنت توپ گذاشت مرسی سید دست طلا ببای جونی!!!!!!!!!!!

رضا کاظمی در 10/10/1390 | 02:35 گفت:

سید وقت خوابه

سید امین هاشمی در 10/10/1390 | 02:10 گفت:

دوستای گل لیورپول 3-1 نیوکاسل رو شکست داد.خدارو شکر دمبابا بازیکن 14گله نیوکاسل گل نزد و هنوز 2گل از رابین کم داره.شب خوش. صبح بخیر!