آماری از فوتبال جزیره

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,008 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

آماری از فوتبال جزیره

Premierleague


دوستای گلم سلام.
اینجا میخواستم آماری از فوتبال جزیره رو واستون بذارم.
آمار تا بدین جای فصل این طوریه:
‏*تعداد کل مسابقات:299 مسابقه
‏*تعداد بردها:227 برد
‏*تعداد تساوی ها:72 تساوی
‏*تعداد کل شوت داخل دروازه ها:4359 شوت
‏*تعداد شوتهای خارج از دروازه:3379شوت
‏*تعداد گلهای به ثمر رسیده:833گل 
‏*تعداد هت ریکها:16
‏*تعداد بازیکنانی که بازی کرده اند:524بازیکن
‏*تعداد کل کلین شیتها:156
‏*تعداد کل تماشاگران:10317471نفر تماشاگر
‏*تعداد کل کارت زردها:942 کارت
‏*تعداد کل کارت قرمزها:54 کارت
*بهترین بازیکن:ون پرسی
خوش باشین دوستای گلم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 12/1/1391 | 15:00 گفت:

مرسی جالب بود

dady در 12/1/1391 | 03:03 گفت:

مرسی سید بزرگوار

حمید فرازی در 12/1/1391 | 02:37 گفت:

مرسی سید جان.درمورد تماشگر هم این فصل منچستر و بعدش آرسنال در صدر بودن و کوئینز پارک هم در رتبه آخر هست.

حاکم 26 در 12/1/1391 | 02:36 گفت:

THANKS

سید امین هاشمی در 12/1/1391 | 00:26 گفت:

من موافقم مصطفی جان،همیشه میخرید. اشمایکل-بارتز-ون درسار

Vishka در 12/1/1391 | 00:18 گفت:

مررسی بهترین بازیکن واقعا برازنده فان پرسیه.

مصطفی کاظمی در 11/1/1391 | 23:40 گفت:

دیخیا؟؟؟؟؟؟؟؟اگه این دروازبان شد من اسمم و میزارم صغری،کلا فکر نکنم فرگوسن یه دونه ام دروازبان ساخته باشه،تو این زمینه یه ذره میلنگه،اگه اشتباه میکنم بگید لطفا.

soroosh در 11/1/1391 | 21:35 گفت:

دی خیا که دروازبان ثابت منچستر نیست که ... با لینگارد عوض دگل می شن :دی
هر دو تاشون هم سوتی زیاد می دن :دی

سید امین هاشمی در 11/1/1391 | 21:11 گفت:

قربون همگی.مخسی

سید امین هاشمی در 11/1/1391 | 21:08 گفت:

مخسی بچه های گل

(Hooman sam (Dark metal در 11/1/1391 | 20:28 گفت:

سروش دمت جیــــــــــــــز...
اما چرا دی خیا رو نمیبینم...
منم شک دارم تو این لیست نباشه...
Like like

amir reza در 11/1/1391 | 19:46 گفت:

مرسی

abolfazl در 11/1/1391 | 19:37 گفت:

thanks

soroosh در 11/1/1391 | 19:35 گفت:

گویا این جوریه البته به گمونم :
1- جو هارت ، منچستر سیتی ، 13 بار


2- میشل وورم ، سوانسی سیتی ، 12 بازی


3- برد فریدل-پپ رینا ، تاتنهام هاتسپر-لیورپول ، 11 بار


4- ووسیچ شسنی-تیم کرول ، آرسنال-نیوکاسل ، 10 بار

soroosh در 11/1/1391 | 19:28 گفت:

سلام ... به اسم دروازبان من جایی ندیدم ولی در مورد تیم ها تو سایت خیلی خوبه ساکرنت آمار خوبی نوشته شدهhttp://soccernet.espn.go.com/stats/_/league/eng.1/barclays-premier-league?cc=4716

(Hooman sam (Dark metal در 11/1/1391 | 19:02 گفت:

بچه ها کسی آماری از بهترین دروازبون نداره؟؟ کدوم دروازبون بیشترین کلین شیت رو کرده؟؟
ژسنی چقد با نفر اول فاصله داره؟؟لیگ برتر رو میگم ها...بقیه لیگها رو عددی نمیبینم که آمارشون رو قبول داشته باشم...!!!
LIKE LIKE

(Hooman sam (Dark metal در 11/1/1391 | 19:01 گفت:

مرسی...
جالب بود واقعا...مخصوصا بهترین بازیکن...
LIKE LIKE

علی ارشدی در 11/1/1391 | 18:05 گفت:

شوتای تو چارچوب بیشتر از خارج از چارچوبه!!!!! این یعنی لیگ برتر

مصطفی کاظمی در 11/1/1391 | 17:55 گفت:

مرسی برادر.

مجتبی هانری در 11/1/1391 | 17:30 گفت:

خیلی ممنون!

فرهاد در 11/1/1391 | 17:27 گفت:

دمت گرم

alireza 9 در 11/1/1391 | 17:25 گفت:

عالی بود ایول