کلوپ:ون پرسی یکی از بهترین های اروپاست

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 370,691 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

کلوپ:ون پرسی یکی از بهترین های اروپاست

او میگوید بازیکنانش بعضی اوقات زیادی خونسردند


یورگن کلوپ مربی باتجربه بوروسیا دورتموند در پایان دیدار 4شنبه شب تیمش مقابل آرسنال که با شکست 1-2 تیم المانی همراه بود به این نکته اشاره کرد که بازیکنانش در جریان بازی اشتباهاتی را مرتکب شدند

دو گل روبین فان پرسی و یک گل از شینجی کاگاوا باعث شد تا آرسنال تیم پیروز میدان لقب بگیرد. کلوپ در پایان مسابقه از عملکرد شاگردانش راضی بود ولی از ناکامی این تیم دربهره گیری از فرصتهایش اظهار تاسف کرد.

کلوپ در صحبتهایی که در یوفادات کام بازتاب یافت گفت:« ما در جریان بازی لحظات خوب متعددی داشتیم ولی همان طور که کاملا واضح بود چند اشتباه خیلی محرض را مرتکب شدیم.در ابتدای هریک از دو نیمه شروع های خوبی داشتیم و وقعیتهای خوبی خلق کردیم.»

مربی باتجربه دورتموند ادامه داد:« البته در ادامه هم کار را برای حریفمان آسان کردیم. ما در جناحین خوب بازی کردیم ولی درنهایت کسی نبود که از این فرصتها بهره نهایی را ببرد. ما عملکرد خوبی در لیگ قهرمانان اروپا داشتیم ولی آرسنال رکورد خانگی فوق العاده ای در اروپا دارد و به آسانی نمی توان تیم به این خوبی را شکست داد.»

کلوپ درادامه درمورد مصدومان تیمش صحبت کرد و به این نکته اشاره کرد که مصدومیت ماریو گوتزه و سون بندر او رامجبور به تغییر برنامه هایش و سخت ترشدن اوضاع دورتموند کرد:« ما تعویض های اجباری داشتیم .در آن لحظات مسائل ورزشی دیگر اهمیت چندانی ندارد. زانو گوتزه به نظر خوب می رسد ولی سون بندرگویا دچار شکستگی فک شده و باید در همین لندن مورد عمل جراحی قرار بگیرد.زمانی که مجبور می شوی تا بازیکنان مهمت را در اوایل بازی تعویض کنی، کار سخت می شود.»

این شکست باعث شد تا دورتموند در قعر جدول گروه اف قرار بگیرد. آنها برای صعود باید مارسی را با اختلاف دست کم 4 گل شکست دهند و امیدوار باشند تا آرسنال المپیاکوس را شکست دهد.

کلوپ دراین باره گفت:« ما باید با اختلاف گل زیاد به پیروزی برسیم و امیدوار باشیم تا آرسنال به ما کمک کند. البته ما از تلاش ناامید نشده ایم.می دانیم که باید مقابل مارسی خوب بازی کنیم ولی خود آنها هم تحت فشار زیادی هستند. هراتفاقی ممکن است در دنیای فوتبال رخ دهد ولی ما آماده خواهیم بود.»

این مربی44 ساله در بخش پایانی صحبتهایش به تمجید از فان پرسی پرداخت:« او قطعا یکی از بهترین بازیکنان اروپاست. چه عملکردی و چه بازیکنی. من به ندرت دیده ام که بازیکنی این طور در میانه میدان بازی کند و در محوطه جریمه تااین حد خطرساز باشد.
خوش باشین دوستان
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 17:51 گفت:

همه دنیا با آرسنال سر لج افتادن.اگه 100تا گل هم بزنه بازم اسمش تو لیست نیست

توپچی جنوب در 3/9/1390 | 16:54 گفت:

سید خوب به کلوپ میگفتی انچه که عیان است چه حاجت به بیان است!!!!!!!!!

خوب معلومه که ونپرسی یکی از بهترین بازیکن های اروپا و جهانه ولی این احمق ها در یوفا چشم بصیرت ندارن ونپرسی رو ببین اصلا چش ندارن منم ای حال میکنم هی ونپرسی گل میزنه و هی چ---ن یوفا میسوزه!!!!!!!!!!!!!!!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 14:54 گفت:

قربونت برم حسین جون.انجام وظیفست آقا

حسین عسگریان در 3/9/1390 | 14:17 گفت:

مرسی سید جان