رنسانس آرسنال را جدی بگیریم؟

نویسنده: سید امین هاشمی

وبلاگ من
نویسنده: سید امین هاشمی
سید امین هاشمی زاده67،دانشجوی کارشناسی ارشد شیمی آلی،و دیوونه آرسنالم،بدجور.شعارم اینه.زندگی یعنی آرسنال=آرسنال یعنی زندگی
کل بازدید: 375,941 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

رنسانس آرسنال را جدی بگیریم؟

پیشرفت این روزهای آرسنال


شاگردان ونگر شب گذشته با پیروزی مقابل دورتموند به عنوان تیم اول گروه و اولین تیم انگلیسی، راهی مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا شدند تا نتایج و بازی های فاجعه بار این تیم در آغاز فصل، بیش از هر زمان دیگری به فراموشی سپرده شود.

توپچی ها که در 5 دیدار ابتدایی فصل تنها 4 امتیاز کسب کرده بودند، در 10 دیدار اخیرشان در لیگ برتر و چمپیونزلیگ 8 پیروزی و 1 تساوی به دست آوردند و نه تنها خود را به صدرنشینان لیگ برتر نزدیک کردند، بلکه بسیار راحت تر از سایر تیم های انگلیسی راهی مرحله پلی اف لیگ قهرمانان شدند. این در حالی است منچسترسیتی، صدرنشین لیگ برتر، با شکست مقابل ناپولی، احتمالا باید رویاهایش را در لیگ اروپا جستجو کند؛ منچستریونایتد بار دیگر در خانه متوقف شد تا آخرین دیدارش در مرحله گروهی، یک دوئل تمام عیار باشد و آبی ها نیز بار دیگر لغزیدند تا صعودشان به مرحله بعد در هاله ای از ابهام قرار بگیرد.

آنچه موجب می شود تا پیروزی آرسنال مقابل دورتموند را جدی تر بگیریم این است که تیم آلمانی همین چند روز قبل در آلیانس آره نا موفق شد بایرن، یکی از بهترین تیم های این فصل اروپا را شکست دهد اما مقابل آرسنال در نهایت چاره ای جز تسلیم شدن نداشت.

نکته قابل توجه دیگر در نمایش های هفته اخیر آرسنال، پیشرفت قابل توجه خط دفاعی این تیم است. اگر سه گلی که این تیم در استمفوردبریج مقابل چلسی دریافت کرد را کنار بگذاریم، آنها در هیچ یک از 8 بازی اخیرشان بیش از یک گل دریافت نکردند و این برای تیمی که در 5 دیدار ابتدایی فصل 14 بار دروازه اش باز شد، آمار قابل قبولی است. بی تردید بازگشت توماس فرمائلن و جا افتادن پر مرتساکر در ترکیب توپچی ها، نقش مهمی در استحکام خط دفاعی آرسنال داشته است.

البته آرسنالی ها هنوز مشکلاتی دارند که برای موفقیت در رقابت های این فصل باید آن را هر چه زودتر رفع کنند. مطمئنا آنچه بیش از همه هواداران این تیم را نگران کرده، اتکای بیش از اندازه آنها به رابین فن پرسی است. کاپیتان هلندی توپچی ها در فرم بسیار خوبی به سر می برد و در دیدار شب گذشته مقابل دورتموند نیز هر دو گل تیمش را به ثمر رساند اما سابقه مصدومیت های طولانی مدت فن پرسی، چیزی نیست که بتوان آن را به راحتی فراموش کرد. اگر قرار باشد آرسنالی تا این اندازه به این ستاره هلندی وابسته باشند، در صورت مصدومیت او، بی تردید لطمه زیادی خواهند خورد.

هنوز تا پایان فصل راه درازی در پیش است و آرسنال برای اینکه به طور کامل اتفاقات آغاز فصل را پشت سر بگذارد، باید همین روند را ادامه بدهد. با ادامه این روند، رسیدن به مراحل بالاتر لیگ قهرمانان و تبدیل شدن به یکی از مدعیان قهرمانی لیگ برتر دور از دسترس نخواهد بود(انشا الله)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 3/9/1390 | 21:29 گفت:

عالي بود. فقط فاقد عنصر تخصصي نظر دهي من بود!

hamidtopchi در 3/9/1390 | 21:26 گفت:

متشکرم عزیزم!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:59 گفت:

خواهش میشه فاطمه جان.

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:35 گفت:

علی جان،سام عزیز البته من دس به قلمم هم بد نیستا،نا سلامتی 4سال کارشناسی .لانم 3ماه ارشد میخونم لااقل اینجا باید تأثیرشو بذارها;-)

Fateme در 3/9/1390 | 20:34 گفت:

مرسی امین عالی بود .
واسه خودت یه پا روزنامه نگاریا :دی

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 20:29 گفت:

خواهش میشه دوستای گل.

Fateme در 3/9/1390 | 20:29 گفت:

مرسی امین عالی بود .
واسه خودت یه پا روزنامه نگاریا :دی

علی ارشدی در 3/9/1390 | 20:02 گفت:

دمت گرم سید مختصر و مفید بود

sam baygan در 3/9/1390 | 19:50 گفت:

حیف شد،میخواستم رمز موفقیتتو ازت بپرسم!
در هر حال ما قبولت داریم امین خان!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 19:29 گفت:

سلام دکتر.نه قلم کجا بود گزینه 2 صحیح است داداش ;-)

sam baygan در 3/9/1390 | 19:25 گفت:

امین خان قلم خودته یا کپی پیسه؟!

سید امین هاشمی در 3/9/1390 | 18:36 گفت:

آره واقعا ;-) انجام وظیفه ای بیش نیس دوستان گل

توپچی جنوب در 3/9/1390 | 18:34 گفت:

بابا ای ول به این مطالب قشنگ بچه ها همه یه پا مربی کلاسیک هستنا!!!!!!!!!!!!!
چه میکنن هواداران ارسنال تو سایت مر30 امین خیلی با حال بود ایشالله میریم که امسال کم کمش یه جام بیاریم...

mahdi در 3/9/1390 | 18:24 گفت:

اقا خیلی لطف کردی واقعا عالی بود